Kategorie: / Pozostałe

Agdopole.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o Agdopole.pl
2 / 5 2018-12-11

Nie warto korzystać z tego sklepu - takie jest moje zdanie. Zamówiłam lodówkę Siemens 31 lipca 2012 roku, a na stronie internetowej widniała informacja o natychmiastowej wysyłce. Niestety, po dokonaniu zamówienia okazało się, że przesłanie towaru nastąpi dopiero 17 sierpnia tego samego roku! Nikt nie zapytał mnie, czy termin ten mi odpowiada. Dlatego postanowiłam skorzystać z innego sklepu, gdzie dostawa trwała tylko 48 godzin. Nawet nie odebrałam przesłanej przez AGD Opole lodówki od kuriera, bo było już za późno. Myślałam, że nie będzie problemu z zwrotem pieniędzy, ale niestety tak nie było. Mimo że zgodnie z regulaminem firma deklarowała zwrot w ciągu 7 lub 10 dni, ja wciąż nie otrzymałam pieniędzy na konto (jest już 30 sierpnia). Dodatkowo nie mogę skontaktować się z obsługą sklepu, co utrudnia rozwiązanie sprawy. Podsumowując, nie polecam tego sklepu z powodu problemów z dostawą i zwrotem pieniędzy oraz braku możliwości porozumienia się z obsługą.

0 / 5 2018-09-24

Były to moje absolutnie pierwsze zakupy w jakimkolwiek sklepie internetowym i początkowo było to dla mnie trochę stresujące. Jednakże, okazało się, że moje obawy były zupełnie nieuzasadnione, ponieważ przesyłka dotarła niesamowicie szybko. Dodatkowo, kurier wypowiedział się bardzo pozytywnie o tym konkretnym sklepie, twierdząc, że w 99,9% przypadków wszystko jest w porządku. Nie mam pojęcia, jak wygląda procedura reklamacji w przypadku tego sklepu, ale sama realizacja zakupu oraz ekspresowa dostawa przebiegły bez zarzutu.

5 / 5 2018-09-14

Należy unikać tego sklepu jak ognia, ponieważ jest to najgorsze miejsce, z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia. Po dwóch tygodniach oczekiwania na zamówienie i braku jakiejkolwiek informacji, musiałem z wielkim trudem dodzwonić się do sklepu, który nie odpowiadał na maile i telefon. Wtedy dowiedziałem się, że nie mają żądanego towaru, ale nikt wcześniej mnie o tym nie poinformował. Po anulowaniu zamówienia i żądaniu zwrotu pieniędzy, musiałem zagrozić sklepowi policją, aby otrzymać zwrot pieniędzy. Cała przygoda trwała około trzech tygodni. Ostrzegam wszystkich przed tym sklepem.

5 / 5 2018-08-24

Firma AGDopole to godna zaufania firma, która dba o klienta. Moja transakcja została przeprowadzona profesjonalnie, z pełnym udostępnieniem informacji i dodatkową instrukcją obsługi sprzętu przesłaną mailem. Towar został świetnie (podwójnie) zabezpieczony przed ewentualnym uszkodzeniem i jest bardzo dobrej jakości. Szczere gratulacje dla firmy AGDopole, która jest godna zaufania. Osobiście gorąco polecam.

5 / 5 2018-07-17

Pierwszy raz zrobiłem zakupy przez internet. Miłe zaskoczenie - szybko i profesjonalnie pod względem wysyłki i dostawy. Bardzo polecam ten sklep !!!

3 / 5 2018-05-06

Ostrzeżenie!!! Złożyłem zamówienie na sprzęt AGD, który miał być dostarczony po upływie 2 tygodni. Jednak sprzedawca opóźniał dostawę, dawał obietnice, oszukiwał mnie i ostatecznie zerwał wszelki kontakt. Zdecydowałem się zgłosić sprawę na Policję. Dzięki ich interwencji ostatecznie otrzymałem zamówiony i już opłacony sprzęt po upływie 2 miesięcy!!! Cóż za przykra sytuacja, nie polecam współpracy z tym sklepem!!! To marnowanie czasu i nerwów. PS. Sprzęt został dostarczony bez karty gwarancyjnej.

5 / 5 2018-04-26

Transakcja przeprowadzona wzorowo. Szybka wysyłka, świetny kontakt .! Polecam w 100%. !!

5 / 5 2018-03-27

Kupiłem zmywarkę, której nie było widać, i zapłaciłem za nią, otrzymując potwierdzenie przetwarzania w ciągu 7 dni roboczych. Jednakże, przesyłka nie przybyła, więc napisałem maila, lecz nie otrzymałem odpowiedzi. Po 10 dniach próbowałem dzwonić, jednakże nikt nie odbierał telefonu lub od razu go zamykał. Po 2 tygodniach dowiedzieliśmy się, że model zmywarki, który wybraliśmy, stwarza problem w całym kraju, aczkolwiek ma zostać dostarczony za tydzień. Po kolejnym tygodniu, sprzętu nadal nie było, a odpowiedź na nasze maile nadal brakowała. Próbując odzyskać nasze pieniądze, dzwoniliśmy, lecz nikt nie odbierał telefonów lub odrzucał nasze połączenia. W końcu, udało nam się skontaktować z pracownikiem, tylko po użyciu innego numeru telefonu, a kiedy zagroziliśmy, że zgłosimy sprawę na policję, obiecali, że pieniądze zostaną przesłane do jutra. Chociaż po przesłaniu pieniędzy otrzymaliśmy zwrot, byliśmy bardzo zestresowani. Fachowiec od mebli kuchennych, którego zaproponowali, dodatkowo opóźnił naszą pracę. Radzę unikać tego "sklepu".

5 / 5 2018-02-02

Bardzo gorąco rekomenduję dokonywanie zakupów w sklepie internetowym AGDOpole. Ich obsługa klienta jest doskonała, mają błyskawiczną dostawę towaru, a zakupione produkty są bezpiecznie zapakowane i zgodne z opisem. To naprawdę rewelacyjne! Współpraca z nimi jest świetna, wszystko zasługuje na ocenę 5+. Zdecydowanie polecam ten sklep, ponieważ mają bardzo dobre ceny i obsługę profesjonalną na najwyższym poziomie. Z pewnością będę tam jeszcze robił zakupy. Polecam! To było Andrzej z Opola.

5 / 5 2018-01-02

Polecam ,solidny sklep

0 / 5 2017-12-03

Mogę tylko powiedzieć, że moje prawniczki skierowały tę sprawę do sądu. Zamówiłem zmywarkę SIEMENS do zabudowy 19.10.2011 i zapłaciłem blisko 3 tys. PLN. Otrzymałem potwierdzenie dostępności, ale od tamtej pory kontakt telefoniczny był prawie niemożliwy. Poinformowano mnie mailem, że pieniądze zostaną zwrócone 3 tygodnie temu, ale do tej pory nie otrzymałem ani sprzętu, ani zwrotu pieniędzy. Nie polecam tego sklepu i obiecuję, że otrzymam zwrot pieniędzy z odsetkami za przetrzymywanie. Takie zachowanie jest haniebne i brakuje w nim szacunku dla klienta.

0 / 5 2017-11-28

Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z sposobu przeprowadzenia transakcji. Już następnego dnia po złożeniu zamówienia, pralka była dostarczona do mojej łazienki i wywołała u mnie radość. Każdy krok w procesie realizacji zamówienia był regularnie potwierdzany.

0 / 5 2017-11-28

Przyznam, że byłam pozytywnie zaskoczona przebiegiem transakcji. Już następnego dnia po złożeniu zamówienia pralka została dostarczona do mojej łazienki i sprawiała mi wiele radości. Każdy krok realizacji zamówienia był regularnie potwierdzany.

2 / 5 2017-09-21

Ostrzegam przed tym sklepem! Przez trzy tygodnie od 30 maja 2012 roku nie udało mi się skontaktować z pracownikami, żeby zdobyć informacje na temat zamówienia stolika. Kiedy w końcu udało mi się zadzwonić 21 czerwca 2012 roku, dowiedziałem się, że zamówienie nie zostanie zrealizowane, ponieważ producent wycofał produkt ze sprzedaży. Sklep nie udzielił żadnych informacji na temat takiej sytuacji. Zgodnie z otrzymaną wiadomością e-mail, stolik miał być dostarczony 19 czerwca 2012 roku. To pierwszy raz, kiedy spotkałem się z taką postawą wobec klienta, a kupuję bardzo często przez internet. Nie polecam tego sklepu!

5 / 5 2017-06-19

Sklep pomógł mi w zrealizowaniu mojego zamówienia, dostarczając mi szybko i efektywnie towar. Trzeba jednak mieć cierpliwość, gdyż czasem duża ilość zamówień może wydłużyć czas oczekiwania. Sklep jest łatwo dostępny przez e-mail, GG i telefon. Cała transakcja została przeprowadzona drogą e-mailową, a wszystkie informacje, w tym tytuł przelewu, zostały dokładnie określone. Po wysłaniu towaru otrzymałam numer listu przewozowego w e-mailu sklepu. Gorąco polecam i życzę udanych zakupów. Pozdrawiam, zadowolony klient.

1 / 5 2017-04-04

Po tej przeprowadzonej przez mnie transakcji z tym sklepem, odczuwam tylko rozczarowanie, zawód oraz smutek. Kompletnie zanikł kontakt ze sklepem, próby rozmowy telefonicznej oraz wysłania wiadomości e-mail niestety okazały się bezskuteczne. Mimo czekania na towar przez dwa tygodnie i wpłacenia przedpłaty, po wielu próbach kontaktu dowiedziałem się, że nie ma dostępności produktu, co jest niezwykle frapujące, gdyż nikt mnie o tym fakcie nie powiadomił. Po podjęciu decyzji o rezygnacji z zamówienia, odebrałem zwrot pieniędzy po wielu dniach, a dopiero po wielokrotnym wysłaniu e-maili, grożąc informowaniem policji. Wnioskując, nie polecam sklepu - trzeba go unikać.

Rzetelne opinie o Agdopole.pl

Agdopole.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.agdopole.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie