Kategorie: / Biuro / Dom i ogród / Usługi

ACTIVECO Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ACTIVECO
5 / 5 2022-04-22

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o popularnych nazwach firm, jak i o małych sklepach z mojej okolicy. Zawsze sprawdzam tutaj przed zakupem czegoś w nowym miejscu i do tej pory nie zostałem zawiedziony. Jest świetnie, że istnieją takie serwisy.

5 / 5 2022-04-22

W tym miejscu można znaleźć opinie o różnych firmach, zarówno tych dobrze znanych, jak i niewielkich sklepach z mojej okolicy. Zawsze sprawdzam tutaj przed zakupem czegoś w nowym miejscu i nigdy mnie jeszcze nie zawiódł. Cieszę się, że istnieją takie serwisy.

5 / 5 2021-06-01

W ostatnich latach, kiedy chciałem sprawdzić opinie konsumentów na temat firm i ich produktów lub usług, zazwyczaj zajrzałem tylko na profil firmy w Google i na mediach społecznościowych. Teraz jednak, zdecydowanie zaczynam zaglądać także tutaj, na to miejsce. Często recenzje są dosyć ogólnikowe, więc trudno dowiedzieć się więcej o samym produkcie. Jednak dobrze, że tutaj mogę mieć pewność, że administratorzy nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2018-03-20

Nowa firma z wieloletnim doświadczeniem. To się chwali. Usługa super cena o połowę niższa w porównaniu do bieżących wielkich firm.

Rzetelne opinie o ACTIVECO

ACTIVECO

Siedziba
Gdynia

WWW
http://activeco.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
511-200-624

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie