Kategorie: / Komputery / Foto / RTV / AGD / Telefony

Agd-online.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.67
opinie o Agd-online.pl
5 / 5 2022-02-01

Dokonuję recenzji tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą one modyfikowane ani usuwane przez moderatora witryny. Moje komentarze pojawiają się tuż po ich wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne czy dotyczą małej firmy lub dużej korporacji. Nie boję się wyrażać swojego zdania i szanuję fakt, że ta strona nie zmusza mnie do rezygnowania z tego prawa.

5 / 5 2021-05-25

Jestem bardzo zadowolony/a z możliwości pomagania innym klientom w wyborze idealnego produktu, zamówieniu spersonalizowanej usługi i znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania sklepu. W mojej opinii, ogromnym plusem tego miejsca jest brak manipulowania opiniami. Opinia jest publikowana prawie natychmiastowo na stronie i osoby zarządzające nie wprowadzają żadnych zmian.

3 / 5 2019-01-14

Chciałbym ostrzec osoby, które planują zakupić coś od nich. Na ich stronie internetowej agd-online wszystko jest fałszywe. To tylko wirtualny sklep, który nie ma żadnego towaru. Zamówiłem lodówkę, która nie istnieje i nie będzie dostępna. Sklep zupełnie nie reaguje na moje zapytania dotyczące zamówienia. Nie polecam.

3 / 5 2019-01-14

Chciałbym ostrzec osoby, które planują zakupić coś od nich. Zakładam, że ich strona internetowa agd-online jest kompletnym oszustwem. To jest tylko wirtualny sklep. Oni praktycznie nie posiadają żadnego towaru. Zamówiłem lodówkę, która nie istnieje i nigdy nie będzie dostarczona. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi od sklepu dotyczącej mojego zamówienia. Zdecydowanie odradzam korzystanie z ich usług.

3 / 5 2018-01-26

Niezależnie od tego, jak bardzo nie lubię podobnych praktyk, muszę zdecydowanie odradzić zakupy w sklepie AGD ONLINE. Złożyłam zamówienie w dniu 17 lipca 2016 roku i do dzisiaj, niestety, nie otrzymałam jeszcze żadnego towaru. Na szczęście zdecydowałam się na opcję płatności przy odbiorze, co okazało się korzystne w tej sytuacji. Pomimo wielokrotnego wysłania maili, nie otrzymałam od nich żadnej odpowiedzi.

3 / 5 2018-01-26

Chciałabym ostrzec przed sklepem AGD ONLINE. Nie polecam dokonywania tam zakupów. Zamówiłam produkty 17.07.2016 roku i do dzisiaj nie dotarły. Ale na szczęście zdecydowałam się na opcję płatności przy odbiorze. Wysłałam już kilka wiadomości mailowych, ale niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.

Rzetelne opinie o Agd-online.pl

Agd-online.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.agd-online.pl

Email
[email protected]

Telefon
22 736 29 81

Komórka
-

Infolinia
0 801 107 073

Logowanie