Kategorie: / Ogród / Biuro / Dom / Pozostałe

Agamartin.com Opinie Klientów

średnia ocen: 3.31
opinie o Agamartin.com
1 / 5 2019-11-14

Ten sklep działa w sposób nieuczciwy! Publikuje obietnice o dostawie, ale po upływie kilku miesięcy okazuje się, że firma nie ma żadnego towaru, ponieważ został wycofany. Co więcej, odmawiają zwrotu pieniędzy! Wszystko to wygląda na poważne oszustwo i próbę wyłudzenia pieniędzy! Sprawę zgłosimy do sądu i również powiadomimy policję...

1 / 5 2019-03-21

W dniu 2 sierpnia złożyłam zlecenie na przedmioty za kwotę przekraczającą 3600 złotych. Po trzech miesiącach oczekiwania na dostawę postanowiłam anulować zlecenie. Dwa tygodnie później skontaktowałam się z firmą, aby zapytać, kiedy spodziewać się zwrotu pieniędzy. Pracownik poinformował mnie, że przelew został właśnie zlecony i powinien pojawić się na moim koncie jeszcze tego samego dnia. Mimo to, przez kolejny tydzień nie otrzymałam odpowiedzi na moje emaile. Ze względu na brak postępu w rozwiązaniu mojej sprawy w firmie agamartin, zdecydowałam zgłosić sprawę na policję, aby odzyskać moje pieniądze.

3 / 5 2019-03-03

Nie polecam tego sklepu w żadnym wypadku. Ich strona jest świetna i prezentowane na niej przedmioty zachwycające, jednakże firma ta nie jest godna zaufania i wydaje się oszukańcza. Zamówiłem lampę, lecz po wielu próbach uzyskania informacji odnośnie terminu jej dostawy, otrzymałem informację, że opóźni się o dwa tygodnie. Zdecydowałem zrezygnować z zamówienia i zażądać zwrotu pieniędzy. Otrzymałem odpowiedź tydzień później, że zwrot zostanie wykonany, jednakże od tamtej chwili minęło już ponad dwa tygodnie, a ja nie otrzymałem jeszcze żadnych informacji od firmy. Na moje maile nie odpowiadają, a kiedy dzwonię, mają problem z odbiorem i nie robią niczego, żeby pomóc. Na szczęście, zostanę odszkodowany przez bank, ale nie polecam tej firmy, która nie jest rzetelna.

0 / 5 2019-03-03

Sklep agamartin.com zasługuje na pozytywną opinię z czystym sumieniem. W piątek, po godzinie 15:00 zamówiłam lampę Bloomingville z przesyłką kurierską za pobraniem i już we wtorek ją otrzymałam. Na moją prośbę, z lampą dołączono bezpłatnie białą plastikową maskownicę, którą Producent pominął. Mimo że nie udało mi się dodzwonić na podany numer telefonu komórkowego na stronie, natychmiast otrzymywałam odpowiedzi na moje maile, w tym informację o numerze listu przewozowego. Bardzo polecam ten sklep!

5 / 5 2019-02-24

Straszna sytuacja! Sklep jest totalnie nieprofesjonalny i okazał się nieuczciwy. Trudno uwierzyć, że jeszcze działa. Musiałam czekać dwa miesiące na realizację zamówienia i w końcu zdecydowałam się zrezygnować, ale nie dostałam żadnego wyjaśnienia na temat opóźnienia. Kiedy wysłałam mail z rezygnacją, nie dostałam żadnej odpowiedzi. Minęło już ponad miesiąc a pieniądze nie zostały zwrócone. Osoba, która wcześniej odbierała telefon, teraz już nie odpowiada. Teraz muszę podjąć kroki prawne.

2019-02-23

Opinia jak najbardziej pozytywna pomimo, że zamówienie ostatecznie zwróciłam. Pracownicy sklepu na każdym etapie byli jednak pomocni i kompetentni.

3 / 5 2019-02-04

Zdecydowanie odradzam kupowanie w tym sklepie! Zamówiłem stolik z potwierdzonym terminem dostawy do 4 tygodni, ale termin został przesunięty 4 razy z powodu braku wysyłki przez producenta. Sklep jest bardzo trudny do kontaktu, nie odpowiadają na e-maile i telefon. Co więcej, udzielają nieprawdziwych informacji. Po około 4 miesiącach poinformowali mnie, że producent wycofał ten produkt z produkcji i zaproponowali inny. W końcu, po anulowaniu zamówienia i groźbach skierowanych na sąd i policję, sklep zwrócił mi pieniądze w szybkim czasie.

3 / 5 2019-01-28

W sklepie zamówiłem dywan, który miał być wysłany w ciągu 24 godzin, tak było oznaczone. Niestety, okazało się to nieprawdą. Przez ponad miesiąc sklep nie odpowiedział na żadne moje zapytania dotyczące zamówienia. Kiedy w końcu poprosiłem o zwrot pieniędzy, sklep oznajmił, że dywan jest już gotowy do wysyłki. Szczerze odradzam.

0 / 5 2019-01-25

Muszę potwierdzić, że wszystkie zgłoszenia są prawdziwe - czas, jaki potrzebują na zrealizowanie zamówień, jest nie do zaakceptowania, a do tego wysyłają jedynie kilka sztuk z całego zamówienia. Nie ma możliwości skontaktowania się z nimi przez telefon, odpowiadają jedynie na e-maile, kiedy im to pasuje. Nawet ja, jako stały klient sieciowych zakupów, jeszcze nie doświadczyłem czegoś takiego. Cyfrowa wiadomość informuje mnie, że miseczka z zamówienia #3913 zostanie wysłana na wskazany adres pod koniec kwietnia, mimo że zamówienie zostało złożone już 3 lutego. Zdecydowanie nie jest to dla osób o słabych nerwach.

1 / 5 2019-01-07

Moje najgorsze doświadczenie związane z zakupami online miało miejsce w sklepie AgaMartin.com. Nie spotkałam się z takim traktowaniem w żadnym innym sklepie w Chinach, USA czy Czechach. Zostałam oszukana, a przez cały miesiąc próbowałam odzyskać pieniądze za wadliwe produkty, które kupiłam w tym sklepie. Na szczęście, mieszkałam w Krakowie i mogłam osobiście odebrać swoje pieniądze, choć musiałam ponieść ryzyko oszustwa niedostarczenia. Dopiero po interwencji na komisariacie, otrzymałam zwrot środków. To smutne, że ten sklep zmarnował swoje szanse na sukces i zrujnował moją wiarę w ludzką uczciwość...

5 / 5 2019-01-01

Piękne produkty i szybka, profesjonalna obsługa - polecam ten sklep.

2 / 5 2018-11-20

28 listopada 2014 roku złożyłam zamówienie, ale do dzisiaj nie otrzymałam wszystkich zamówionych produktów. Towary przyszły do mnie stopniowo, jednak do tej pory nie otrzymałam półek. Ostatnio otrzymany produkt okazał się uszkodzony. Na dodatek, nie doczekałam się też kuriera, który miał odebrać paczkę, a pieniądze za zwrócone produkty też jeszcze nie zostały mi zwrócone. Chociaż sklep ma ciekawe rzeczy, nie polecam dokonywania tam zakupów ze względu na brak profesjonalnej obsługi.

1 / 5 2018-11-10

Piękne produkty i profesjonalna obsługa. Wysyłka produktu na zamówienie w 6 dni. Aż ciężko uwierzyć w te wszystkie negatywne komentarze poniżej.

5 / 5 2018-10-30

Wszystko OK. Polecam!

5 / 5 2018-10-20

Transakcja przebiegła wzorowo. polecam zakupy w sklepie.

5 / 5 2018-10-01

To już trzecie moje zamówienie w agamartin i jak do tej pory wszystko godne polecenia. Piękne produkty i szybka wysyłka. Polecam więc 3 razy :)

2018-09-12

Fantastyczne produkty. Duży wybór. Wysyłka na czas.

5 / 5 2018-09-07

Polecam!

1 / 5 2018-09-02

Lepiej unikać tego rodzaju sklepów! Nie ma możliwości skontaktowania się telefonicznie. Po długim oczekiwaniu na produkt, poprosiłam o zwrot pieniędzy. Odpowiedzieli, że zwrot został dokonany. Jednak od kilku dni nie widzę ani śladu moich pieniędzy. Teraz zostaje mi tylko zwrócić się do rzecznika praw konsumenta.

0 / 5 2018-08-31

Mimo że musieliśmy czekać 2 dni na odpowiedź mailową, oceniamy sklep pozytywnie po raz kolejny. Kontakt telefoniczny był świetny, chociaż godziny wsparcia mogłyby być dłuższe. Co więcej, transport był niesamowicie szybki - zamiast planowanych 4 tygodni, musieliśmy czekać tylko 13 dni. Całościowo, sklep zasługuje na piątkę z plusem.

Rzetelne opinie o Agamartin.com

Agamartin.com

Siedziba
Kraków

WWW
https://www.agamartin.com/

Email
[email protected]

Telefon
533 011 400

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie