Kategorie: / Pozostałe

Advertex Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Advertex
5 / 5 2022-07-12

Bardzo się raduję, że mogę wsparć innych ludzi w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub znalezieniu rzetelnego sprzedawcy. Według mnie, największym atutem tej usługi jest to, że opinie nie są kontrolowane. Opinia jest od razu publikowana na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-04-16

Ostatnio zainteresowałem się ocenami użytkowników na temat różnych firm i ich portfolio. Początkowo przeglądałem je tylko na stronach Google i Facebook, ale teraz zawsze sprawdzam również tutaj. Czasami opinie są wyraźnie napisane pod wpływem emocji, przez co trudno jest dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Ale przynajmniej mamy pewność, że właściciele tej strony nie cenzurują żadnych opinii.

5 / 5 2022-04-13

Na stronie znajdziesz recenzje zarówno o dużych firmach, jak i małych lokalnych biznesach. Często tu zaglądam przed złożeniem zamówienia w sklepie, którego wcześniej nie znałam, i do tej pory nie zostałam zawiedziona. To świetnie, że istnieją takie serwisy.

5 / 5 2021-04-24

Wszyscy zdają sobie sprawę, że sprzedawcy nie różnią się od polityków i tendencją jest obiecują wiele, ale niestety rzeczywistość czasem bywa bardziej ponura, niż sugestywnie przedstawiają to marketingowe materiały. Dlatego uważam, że pojawienie się w internecie stron, które umożliwiają konsumentom wyrażenie opinii na temat swoich doświadczeń, to bardzo korzystne rozwiązanie. Nowoczesne firmy, które dbają o swoich klientów, mogą w ten sposób zareklamować swoje produkty i usługi, a niesumienni sprzedawcy tracą swoją reputację i potencjalnych klientów. Taki mechanizm wprowadzający uczciwość na rynku jest bardzo potrzebny i powinien być stosowany.

5 / 5 2020-08-17

Zrealizowali moje zamówienie w rewelacyjnym czasie.

Rzetelne opinie o Advertex

Advertex

Siedziba
Wrocław

WWW
https://www.advertex.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(71) 307 34 44

Komórka
531 817 268

Infolinia
-

Logowanie