Kategorie: / Odzież i Obuwie / Sport / Pozostałe

Adrenaline.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.37
opinie o Adrenaline.pl
1 / 5 2023-08-04

Prosze o uwagę! Ten sklep jest pseudosklepem, który handluje towarami, których nie mają na stanie. Jeśli wpłacono pieniądze, po kilku dniach otrzymuje się informację, że brakuje towaru. Nie istnieje również możliwość kontaktu, ale numer telefonu do kontaktu to 59 300 33 32. Niech ktoś spróbuje się dodzwonić!

5 / 5 2023-06-01

Zdecydowanie unikajcie tego sklepu, ponieważ moje zakupione buty Nike za 800zł rozpadły się po kilku dniach użytkowania, a reklamacja została odrzucona pod pretekstem iście absurdalnego powodu - twierdzili, że nieodpowiednio je pielęgnowałem! Bez względu na to, do kogo piszę, otrzymuję automatyczne odpowiedzi. Ze sprawą muszę teraz udać się do sądu. Ostrzegam wszystkich przed tym naciągaczem sklepem!

5 / 5 2023-06-01

Powinno się unikać tego sklepu, ponieważ buty marki Nike, które zostały zakupione 5.06.2022 za 800 zł, rozpadły się. Reklamacja została odrzucona z powodu "niewłaściwej pielęgnacji obuwia". Sklep automatycznie wysyła pisma do wszystkich, ale postanowiłem podjąć sprawę sądową. Oszuści, uważajcie na ten sklep!

5 / 5 2023-03-16

To prawdziwy dramat! Trzeba unikać tego sklepu! Kupiłam synowi bluzę za prawie 500 złotych na Boże Narodzenie, ale po pierwszym praniu bluza się zafarbowała. Złożyłam reklamację, jednak została odrzucona, ponieważ osoba z obsługi twierdziła, że nie umiem prać. Napisałam odwołanie, ale na odpowiedź czekałam już drugi miesiąc. Sklep powiedział mi, że nie wie, gdzie bluza się znajduje i nie ma terminu na moją odpowiedź. Nie mam już cierpliwości do tego wszystkiego i postanowiłam przekazać sprawę do odpowiednich organów.

1 / 5 2023-03-16

To straszne! Unikaj tego sklepu! Kupiłam bluzę za niemal 500 złotych dla mojego syna na Boże Narodzenie. Jednak po pierwszym praniu, ubranie straciło kolor. Gdy złożyłam reklamację, została ona odrzucona pod pretekstem, że błędnie ją prałam. Napisałam odwołanie, ale po dwóch miesiącach wciąż nie otrzymałam odpowiedzi. Sklep powiedział mi, że bluza została odesłana gdzieś indziej i nie mają terminu na odpowiedź. Moje nerwy są na granicy wytrzymałości, więc przekazałam tę sprawę do właściwych organów.

1 / 5 2023-02-14

Nie mogę polecić butów kupionych dla córki na początku lipca 22r., ponieważ po pięciu miesiącach zaczęły się rozklejać. Moja reklamacja została odrzucona z uzasadnieniem, że buty zostały źle pielęgnowane i użytkowane. Czuję się bardzo zawiedziony taką odpowiedzią. Obecnie planuję sporządzenie niezależnej opinii/ekspertyzy i jeśli to nie pomoże, skieruję sprawę do sądu przy Izbie Handlowej.

1 / 5 2023-01-12

To tragedia - buty NIKE za ponad 700zł po kilku miesiącach się popękały i Adrenaline.pl odmówił uwzględnienia ich reklamacji, co wywołało kpinę. Co więcej, podczas składania reklamacji obsługa uprzedza, że trudno o pozytywne rozwiązanie. Wszystkie reklamacje są niestety odrzucane. Tylko droga sądowa daje efekt. Lepiej unikać Adrenaline.pl jak ognia.

5 / 5 2022-09-22

Kupione w NIKE AIR FORCE 1 buty rozpadły się w ciągu niecałych 3 miesięcy od zakupu. W skardze produktowej rzeczoznawca firmy uznał każdy element buta za strategiczny i stwierdził, że sposób chodzenia spowodował rozerwanie materiału na szwach. Jednak sklep odrzucił skargę. Dowiedziałem się, że ta firma odrzuca 99% skarg, więc lepiej unikać sklepu Nike, żeby zaoszczędzić nerwy.

1 / 5 2022-07-04

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Niestety, sklep odmówił przyjęcia reklamacji na buty, które uległy zniszczeniu po trzech miesiącach użytkowania, mimo że kosztowały prawie 1000zł. To absolutne żenada! Polecam kupować tylko produkty pochodzące z oryginalnych źródeł!

1 / 5 2022-07-04

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Sklep odmówił przyjęcia reklamacji na buty, które zeszły się po trzech miesiącach użytkowania i były prawie 1000 złotych. Jest to naprawdę żałosne! Zawsze lepiej kupować z pewnych źródeł!

5 / 5 2022-07-04

OMIEJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Na nieszczęście, sklep odmówił przyjęcia reklamacji na buty, które uległy zniszczeniu po trzech miesiącach użytkowania, choć ich cena wynosiła niemal 1000zł. To naprawdę żałosne! Od teraz zawsze będę kupować produkty tylko z oryginalnych źródeł!

5 / 5 2022-07-04

OMIEJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Sklep odmówił przyjęcia reklamacji na buty, które uległy zniszczeniu po zaledwie 3 miesiącach użytkowania, mimo że kosztowały prawie 1000zł. Jest to naprawdę przykre! Najlepiej kupować tylko od zaufanych sprzedawców!

1 / 5 2021-11-15

Nieuznane reklamacje Adrenaline.pl, warto poczytać przed zakupem czegokolwiek w tym sklepie. https://czyuzna.pl/reklamacje-adrenaline?f=nieuznane&id=197

1 / 5 2021-11-13

Trzeba unikać tych butów!! W lutym bieżącego roku nabyłem buty Jordan Max Aura 2 do uprawiania koszykówki. Po używaniu ich przez około pół roku do celów przeznaczonych, czyli do gry w kosza, zauważyłem, że w lewym bucie pękła poduszka z tyłu. Postanowiłem złożyć reklamację w sklepie. Niestety, moje roszczenia zostały odrzucone, ponieważ jak twierdził sprzedawca, a ja cytuję dokładnie: "uszkodzenie mechaniczne wynikło z kontaktu z zewnętrznymi czynnikami, podeszwa oraz powłoka poduszki są przetarte w miejscu objętym reklamacją, a z tego tytułu producent ani sprzedawca nie mogą ponosić odpowiedzialności". Uważam, że takie uzasadnienie jest po prostu bezsensowne. Buty służą przecież przede wszystkim do chodzenia (czyli mają oczywisty kontakt z zewnątrz), a gdy już mówimy o specjalnych butach sportowych, to tym bardziej można się spodziewać, że ich użytkowaniew wiązać się z istotnymi kontaktami z otoczeniem.

5 / 5 2021-06-11

Zachęcam do unikania zakupów butów w tych sklepach! Kupiłam Airmax-y za 700zł w lutym, a w maju złożyłam reklamację. Były mało używane, ponieważ moje dziecko uczęszczało na zdalne nauczanie i nie wychodziło z domu. Niestety, podeszwa uległa popękaniu, a reklamacja została bez skutku. Jako stały klient, uważam, że to hańba! Będę ostrzegać każdego przed sklepami, które nie rozwiązują problemów klientów. Jest mi bardzo przykro, że nie mogę dać żadnej gwiazdki. Wiedziałam, że wady Airmax-ów są powszechne, bo rozmawiałam o tym z pracownikiem konkurencyjnej firmy, gdzie reklamacje są zawsze rozpatrywane pozytywnie. To, co robicie, to zwykłe oszustwo! Ostrzegam każdego przed kupowaniem cokolwiek w tych sklepach! Lepiej wydać nieco więcej na produkt i mieć pewność, że reklamacja to nie tylko puste słowa i że sprzedawca nie tylko powtarza swoje regułki przy zakupie.

5 / 5 2021-06-11

W sklepach te negatywne opinie są usuwane, a uzasadnione reklamacje są odrzucane i dlatego ostrzegam przed kupowaniem butów tam. Mój Airmax, który zakupiłam za 700zł w lutym, został zareklamowany w maju z powodu popękanej podeszwy, mimo że był mało używany. Niestety reklamacja nie została uznana, co jako stały klient uważam za skandaliczne. Zamierzam ostrzegać wszystkich przed tymi sklepami. Nie jestem w stanie dać im nawet jednego gwiazdki, a odpowiedzi pracowników są zawsze skierowane w sposób, który jest korzystny dla nich. Wiem, że Airmax'y mają wady, ponieważ rozmawiałam z pracownikiem konkurencyjnej firmy, gdzie reklamacje są zawsze uznawane. Uważam, że ich podejście to zwykłe oszustwo, a ja ostrzegam przed kupowaniem cokolwiek od nich. Wole zapłacić więcej za produkt, mając pewność, że można faktycznie zgłosić reklamację, a nie tylko puste słowa sprzedawcy podczas zakupów.

1 / 5 2021-06-07

Ostrzegam przed zakupem butów w tych sklepach. Kupiłem buty Airmax-y za 700zł w lutym, ale złożyłem reklamację w maju. Nie zostały używane zbyt często, ponieważ moje dziecko prawie w ogóle nie wychodziło z domu podczas zdalnego nauczania. Niemniej jednak, podeszwa pękła, ale moja reklamacja została odrzucona. Jako stały klient uważam to za skandaliczne postępowanie. Będę ostrzegał wszystkich przed tym sklepem, ponieważ nie mogę dać mu żadnej pozytywnej opinii.

5 / 5 2019-03-23

Łatwo i przyjemnie ....przesyłka dotarła w ciągu jednego dnia . Jedynie kurier nie był przyjemny i problemowy .

5 / 5 2019-03-18

db sklep internetowy z butami. Kupisz tanio.ok

5 / 5 2019-03-17

Bardzo dobra obsługa. Polecam.

Rzetelne opinie o Adrenaline.pl

Adrenaline.pl

Siedziba
Olsztyn

WWW
http://adrenaline.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
+48 59 300 33 33

Logowanie