Kategorie: / Pozostałe

Adiva.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.22
opinie o Adiva.pl
5 / 5 2018-12-08

Dostawa była dość szybka, sklep był odpowiednio komunikatywny, otrzymałem dokładnie to, czego zamówiłem. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko poszło bardzo dobrze, bez żadnych problemów. Zdecydowanie mogę polecić ten sklep jako dobry.

5 / 5 2018-12-04

Opinie wystawiam na podstawie trzech zamówień sprzętu komputerowego. Sklep oferuje bardzo korzystne ceny i umożliwia łatwy kontakt mailowy. Poza tym opłaty za przesyłki są niskie. Niestety, czasy realizacji zamówienia są bardzo długie, często przekraczające tydzień. Co więcej, zdarza się, że brakuje w magazynie produktów, które są oferowane, a pracownicy oferują zamienniki, zazwyczaj trochę droższe. Dodatkowo, sklep nie posiada towarów do sprzedaży od zaraz, zawsze trzeba oczekiwać na dostawę od producenta. Podsumowując, jeżeli ktoś nie spieszy się i chce zaoszczędzić kilka złotych, to polecam ten sklep. W przeciwnym razie, lepiej szukać innej oferty.

0 / 5 2018-10-28

Komunikacja była kiepska, realizacja zamówienia długa, a odpowiedzi na moje pytania bezczelne. W jakiś sposób to wszystko wyglądało mi znajomo. Wreszcie zauważyłem, że dostałem maila z ich własnej domeny i teraz wszystko jest jasne. Mam tylko nadzieję, że sprzęt nie ulegnie awarii, bo już kiedyś miałem z nimi koszmarne doświadczenia.

5 / 5 2018-08-27

Towar został dostarczony bardzo szybko, w tempie ekspresowym. Złożyłem zamówienie o 22:00, a następnego dnia towar został wysłany i kolejnego dnia już do mnie dotarł. Wszystko zostało estetycznie zapakowane i naprawdę polecam tę usługę.

5 / 5 2018-08-23

Mimo niewielkiej liczby recenzji w internecie postanowiłem zaryzykować i zrobić duże zakupy sprzętu komputerowego o wartości około 1200 złotych. Nie żałuję tej decyzji. Utrzymywałem stały kontakt z obsługą sklepu, która okazała się miła i pomocna. Zamówiony sprzęt został solidnie zapakowany, a ceny były naprawdę przystępne. Co więcej, cała transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep innym!

2018-07-13

Godny polecenia

5 / 5 2018-05-25

Ten sklep jest naprawdę świetny, wysyłka przebiega sprawnie, kontakt jest dobry, ceny są przystępne, choć czas realizacji zamówień może być nieco długi. Strona internetowa sklepu również jest dobra. To by było na tyle! :)

2 / 5 2018-04-08

To było kompletnie nieudane doświadczenie. Zakupiłem pewien przedmiot w sobotę, a na stronie sklepu widniała informacja o dostępności 9 sztuk. Jednak w poniedziałek dostałem e-maila, że towar jest niedostępny, bez jakiegokolwiek wytłumaczenia. Po złożeniu telefonu, Pan, zamiast udzielić mi odpowiedzi, stwierdził po prostu, że wszystko zostało sprzedane. To było nieprofesjonalne i bardzo nieuprzejme. Nie polecam tego sklepu! To była kompletna porażka!

5 / 5 2018-02-20

Choć opinie na temat sklepu są mieszane, postanowiłem zaryzykować zakup z powodu atrakcyjnej ceny. Okazało się, że proces zamówienia przebiegł bardzo sprawnie dzięki automatycznemu systemowi, który umożliwiał mi wpisanie innego adresu do wysyłki niż na fakturze. Fakturę pro forma otrzymałem szybko na maila od żywego człowieka, a po zaksięgowaniu przelewu towar został natychmiastowo wysłany kurierem. Nie mam żadnych zastrzeżeń i gorąco polecam ten sklep, szczególnie ze względu na niekonkurencyjne ceny w niektórych kategoriach produktów.

1 / 5 2017-10-08

Na stronie sklepu zamówiłem papier do drukarek KP108IP, ale otrzymałem KP108IN. Zwróciłem uwagę na ważność końcowej litery N, nie tylko przez e-mail, ale także przez komunikator GG, i zapytałem, czy sklep faktycznie ma ten typ papieru. Pracownicy sklepu zignorowali moje żądania i spowodowali duże problemy. Działalność sklepu jest całkowicie nieprofesjonalna, a przysłanie nieodpowiedniego produktu, pomimo szczegółowych informacji, jest niedopuszczalne.

0 / 5 2017-09-13

Pozytywem było to, że ceny w sklepie były bardzo atrakcyjne, a pracownicy byli łatwo dostępni do kontaktu. Dodatkowo, kiedy chciałem zamówić kolejną część, nie było problemu z powiększeniem zamówienia. Na stronie internetowej był błąd, gdyż oferowano procesor, który już nie był dostępny, jednak dostałem lepszy model w tej samej cenie. Chociaż musiałem czekać tydzień na otrzymanie towaru, uważam że jest to normalny czas oczekiwania, a gdybym kupował w zwykłym sklepie komputerowym, koszt byłby o 30% wyższy.

0 / 5 2017-08-16

Po zapoznaniu się z recenzjami o sklepie, nie byłem pewien, czy powinienem tam dokonywać zakupów. Jednak przyciągnęła mnie atrakcyjna cena. Po moim doświadczeniu nie mam żadnych zastrzeżeń i z pewnością mogę polecić ten sklep.

0 / 5 2017-08-16

Przed zakupem, zastanawiałem się nad sklepem z uwagi na nieprzekonujące opinie, ale ostatecznie przekonała mnie niska cena. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń i z pewnością polecam ten sklep.

0 / 5 2017-07-24

Bardzo rekomenduję ten sklep. Chociaż czas oczekiwania na przesyłkę wynosił 4 dni od złożenia zamówienia do wysyłki, i został wysłany niewłaściwy produkt (otrzymałem inny model pamięci RAM niż te, które zamówiłem - ale to nie problem, każdy popełnia pomyłki), wszystko zostało rozwiązane bez problemów. Kontakt był wspaniały, tylko dzwoniłem, aby poinformować o pomyłce, a tego samego dnia kurier odebrał błędny przedmiot, a już następnego dnia otrzymałem poprawny. Dodatkowo, ceny są rewelacyjne.

2017-07-07

moja opinia jest pozytywna z sklepu ADIVA

5 / 5 2017-05-11

Jestem bardzo zadowolony z szybkości realizacji zamówienia

Rzetelne opinie o Adiva.pl

Adiva.pl

Siedziba
Rzeszów

WWW
http://www.adiva.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 17 85 20 900

Komórka
+48 515 200 062

Infolinia
-

Logowanie