Kategorie: / Pozostałe

Aglos.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Aglos.pl
5 / 5 2019-02-05

Ten sklep jest niesamowity, a kontakt z klientem doskonały. Dostawa zamówionych przedmiotów, w tym ceramicznego zlewozmywaka, baterii i dozownika, była niezwykle szybka oraz produkt był doskonale zabezpieczony i spakowany. Profesjonalizm Pani Agnieszki sprawił, że z całym przekonaniem mogę polecić ten sklep każdemu, kto chce coś kupić.

5 / 5 2018-12-18

Niesamowity sklep - gorąco polecam zakupy na stronie Aglos.pl. Jestem bardzo zadowolony z pracy pani Agnieszki. Jej profesjonalne podejście do klienta oraz doskonały kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu są imponujące. Przesyłka została dostarczona szybko i starannie zapakowana. Wszystko było idealne. Mam nadzieję, że pojawi się więcej takich sprzedawców. Serdecznie pozdrawiam.

0 / 5 2018-10-31

Wszystko jest w doskonałym stanie. Sklep wydaje się być dość nowy, ale całkowicie solidny - dbają o klienta i nie sprawiają żadnych kłopotów. Bez wątpienia mogę go śmiało polecić.

0 / 5 2018-10-31

Wszystko jest w doskonałym stanie. Ten sklep wydaje się być dość młody, ale jest bardzo porządny. Zwracają uwagę na klienta i nie sprawiają żadnych trudności. Z całego serca polecam.

5 / 5 2018-05-22

Bardzo dobry kontakt. Błyskawiczna wysyłka. Towar zgodny z zamówieniem,super zapakowany. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam tego sprzedawcę !

5 / 5 2018-04-19

Bardzo polecam! Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Rzetelna i konkretna informacja o zamawianym towarze i jego dostępności.

5 / 5 2017-11-08

Zachęcam do skorzystania z usług sklepu Aglos.pl. Zamówienie na zlew granitowy zostało szybko wysłane, a kontakt z obsługą był doskonały. Opakowanie produktu było bardzo solidne. Część zamówienia, czyli dozownik mydła, został wysłany osobno i dostarczony w sobotę. Całość obsługi klienta była bardzo profesjonalna.

5 / 5 2017-11-08

Oferuję rekomendację sklepu Aglos.pl. Zamówienie na zlew granitowy zostało dostarczone szybko, a kontakt był doskonały. Wszystko było bardzo starannie zapakowane. Część zamówienia, czyli dozownik mydła, została dostarczona oddzielnie w sobotę! Obsługa klienta była bardzo profesjonalna.

5 / 5 2017-10-07

. Bardzo polecam tej usługi wszystkim. Obsługa klienta jest bardzo profesjonalna i pomaga w rozwiązaniu wszelkich problemów. Warto również zwrócić uwagę na świetną jakość dostawy - paczki są szybko dostarczane i bardzo dobrze zabezpieczone. Informacje dotyczące daty wysyłki i odbioru towaru są również pełne i precyzyjne. Serdecznie polecam tę ofertę zakupową. Ryszard z Tomaszowa M

5 / 5 2017-08-13

Chciałbym polecić Aglos, ponieważ oferują bardzo wysokiej jakości doradztwo oraz przyjazną obsługę. Sklep ten posiada fantastyczne produkty, a ceny są również bardzo atrakcyjne. Dodatkowo, dostawa towarów odbywa się zgodnie z opisem, a przesyłki są bardzo solidnie zabezpieczone. Co więcej, otrzymuje się dokładne informacje oraz instrukcje dotyczące odbioru towaru od kuriera.

5 / 5 2017-08-13

Zdecydowanie polecam Aglos. Oferują oni bardzo profesjonalne porady i miłą obsługę. Sklep ma wysokiej jakości produkty oraz atrakcyjne ceny. Zamówione towary są dostarczane zgodnie z opisem, a paczki są solidnie zabezpieczone. Dodatkowo, otrzymuje się szczegółowe informacje i instrukcje dotyczące odbioru przesyłki od kuriera.

5 / 5 2017-04-18

Jestem bardzo zadowolona z moich zakupów w tym sklepie. Często robie zakupy przez internet i różnie wyglądają moje doświadczenia z obsługą klienta. Jednak teraz, ten sklep jest najlepszy z jakim miałam do czynienia - jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i jakości obsługi klienta. Pani Agnieszka zaoferowała mi kilka alternatywnych zlewozmywaków kiedy czas oczekiwania na moje wybrane produkty był za długi. Realizacja zamówienia była bardzo szybka, a dostarczenie i przypomnienie o odbiorze paczki było świetnie zorganizowane. Towar był również dobrze zabezpieczony i zgodny z opisem. Pani Agnieszka był bardzo profesjonalna i informowała mnie szczegółowo o postępach w realizacji mojego zamówienia. Polecam firmę z całego serca i gwarantuję Państwu satysfakcję. Gorąco polecam!

Rzetelne opinie o Aglos.pl

Aglos.pl

Siedziba
Sanok

WWW
http://www.aglos.pl

Email
[email protected]

Telefon
013 46 307 12

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie