Kategorie: / Pozostałe

Agdhurt.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.40
opinie o Agdhurt.pl
5 / 5 2018-12-29

Kiedy kupowałem sprzęt do kuchni, skonsultowałem się z pięcioma sklepami internetowymi. Tylko jeden z nich był w stanie dostarczyć sprzęt zgodnie z moimi wymaganiami. Ceny były świetne, a dostawa zajęła tylko 24 godziny. Komunikacja była doskonała! Teraz zakupiłem telewizor LCD i otrzymałem go już po 20 godzinach od wysłania zamówienia. Cena była bardzo niska :) Bardzo polecam! Ocena na 10. Będę kontynuował zakupy u was :)

0 / 5 2018-07-31

Ostrzegam przed tym sklepem, nie warto się z nim zadawać. Nie reagują na reklamacje wysłane pocztą lub drogą elektroniczną, a w rozmowie telefonicznej obiecują wszystko, co chcesz usłyszeć. Złożyłem zamówienie na piekarnik, który miał być dostępny natychmiast według Pana Roberta. Jednak po prawie miesiącu, gdy piekarnik już dotarł, okazało się, że nie ma żądanego koloru. Właściciel obiecał, że go wymieni, ale kiedy dzwoniliśmy do niego, ciągle odkładał to na później, twierdząc, że przyjedzie w przyszłym tygodniu. W końcu powiedział, że zbyt dużo czasu minęło i nie może zrealizować reklamacji. Po przekazaniu sprawy do Urzędu Ochrony Konsumenta, właściciel ustnie jeszcze raz potwierdził, że załatwi reklamację pozytywnie, ale nie odpowiadał na żadne pisma ani maile.

5 / 5 2018-07-04

Zamówiłam białą szafkę do łazienki w grudniu zeszłego roku i otrzymałam ją bardzo szybko. Niestety, nie obejrzałam jej od razu i po pewnym czasie zauważyłam, że jest czerwona, co było moim błędem. Po skontaktowaniu się ze sklepem, zgodzili się na jej wymianę, ale musiałam pokryć koszty wysyłki. Czekałam na nową szafkę około 2 tygodnie, ale okazało się, że najpierw muszę oddać stary mebel kurierowi, dopiero wtedy wyślą mi nową szafkę. Kurier odebrał mebel, ale sklep nie dawał znaku życia przez ponad tydzień. Po kolejnej interwencji powiedziano mi, że szafka zostanie wysłana najszybciej jak to możliwe, ale musiałam czekać kolejny tydzień. Nie polecam tego sklepu!

5 / 5 2018-07-03

Polecam w 100 procentach.Na kamerke od zamówienia czekałem zaledwie 22 godziny!!!!szok!

0 / 5 2018-05-31

Przez ponad trzy tygodnie czekałem na zamówiony towar. Za każdym razem, gdy dzwoniłem, mówili mi, że towar będzie wkrótce, ale każdorazowo wymyślali jakąś nową historię, że samochód pojechał do innego sklepu lub kierowca nie mógł dalej jechać. To straszne, że nie powiedzieli mi wprost, że nie są w stanie zrealizować mojego zamówienia. Nie mam żadnych pretensji, jeśli chodzi o niedostarczenie towaru z powodu braku go na magazynie, ale kłamstwa przez tak długi czas to już przesada. Na pewno nie kupię u nich nic więcej. Jedyny plus to to, że zawsze odbierali telefon.

0 / 5 2018-04-22

Przez nich marnowałem dwa tygodnie. Wszystko zapowiadało się dobrze, gdy dzień przed złożeniem zamówienia zapytałem o dostępność sprzętu i otrzymałem zapewnienie, że jest dostępny. Jednak po dwóch tygodniach oczekiwania, podczas których kontakt był utrudniony, wreszcie się dowiedziałem, że sprzętu nie ma i moje zamówienie nie będzie zrealizowane. Dodatkowo, warto wspomnieć, że ten konkretny sprzęt jest nadal oferowany z czasem realizacji siedmiu dni!

3 / 5 2018-02-07

Nie polecam utrzymywania jakiejkolwiek interakcji z tym sklepem, jeśli dbasz o swoje zdrowie psychiczne. Zakupiłam umywalkę 2,5 miesiąca temu i zapłaciłam za nią z góry, zgodnie z informacją na stronie internetowej, że jest dostępna od ręki. Mimo to, sklep nie kontaktował się ze mną w sprawie opóźnień. Po dwóch miesiącach czekania, wielokrotnych telefonach i wprowadzaniu mnie w błąd przez pana Roberta, który twierdził, że "już jutro" umywalka zostanie dostarczona, nic się nie działo. Ostatecznie, po kilku dniach i wielu telefonach, otrzymałam numer przesyłki kurierskiej, ale paczki nigdy nie otrzymałam. Sklep nie udzielił mi żadnych informacji. Dzisiaj okazało się, że umywalki w ogóle nie ma, więc czekałam na nią przez 10 tygodni bezskutecznie. Niestety, nie otrzymałam jeszcze zwrotu pieniędzy.

5 / 5 2018-01-24

Jestem całkowicie zadowolony. Wydałem około 10000 PLN na zakupy i nie znalazłem nigdzie taniej. Musiałem trochę poczekać na towar (ponieważ go nie było w magazynie), ale cena to zrekompensowała.

5 / 5 2018-01-24

Jestem bardzo zadowolony. Wydałem około 10 000 PLN na zakupy i nigdzie indziej nie znalazłem taniej. Mimo że musiałem trochę poczekać na towar (ponieważ nie był dostępny w magazynie), cena była w pełni satysfakcjonująca i zrekompensowała ten fakt.

3 / 5 2017-11-05

Jeśli ktoś ma zamiar kupić bajki i ma trochę czasu, to warto rozważyć zakup w tym sklepie. Niestety, jeśli ktoś oczekuje rzetelnej i konkretnie realizowanej usługi, powinien uważać. Przed złożeniem zamówienia, sklep żąda wpłaty, a dopiero potem przyjmuje zamówienie. Czas oczekiwania na realizację to aż 2 tygodnie. Po 3 tygodniach, w których czekałam na otrzymanie zamówionego towaru, zapytałam o jego status. Dostałam odpowiedź, że producent się spóźnił. Okej, poczekam. Po kolejnym tygodniu ponownie zadzwoniłam, ale pani Monika nie odbierała telefonów. W końcu napisałam maila i dowiedziałam się, że producent wciąż nie dostarczył zamówienia. Po pięciu tygodniach starałam się o zwrot pieniędzy. Pani Monika powiedziała, że pieniądze zostaną przełane na konto następnego dnia, ale nic się nie dzieje. W końcu zapowiedziałam, że jeśli pieniądze nie zostaną zwrócone, to zgłoszę sprawę do prokuratury. To pomogło, po sześciu tygodniach otrzymałam wymaganą sumę. Uważam, że ten sklep działa na szkodę swoich klientów i nie ma skrupułów. Kontakt z nimi również jest bardzo trudny. Nie polecam tego sklepu.

0 / 5 2017-10-31

Ten sklep to jedno wielkie oszustwo. Przez ponad trzy tygodnie starałem się zamówić baterie kuchenne z opcją pobrania. Co tydzień otrzymywałem informacje, że już będą wysłane, na przykład we wtorek lub w czwartek, a potem pan z firmy miał sprawdzić, czy paczkę kurier odebrał. Dziś okazało się, że niestety nie będą w stanie dostarczyć zamówienia, ponieważ hurtownia, która jest dostawcą tych baterii, nie ma ich na stanie. Potrzebowałem baterii natychmiast, a ja kilkanaście razy dzwoniłem do firmy i ciągle otrzymywałem niejasne odpowiedzi. Jestem zdesperowany. Na szczęście nie wpłaciłem żadnych pieniędzy, ponieważ prawdopodobnie musiałbym czekać tygodniami na zwrot pieniędzy. Moja rada to unikajcie tego sklepu!

5 / 5 2017-10-20

Telewizor jest świetny. Za dostawę do mieszkania zapłaciłem dodatkowe 50zł. Cały proces zamówienia trwał 6 dni, ponieważ zdecydowałem się na płacenie ratami. Ogólnie jestem zadowolony, ale bardzo mnie denerwował brak zainteresowania ze strony sklepu. Nikt nie powiadomił mnie o terminie ani czy w ogóle zamówienie będzie zrealizowane. Musiałem codziennie dzwonić kilka razy, aby się dowiedzieć o postępach.

0 / 5 2017-10-06

Jeśli masz ochotę na problemy, to właśnie je znalazłeś! Kupiłem pralkę marki Amica, lecz niestety okazała się niesprawna. Po 4 dniach przyjechał serwisant, który musiał wymienić programator oraz wirnik. Co gorsza, brakowało elementu odpowiedzialnego za pobór płynu do płukania. Wiele razy dzwoniłem oraz pisałem maile, aby przysłano mi ten brakujący element, ale od początku grudnia do 27 stycznia firma agdhurt nie odpowiada. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak niesatysfakcjonującą obsługą klienta.

0 / 5 2017-08-01

Jak osoby, które pisały przed mną, także ja musiałam zaczekać siedem dni roboczych na informację o tym, że towaru nie będzie, ponieważ rzekomo został uszkodzony podczas transportu. Zadzwoniłam tam sześć razy, a trzy razy obiecano mi oddzwonić. Jednak telefon dostałam dopiero wtedy, gdy okazało się, że nie będzie sprzętu. Co więcej, stan mojego zamówienia na stronie był "nie podjęto", ponieważ aplikacja nie działała. Na szczęście udało mi się skontaktować z nimi przez telefon. Niestety, zamiast usłyszeć coś w stylu "ściągamy tę płytę, proszę czekać", ciągle słyszałam, że płyta została już wysłana przez producenta. Jednak w innym sklepie dowiedziałam się, że nie ma jej u producenta. Takie są realia...

3 / 5 2017-05-12

Zdecydowanie nie polecam. Musiałem czekać na realizację przez cały miesiąc i nie otrzymałem pełnego zamówienia. Moja lodówka była uszkodzona i mimo, że minęło wiele miesięcy, właściciel firmy, pan Robert, całkowicie zignorował ten problem. Kontaktowałem się z nimi kilkanaście razy i wysyłałem zdjęcia, pracownicy, którzy dostarczyli sprzęt, również zauważyli uszkodzenie półki w lodówce. Właściciel firmy zapewniał mnie telefonicznie, że półka zostanie wymieniona na następny dzień, ale tak się nie stało. Czuję się oszukany. Ta firma jest kompletnie niewiarygodna.

5 / 5 2017-04-12

Zamówienie na kolumny zostało wykonane w bardzo krótkim czasie, sprawnie i profesjonalnie. Towar był dostępny, co wcale nie było łatwe w tym przypadku, a dodatkowo został oferowany w atrakcyjnej cenie. Jestem całkowicie zadowolony/a. Jeszcze tylko potrzebujemy trochę pracy nad aplikacją internetową i wszystko będzie perfekcyjne. Chciałbym podziękować i polecić!

Rzetelne opinie o Agdhurt.pl

Agdhurt.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.agdhurt.pl

Email
[email protected]

Telefon
012 641 70 25

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie