Kategorie: / Dom

Agilis.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Agilis.com.pl
5 / 5 2022-09-01

Na tej stronie można znaleźć recenzje zarówno o dużych międzynarodowych producentach, jak i o małych sklepach z mojej okolicy. Zawsze zaglądam tutaj przed zakupem w nowym miejscu i do tej pory zawsze było warto. Doceniam inicjatywę tworzenia takich stron.

5 / 5 2022-09-01

Na tej stronie znajdują się oceny zarówno światowych producentów, jak i małych sklepów z mojej okolicy. Zawsze sprawdzam tu opinie przed zakupem, zwłaszcza gdy jestem w nowym miejscu, i zawsze byłem zadowolony. Cieszę się, że takie portale powstają.

5 / 5 2021-07-03

Wiele osób wie, że sprzedający, tak samo jak nasz rząd, często składają dużo obietnic, niestety w praktyce bywa z tym różnie. Rzeczywistość nie zawsze jest tak optymistyczna jak przedstawiona w reklamach. Z tego powodu uważam, że warto, że w Internecie pojawiają się portale, na których uczciwe i troszczące się o klientów marki mają możliwość się promować oraz dalej pracować nad poprawą jakości swoich produktów czy usług. Z kolei niesolidni sprzedawcy tracą zaufanie klientów. Taki scenariusz jest właściwy i powinien mieć miejsce.

Rzetelne opinie o Agilis.com.pl

Agilis.com.pl

Siedziba
Tymczasowe11

WWW
http://agilis.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie