Kategorie: / Reklama i Marketing

Agencja reklamowa GUFI Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Agencja reklamowa GUFI
5 / 5 2019-02-14

To jest godna zaufania firma. Gorąco ją polecam. Jedyną wadą, którą zauważyłam, jest długi czas oczekiwania na wykonanie usługi, ale to może oznaczać, że firma jest bardzo popularna i ma wiele zamówień. Życzę powodzenia i chciałabym podziękować za wykonaną usługę.

5 / 5 2019-02-14

Firma jest godna zaufania. Gorąco ją polecam. Jedynym mankamentem, który zauważyłam, jest długi czas oczekiwania, ale może to oznaczać, że firma ma wiele zamówień. Życzę powodzenia i dziękuję za wykonaną usługę.

5 / 5 2019-01-21

Firma gufi, zajmująca się reklamą, skontaktowała się ze mną pisemnie z ofertą wykonania kampanii promocyjnej. Pomimo początkowego sceptycyzmu, zdecydowałem się na zaryzykowanie i przeprowadziliśmy tanie działanie reklamowe, promujące nasz warsztat. Ostatecznie, wyniki kampanii okazały się imponujące. Firma gufi prosiła mnie o promowanie swoich usług, co z ochotą czynię. Polecam usługi firmy gufi w zakresie reklamy.

0 / 5 2019-01-13

Przedsiębiorstwo wykonało dla mnie tablicę reklamową do sklepu i umieściło reklamy na balkonie. Poproszono mnie o wystawienie opinii, więc oto ona. Firma działa solidnie, a obsługa była miła. Zamówione przedmioty zostały dostarczone na czas.

0 / 5 2019-01-13

Firma wykonała dla mnie tablicę reklamową nad sklepem i reklamy na balkonie. Zostałam poproszona o wyrażenie swojej opinii, więc chciałabym ją przedstawić. Firma okazała się solidna, a obsługa była przyjemna. Zamówione produkty dotarły do mnie w umówionym terminie.

0 / 5 2018-12-30

Postanowiłam podzielić się moją opinią, ponieważ uważam, że warto wsparć i promować działalność firmy Gufi. Nie chodzi tu tylko o usługi reklamowe, ale przede wszystkim o program, w którym ta agencja pomaga ubogim. Niestety coraz mniej ludzi decyduje się na pomaganie, bo uważają, że to nie ich problem. Dlatego firma Gufi jest dla mnie godna uwagi - nie tylko realizuje kampanie reklamowe, które spełniają moje oczekiwania, ale wzbudza również moje uznanie dzięki swojemu zaangażowaniu w pomoc ubogim. Co więcej, z własnych doświadczeń mogę potwierdzić, że pracownik firmy Gufi zorganizował przekazanie pralki, lodówki i łóżka do domu, gdzie były one bardzo potrzebne.

0 / 5 2018-12-14

Jestem zadowolony z istnienia internetowego portalu, który umożliwia przeglądanie opinii o firmach. Zdecydowałem się na złożenie zamówienia w jednej z tych firm, lecz nie będę podawał nazwy, aby zapomnieć o nieudanych doświadczeniach. Zamówienie obejmowało wizytówki, naklejki na samochód oraz kilka plakatów. Dzięki portalowi natknąłem się na firmę gufi i cieszę się, że tak się stało. Właściciele firmy byli przemiłymi ludźmi, nie wykazywali żadnych oznak oszustwa czy niekompetencji. W ciągu tygodnia wykonali dla mnie baner na bramie, naklejki na szyby oraz plakaty. Nie wiem, czy to krótki czy długi czas, ale kiedy ustaliliśmy spotkanie na 10 rano, to o dokładnie tej godzinie się pojawili, a kiedy umówiliśmy się, że dostarczą zamówienie w poniedziałek o godzinie 19, to również dotrzymali słowa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy i zgadzam się z innymi opiniami na temat firmy gufi. Na pewno będę ich polecał, jeśli tylko pojawi się taka okazja.

5 / 5 2018-12-02

Jeżeli poszukują Państwo zaufanej agencji reklamowej, z przyjemnością polecam agencję kreatywnego rozwoju Gufi. Są to profesjonaliści, którzy wykonują swoje zadania z uczciwością i solidnością. Osobiście, bardzo cenię fakt, że oferują tylko to, czym mogą się pochwalić, nie obiecując czegoś, czego nie są w stanie dostarczyć. W przeciwieństwie do innych, nie pojawiają się problemy z terminami. Firma Gufi jest przezemnie trzykrotnie sprawdzona i gorąco ją polecam.

5 / 5 2018-11-09

Firma gufi, zajmująca się reklamą, wyprodukowała dla mnie banery i ulotki. Po tygodniu zdobiły również moją koparkę i wykonali dla mnie wizytówki. Wszystko zostało zrealizowane na czas. Po zakończeniu projektu poprosili mnie o opinię, której udzieliłem. Zdecydowanie polecam tę firmę.

2018-08-16

Chętnie polecę firmę reklamową Gufi jako do usług reklamowych. Pani Anna w sposób skrupulatny podchodzi do obsługi Klienta. Bardzo miła współpraca.

5 / 5 2018-08-02

Firma świadczy usługi na wysokim poziomie. Ceny wysokie ale polecam

0 / 5 2018-07-24

Przedstawiciel Agencji Kreatywnego Rozwoju Gufi zaproponował mi udział w akcji charytatywnej, która miała na celu pomóc osobie chorej. Polegała ona na zakupie produktów reklamowych, których dochód ze sprzedaży miał zostać przeznaczony na pokrycie kosztów rehabilitacji chorego dziecka. Zdecydowałam się na reklamę na przyczepie, druk i kolportaż ulotek oraz długopisy z moim logiem. Cała akcja okazała się skuteczna i przyczepa reklamowa jeździła, ulotki zostały rozrzucone, a długopisy zostały otrzymane. Po kontakcie z organizatorami akcji dowiedziałam się, że udało się zebrać środki na pokrycie kosztów rehabilitacji. Bardzo podobała mi się postawa agencji Gufi i uważam, że zasługuje ona na uznanie i wsparcie.

0 / 5 2018-07-12

Szanowne Osoby, zostałem uproszony podczas rozmowy, aby wyrazić swoją opinię na temat Agencji Gufi. Zdecydowałem się skorzystać z tej okazji i chętnie podzielę się moimi spostrzeżeniami. Od ponad 4 lat mam przyjemność współpracować z Agencją i z całą pewnością uważam, że jest to godny zaufania i solidny kontrahent. Bez względu na to, w jakiej formie otrzymuję informacje od Agencji, zawsze jest to przekazywane w sposób bardzo profesjonalny i łatwy do zrozumienia. Zlecałem już Agencji wykonanie zadań w różnych miejscach, takich jak Kraków, Kielce czy Sandomierz, a zawsze byłem zadowolony z efektów ich pracy.

5 / 5 2018-05-31

Dzięki recenzjom z serwisu mogłam wybrać odpowiednią firmę, do której mam pozytywne wrażenia. Początkowo miałam wątpliwości, czy opinie w internecie są wiarygodne, ale okazało się, że tak. Pracownica firmy, z którą rozmawiałam, była bardzo pomocna i dbała o zadowolenie klientów. Wykonanie zadania było również poprawne, ale ważny był dla mnie także sposób komunikacji z klientem. Cieszę się, że dowiedziałam się o tej firmie, bo w mojej opinii to ważne w biznesowych relacjach. Co więcej, firma Gufi działa charytatywnie, pomagając potrzebującym. W moim przypadku, po informacji o trudnych warunkach życiowych pewnej rodziny, firma nadesłała zabawki, plecaki dla dzieci i zapewniła wyżywienie na świetlicy do końca roku szkolnego. Uważam, że takie gesty są bardzo cenne i powinny być wykonywane przez firmy.

5 / 5 2018-05-23

Pod koniec poprzedniego roku zdecydowałem się na podpisanie umowy z agencją reklamową Gufi, aby rozreklamować swój sklep. Firma ta stworzyła dla mnie różne materiały reklamowe, takie jak ulotki, plakaty i banery oraz zajął się ich kolportażem. Zauważyłem, że firma ta cechuje się doskonałym kontaktem z klientem, obsługa jest bardzo miła i uprzejma. Dodatkowo, jestem świadomy, że Gufi angażuje się w różne akcje charytatywne, m.in. kupuje prezenty dla dzieci chorych na różnego rodzaju choroby, co bardzo pochwalam. Ogólnie jestem zadowolony również z tego, że płatność możliwa jest kartą. Jedynym minusem, który dostrzegłem, jest konieczność wcześniejszej zapłaty.

0 / 5 2018-05-18

Drodzy Państwo, agencja reklamowa gufi jest przykładem doskonałej solidności i jakości. Nawiązują miłą i regularną komunikację, zachowując równocześnie pełne zaangażowanie. Firma okazała większe zaangażowanie w moje zlecenie, niż pierwotnie przypuszczałam. Choć doszło do drobnego opóźnienia pracownika roznoszącego ulotki, nie wpływa to negatywnie na moją ocenę. Serdecznie polecam ich usługi.

5 / 5 2018-05-17

Agencja gufi, która zajmuje się kreatywnym rozwojem, oferuje usługi na naprawdę wysokim poziomie. Zwróciłam się właśnie do tej firmy, ponieważ nie mogłam się doczekać zamówionych banerów i kasetonu świetlnego od konkurencji. W agencji gufi otrzymałam te produkty już po 5 dniach, tak jak ustalono. Chciałabym również zwrócić uwagę na doskonałą obsługę klienta. Z całego serca polecam firmę reklamową gufi.

5 / 5 2018-04-22

Bardzo serdecznie dziękuję i polecam wspaniałą agencję reklamową gufi. Bez względu na okoliczności, agencja reklamowa gufi zawsze sprosta oczekiwaniom. Firma przeprowadziła dla mnie kampanie zarówno w Krakowie, jak i w Sosnowcu. Zdecydowanie i gorąco polecam.

5 / 5 2018-04-22

Serdecznie dziękuję i zdecydowanie polecam wyjątkową agencję reklamową gufi. Za każdym razem, gdy korzystałem z ich usług, byli w pełni profesjonalni i zawsze spełniali moje oczekiwania. Firma przeprowadzała dla mnie kampanie reklamowe zarówno w Krakowie, jak i w Sosnowcu. Szczerze polecam ich usługi!

0 / 5 2018-03-11

Firma gufi dostała zadanie zrobienia reklamy mojego sklepu zoologicznego, a transakcja przebiegła bez żadnych problemów. Ich część dochodu ze sprzedaży artykułów szkolnych (takich jak plecak, piórnik, zeszyty, kredki, długopisy i ołówki) została przekazana potrzebującemu dziecku z gminy. Nie jestem zwykle na takie akcje przekonana, ale firma przesłała mi materiał video z tej akcji. Podsumowując, usługi reklamowe firmy gufi są na bardzo dobrym poziomie, a dodatkowo angażują się w pomoc dla potrzebujących dzieci. Gorąco ich polecam.

Rzetelne opinie o Agencja reklamowa GUFI

Agencja reklamowa GUFI

Siedziba
-

WWW
http://gufi.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie