Kategorie: / Pozostałe

Activia.sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Activia.sklep.pl
5 / 5 2018-10-23

Super sprzedawca pan Piotr, bardzo szybka realizacja zamówienia, dodatkowo pomoc przy dobraniu osprzętu.Ceny konkurencyjne, facet zna się w tematach rowerowych Będe wracał do ACTIVI bo zostało mi jeszcze parę rzeczy do kupienia. Gorąco polecam!

2018-10-01

Przestrzegam wszystkich kupujących przed kupowaniem u tego człowieka (Piotra B.). Zamówiłem u niego amortyzator rowerowy, w opisie napisałem, że ma być z piwotami, tymczasem przyszedł bez. Na prośbę wyjaśnienia stwierdził, że mogę odesłać ale na swój koszt. W przypadku gdyby mi coś nie odpowiadało lub chciałbym reklamowac to zrozumiałe i zgodne z KC, ale otrzymałem nie to co zamawiałem, to z jakiej racji mam pokrywać koszty zwrotu. Ponadto nie otzymałem rachunku, rzekomo został wysłany do mnie osobnym listem, tylko nie wiedzieć czemu nie przyszedł razem z paczką. Czekam 2 tyg. i nic.

5 / 5 2017-09-06

WAŻNE! początkowo ominąłem aukcję tego allegrowicza gdyż obawiałem się małej ilości komentarzy oraz zbyt atrakcyjnej ceny. Powróciłem jednak do niej, porozmawiałem (super kontakt!!!) Epicon'a odebrałem osobiście. Szczerze polecam wszystkim! bo warto.

Rzetelne opinie o Activia.sklep.pl

Activia.sklep.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.activia.sklep.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie