Kategorie: / Pozostałe

Agmado.com Opinie Klientów

średnia ocen: 4.50
opinie o Agmado.com
3 / 5 2019-02-06

Ludzie, którzy są całkowicie nieprofesjonalni i mają inteligencję na poziomie podstawówki, nie znają zasad Allegro i płatności PayU, oraz oszukują. Nie polecam kupowania od nich niczego, ponieważ istnieje ryzyko, że zapłacisz dużo pieniędzy za rzecz, której nie mają lub sprzedali już gdzie indziej, a nawet nie powiadomią cię o tym. Mam doświadczenie w przeprowadzaniu setek transakcji, ale taka amatorszczyzna nigdy mnie nie spotkała.

5 / 5 2018-12-09

Gorąco polecam, doskonały sklep, super miła i profesjonalna obsługa. Duży szacunek dla Klienta gdzie dziś o to trudno. Fachowa pomoc w doborze sprzętu.

5 / 5 2018-03-25

Jestem niezwykle zadowolony! Często korzystam z platformy Allegro, ale nigdy wcześniej nie spotkałem się z aż tak profesjonalną obsługą. Sprzedawca zawsze jest uprzejmy (niektórzy rozmawiając wydają się, jakby robili mi przysługę) i na bieżąco informuje mnie o postępie wysyłki. Naprawdę, brawo dla niego!

5 / 5 2018-03-25

Jestem bardzo zadowolony w 200%! Wiele rzeczy kupuję przez portal Allegro, ale nigdy nie spotkałem się z tak profesjonalną obsługą. Sprzedawca zawsze jest przemiły (niektórzy rozmawiają jakby mi robili łaskę) i na bieżąco informuje o statusie wysyłki. Naprawdę świetna robota!

Rzetelne opinie o Agmado.com

Agmado.com

Siedziba
Grodzisk Mazowiecki

WWW
http://www.agmado.com

Email
[email protected]

Telefon
+48501033048

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie