Kategorie: / Doradztwo i konsulting / Komputery i Internet / Reklama i Marketing

AFTERWEB Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AFTERWEB
5 / 5 2022-10-13

Bardzo się raduję z możliwości pomagania innym w odnalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub znalezieniu godnego zaufania sklepu. W mojej opinii, dużym atutem tego serwisu jest to, że opinie nie są zmieniane. Opinia jest publikowana praktycznie od razu na portalu, a administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-10-16

Oceniam i udostępniam swoje opinie tylko wtedy, gdy wiem na pewno, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez administratora strony. Wszystkie moje komentarze są publikowane natychmiast po napisaniu, niezależnie od ich charakteru i dotyczącej małej firmy lub dużej korporacji. Doceniam waszą odwagę i szanuję to.

5 / 5 2019-08-30

Przez trzy lata byłem w stałej współpracy z firmą AFTERWEB. Dzięki nim, moja strona internetowa zyskała znaczący wzrost odwiedzin, co dało mi możliwość rozszerzenia asortymentu i osiągnięcia sukcesu. Firma ta charakteryzuje się doskonałym kontaktem z klientem, samodzielnie wprowadzają wszystkie niezbędne poprawki i starannie dbają o detale. Gorąco polecam usługi przedsiębiorstwa AFTERWEB.

Rzetelne opinie o AFTERWEB

AFTERWEB

Siedziba
Wrocław

WWW
http://afterweb.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie