Kategorie: / Dom i ogród

ADA-MEBLE Opinie Klientów

średnia ocen: 4.25
opinie o ADA-MEBLE
5 / 5 2023-03-04

Wypowiadam swoje opinie i piszę komentarze tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione na korzyść mówionej przez mnie osoby lub nawet usunięte przez właściciela strony. Tutaj można zobaczyć moje opinie prawie od razu po ich napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małej firmy lub dużej korporacji. Podziwiam, że nie boicie się publikować wszystkich opinii.

5 / 5 2022-02-12

Nie tylko zamieszczam tu opinie o sprzedawcach i ich produktach, ale najczęściej je również czytam. Dzięki tej stronie udało mi się już kilka razy uniknąć zaangażowania się w umowę z nieodpowiedzialnym dostawcą, który nie szanuje klientów. Zamiast tego, udało mi się znaleźć solidną firmę, której jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Bardzo się cieszę, że ta strona istnieje.

2 / 5 2018-05-16

Dostawa mebli opóźniona o wiele dni i ostatecznie stoły i krzesła pojawiły się po miesiącu od złożenia zamówienia. Co więcej, cztery krzesła zostały dostarczone w innym kolorze tkaniny. Po złożeniu reklamacji, musiałem wielokrotnie dzwonić do sklepu, aby zapewnić mnie o szybkiej wymianie. Niestety, pomimo początku nowego roku, sklep nadal nie określił terminu dostawy i nie dokonał wymiany. Decydowanie odradzam współpracę z tą firmą!

5 / 5 2017-10-29

Bardzo dobra firma, kontakt i profesjonalizm. Polecam!

Rzetelne opinie o ADA-MEBLE

ADA-MEBLE

Siedziba
Słupia pod Kępnem

WWW
http://ada-meble.eu

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie