Kategorie: / Telefony

Adapt-mobile.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Adapt-mobile.pl
5 / 5 2022-12-05

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o firmach z całego kraju, jak i o małych sklepikach z mojego sąsiedztwa. Zazwyczaj sprawdzam te recenzje przed złożeniem zamówienia w nieznanej mi jeszcze placówce i zawsze byłam zadowolona z wyniku. Bardzo się cieszę, że istnieją takie platformy.

5 / 5 2022-08-17

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zablokowane lub usunięte przez moderatorów serwisu. W tym portalu wszystkie moje komentarze są widoczne praktycznie od razu po publikacji, niezależnie od ich tonu czy dotyczą małej lub dużej firmy. Podziwiam fakt, że nie ulegacie wpływom i cenię sobie takie podejście.

5 / 5 2019-02-14

Jestem bardzo zadowolony z naszych kontaktów i transakcji. Uważam, że w dzisiejszym wirtualnym świecie jest niewiele ludzi, którzy tak jak Pan, prezentują taki profesjonalizm. Chciałbym raz jeszcze wyrazić moje uznanie dla Pana i całej jego działalności. Hasło „W drodze po sukces!” bardzo dobrze oddaje doświadczenia, które miałem podczas naszej transakcji. Chciałbym zatem podziękować i polecić Pana innym.

5 / 5 2018-11-29

Polecam ten sklep, bdb kontakt i ekspresowa dostawa! Towar ok!

Rzetelne opinie o Adapt-mobile.pl

Adapt-mobile.pl

Siedziba
Radom

WWW
http://www.adapt-mobile.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 791686889

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie