Kategorie: / Pozostałe

Agdexpert.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.62
opinie o Agdexpert.pl
2019-03-10

Sklep godny polecenia wszystko jak najlepszym pożądku Będę dalej robił zakupy w tym sklepie

5 / 5 2019-03-09

Jestem bardzo zadowolona z towaru jaki zakupiłam. Transakcja bardzo sprawna i szybka. Bardzo miła obsługa.

5 / 5 2019-02-22

Sklep oferuje szybką realizację zamówienia w ciągu jednego dnia, atrakcyjną cenę, możliwość odbioru osobistego bez dodatkowych kosztów oraz płatność przy odbiorze. Dodatkowo, potwierdzają telefonicznie i wysyłają wiadomość e-mail, informując o gotowości towaru do odbioru.

5 / 5 2019-02-22

Sklep o nazwie "Szybki sklep" oferuje możliwość odbioru towaru w ciągu jednego dnia od złożenia zamówienia. Cena jest atrakcyjna, a sklep umożliwia odbiór osobisty bez dodatkowych kosztów oraz płatność przy odbiorze. Dodatkowo, informują o gotowości towaru do odbioru poprzez telefon i e-mail.

5 / 5 2018-12-10

Zamówienie zostaje wykonane szybko i skutecznie, zarówno kupujący, jak i sklep utrzymują dobry kontakt, wszystko odbywa się zgodnie z planem. Gorąco polecam, nie ma powodów do obaw, produkt przychodzi w idealnym stanie i działa doskonale.

5 / 5 2018-12-10

Zamówienie jest realizowane szybko, a komunikacja pomiędzy kupującym a sklepem jest dobra. Wszystko przebiega w najbardziej odpowiedni sposób. Gorąco polecam, nie ma powodów do obaw, towar jest dostarczany w nienaruszonym stanie i działa nawet bez problemu.

5 / 5 2018-11-12

W moim dotychczasowym zakupie w Waszym sklepie wszystko odbyło się prawidłowo. Jakość obsługi klienta była naprawdę niezwykła, szczególnie cieszę się, że nie zignorowaliście żadnego z moich maili. Cena telewizora, który zakupiłem u Was, była również bardzo atrakcyjna. Dostawa towaru odbyła się szybko i sprawnie, co mnie bardzo imponuje.

2 / 5 2018-10-31

Nie polecam zakupów w tym sklepie. Złożyłam zamówienie tydzień temu, a dziś (w dniu przewidywanego odbioru) o godzinie 13 otrzymałam informację o anulowaniu mojego zamówienia. Nikt nie oddzwonił do mnie do godziny 16. Po wielu próbach udało mi się dodzwonić do działu AGD, gdzie pracownik powiedział mi, że nie wie, dlaczego nikt się nie skontaktował ze mną, ponieważ on zajmuje się tylko obsługą klienta, a nie AGD. Okazało się, że zamówionego sprzętu nie ma na stanie i nie można go zamówić. To był duży minus dla tego sklepu i nie polecam go nikomu. To strata czasu i nerwów.

5 / 5 2018-10-18

Polecam zakupy w tym sklepie. Szybko, tanio, bez najmniejszych problemów.

5 / 5 2018-10-08

Łatwość kontaktu, przyjemna obsługa szybka dostawa. Polecam

5 / 5 2018-09-06

Bardzo sprawnie, bez problemów, polecam

0 / 5 2018-05-30

Kupując zarówno lodówkę, jak i dokonując zakupów w tym sklepie, moje wymagania zostały spełnione. Zakupy w tym miejscu to już kolejne udane doświadczenie, z czystym sumieniem mogę polecić go moim znajomym. Produkt zgodny z opisem, całkowicie nowy i odpowiednio zapakowany, dzięki czemu z łatwością przetransportowano go w czasie podróży. Paczka została dostarczona na drugi lub trzeci dzień. Skorzystałem z opcji dostawy z wniesieniem, co okazało się świetnym pomysłem, ponieważ nie muszę angażować rodziny czy przyjaciół w przenoszenie ciężkich przedmiotów. Dzięki temu moja żona, trzymając na rękach nasze małe dziecko, bez problemu odebrała dwumetrową lodówkę.

5 / 5 2018-04-24

W tym sklepie zakupiłem kuchenkę. Produkt był w dobrej cenie, odpowiednio zapakowany i nieuszkodzony. Dostarczono go pięć dni po złożeniu zamówienia. Uważam, że wszystko było w porządku i polecam ten sklep.

2 / 5 2018-03-05

Nie udało mi się uzyskać dokładnych informacji na temat dostępności produktów, co jest problemem. Gdy w końcu otrzymałem zamówienie po długim oczekiwaniu, kurier ponownie poprosił mnie o zapłatę, pomimo że uprzednio dokonałem przelewu na konto. Kiedy dostarczono mi produkty, okazało się, że są w uszkodzonym opakowaniu, mimo że jasno zaznaczyłem, że ma to być prezent. Co więcej, wszystko wydawało się otwarte i przepakowywane. Na podstawie mojego doświadczenia, nie polecam zakupów w tym sklepie.

5 / 5 2018-01-17

Była to moja pierwsza próba zakupów online i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z tego sklepu. Komunikacja była świetna, a zamówione produkty były starannie zapakowane. Jedynym mankamentem było brak instrukcji obsługi piekarnika FZ.86.1 IX w języku polskim, jednakże nie mogę winić za to sklep, a jedynie producenta.

5 / 5 2018-01-17

Kiedy pierwszy raz dokonywałem zakupów w sklepie internetowym, byłem zadowolony z mojego doświadczenia. Komunikacja była bardzo dobra, a zakupiony towar został starannie zapakowany. Jedynym negatywnym aspektem było brak instrukcji obsługi piekarnika FZ.86.1 IX w języku polskim, jednak nie jest to wina sklepu, a producenta.

0 / 5 2017-12-20

Sklep oferuje do sprzedaży artykuł AGD w konkretnej cenie, ale gdy klient składa zamówienie, otrzymuje informację, że produkt nie jest dostępny. W kolejnym dniu cena tego produktu wzrasta o 7%.

5 / 5 2017-09-06

Ja gorąco zalecam Sklep. Towar, który można tam kupić, jest nowy, działa poprawnie i jest odpowiednio zapakowany przez firmę. Wszystkie niezbędne dokumenty są dołączone, a dodatkowo dostajesz fakturę. Dostawa jest też szybka, chociaż niestety nie wniesą ci jej do domu, ale niestety, nie zawsze można mieć wszystko. Możesz również bez problemu skontaktować się z firmą telefonicznie. Serio, gorąco polecam!

5 / 5 2017-09-06

Zdecydowanie rekomenduję ten sklep. W ofercie znajdują się nowe, wydajne produkty, zapakowane w sposób profesjonalny, wraz z wszystkimi niezbędnymi dokumentami i dołączoną fakturą. Co więcej, dostawa jest również szybka, chociaż niestety nie obejmuje wniesienia zakupionych przedmiotów, ale nie można mieć wszystkiego. Kontakt telefoniczny z firmą również przebiega bez żadnych problemów. Naprawdę warto skorzystać!

Rzetelne opinie o Agdexpert.pl

Agdexpert.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.agdexpert.pl

Email
[email protected]

Telefon
22 843 14 65

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie