Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia

AgresTax Biuro Rachunkowe Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AgresTax Biuro Rachunkowe
5 / 5 2022-08-02

Nie jedynie udzielam tutaj recenzji na temat produktów i usług, ale także często je dokładnie sprawdzam. Dzięki waszym opiniom kilka razy uniknąłem współpracy z nieuczciwymi sprzedawcami. Zamiast tego, odkryłem liczącą się markę, której pozostaję wiernym klientem od dłuższego czasu. Bardzo się cieszę, że was tu mam.

5 / 5 2022-03-02

W ostatnich dniach poświęciłem dużo czasu na przeglądanie recenzji użytkowników na temat różnych przedsiębiorstw oraz ich portfolio. Dotychczas koncentrowałem się głównie na ocenach widocznych na karcie Google oraz na platformach społecznościowych. Teraz jednak regularnie zaglądam również tutaj. Czasem opinie są silnie nacechowane emocjonalnie, przez co trudno wyciągnąć konkretne informacje na temat samego artykułu. Jednak z pewnością mogę stwierdzić, że właściciele tej platformy nie ukrywają żadnych recenzji.

5 / 5 2017-11-30

Polecam

5 / 5 2017-11-16

Zdecydowanie mogę polecić tę firmę. Posiadam kilka firm i miałem okazję współpracować z różnymi księgowymi i biurami. Zawsze coś było nie tak. Jednak oni skutecznie naprawili wszystkie zmartwienia, a kiedy pracownicy z PIPu dokonywali kontroli, wyrażali zdumienie nad tak doskonałym porządkiem. Naprawdę gorąco polecam.

Rzetelne opinie o AgresTax Biuro Rachunkowe

AgresTax Biuro Rachunkowe

Siedziba
Białystok

WWW
http://agrestax.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie