Kategorie: / Doradztwo i konsulting / Komputery i Internet / Reklama i Marketing

AFTERWEB Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AFTERWEB
5 / 5 2022-10-13

Ogromnie cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu dopasowanego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego sklepu. Dużym plusem tego serwisu jest, moim zdaniem, brak zmieniania opinii. Opinia zostaje niemal natychmiast opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-10-16

Sprawdzam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one skorygowane czy wręcz wykasowane przez właściciela serwisu. W tym miejscu wszelkie moje komentarze publikowane są niemal od razu po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej firemki, czy potężnego importera. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2019-08-30

Od 3 lat współpracuję z firmą AFTERWEB. Dzięki nim znacznie zwiększył mi się ruch na sklepie internetowym, co pozwoliło mi znacznie poszerzyć asortyment i ruszyć do przodu. Firma ma świetny kontakt z klientem, wszystkie poprawki wprowadzają sami i dbają o szczegóły. Serdecznie polecam firmę AFTERWEB

Rzetelne opinie o AFTERWEB

AFTERWEB

Siedziba
Wrocław

WWW
http://afterweb.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie