Kategorie: / Pozostałe

Activia.sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Activia.sklep.pl
5 / 5 2018-10-23

Pan Piotr to fantastyczny sprzedawca, który błyskawicznie realizuje zamówienia i dodatkowo pomaga w doborze odpowiedniego osprzętu. Jego ceny są konkurencyjne, a także jest ekspertem w dziedzinie rowerów. Na pewno będę wracać do ACTIVI, ponieważ jeszcze mam kilka rzeczy do zakupu. Naprawdę polecam!

5 / 5 2018-10-23

Pan Piotr, sprzedawca w sklepie ACTIVI, wyróżnia się doskonałym profesjonalizmem i szybką realizacją zamówień. Nie tylko pomagał mi w doborze odpowiedniego osprzętu, ale także oferuje konkurencyjne ceny. Jego wiedza na temat rowerów jest imponująca. Na pewno będę wracał do ACTIVI, ponieważ jeszcze parę rzeczy muszę tam kupić. Gorąco polecam!

0 / 5 2018-10-01

Chciałbym ostrzec potencjalnych kupujących przed handlem z Piotrem B. Zamówiłem u niego amortyzator rowerowy z piwotami, ale dostałem produkt bez nich. Na moją prośbę o wyjaśnienie, Piotr powiedział, że mogę go odesłać, ale na moim koszcie. Uważam, że nie powinienem ponosić kosztów zwrotu, ponieważ otrzymałem inny produkt niż zamówiłem. Dodatkowo, Piotr nie przesłał mi rachunku za zakup, twierdząc że wysyła go osobnym listem, ale po dwóch tygodniach wciąż go nie otrzymałem razem z paczką.

5 / 5 2017-09-06

To było naprawdę ważne! Na początku nie zwróciłem uwagi na aukcję tego sprzedawcy na Allegro, ponieważ obawiałem się, że ma niewiele komentarzy i zbyt atrakcyjną cenę. Jednak wróciłem do niej i skontaktowałem się z Epiconem - komunikacja była super! Ostatecznie, odebrałem przedmiot osobiście. Szczerze polecam go wszystkim, bo naprawdę warto.

Rzetelne opinie o Activia.sklep.pl

Activia.sklep.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.activia.sklep.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie