Kategorie: / Edukacja i szkolnictwo / Motoryzacja / Usługi

ADV Academy Adventure Zbigniew Tarnawski Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ADV Academy  Adventure Zbigniew Tarnawski
5 / 5 2023-02-15

Kocham motocykle i posiadam prawo jazdy od minionej dekady, jednakże nie żałuję, że zdecydowałem się zapisać na szkolenie - zdobyłem mnóstwo nowej wiedzy. Co więcej, spotkałem tam również fantastyczne osoby, dlatego gorąco to polecam.

5 / 5 2023-02-15

Kocham jeździć na motocyklach i już od 10 lat posiadam prawo jazdy, ale nie mam żadnych żalu, że postanowiłem zapisać się na szkolenie - z pewnością zyskałem dużo nowej wiedzy. Co więcej, poznałem także wspaniałe osoby, więc gorąco to polecam.

5 / 5 2022-11-04

Zdecydowanie polecam.

5 / 5 2022-02-02

Tylko wtedy publikuję opinie i sprawdzam ich prawdziwość, kiedy jestem pewien, że właściciel strony nie usunie ich lub nie zmieni ich treści. Wszystkie moje recenzje są widoczne tuż po ich napisaniu, bez względu na to, czy są dobre czy złe, odnoszą się do małej firmy lub dużej korporacji. Wyraźnie nie poddajecie się presji i dlatego szanuję to miejsce.

5 / 5 2021-07-12

Cieszę się, że mogę służyć innym użytkownikom w znalezieniu właściwie dopasowanego produktu lub zamówienia usługi dostosowanej do ich potrzeb, a także w wyborze rzetelnego wykonawcy. Jednym z niezaprzeczalnych atutów tego miejsca, przynajmniej dla mnie, jest brak ingerencji w komentarze. Moja opinia zostaje szybko opublikowana na serwisie, a administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

Rzetelne opinie o ADV Academy Adventure Zbigniew Tarnawski

ADV Academy Adventure Zbigniew Tarnawski

Siedziba
Katowice

WWW
https://advacademy.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 606 100 109

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie