Kategorie: / Hobby / Kultura i rozrywka / Pozostałe

Agtom Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Agtom
5 / 5 2023-03-06

Przed wystawieniem opinii najpierw sprawdzam, czy nie zostanie ona później zmieniona lub usunięta przez moderatora strony. Nie ważne, czy moja recenzja jest pozytywna czy negatywna, dotyczy małej firmy czy dużego importera - na tej stronie publikowane są wszystkie moje oceny już praktycznie od razu. Cenię to, że nie są Państwo zastraszani i dają wolność wyrażania opinii.

5 / 5 2023-03-03

Do niedawna przeglądałem komentarze klientów na temat marek i ich produktów głównie w Google i na platformach społecznościowych. Teraz jednak regularnie zaglądam także na to miejsce. Niektóre komentarze są skąpe w informacje, co oznacza, że nie dowiem się wiele o samym produkcie. Jednak jestem pewien, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają takich komentarzy.

5 / 5 2022-03-14

W moim odczuciu, każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i dostawców, z którymi miał realny kontakt. Jestem przekonany, że niemożliwym jest zadowolenie wszystkich, jednak gdy zauważam, że dana platforma sprzedażowa posiada prawie wyłącznie negatywne oceny, nie decyduję się na zakup, ponieważ nie wierzę, że te opinie powstały bez żadnego powodu.

5 / 5 2021-07-09

Nie tylko podzielam tutaj swoje opinie o sklepach i osobach świadczących usługi. Zdecydowanie częściej je sprawdzam. Dzięki temu portalowi udało mi się już pięć razy uniknąć interakcji z antykonsumenckim sprzedawcą. Zamiast tego, udało mi się znaleźć naprawdę godny zaufania przedsiębiorstwo, z którym jestem lojalnym klientem przez cały czas. Jestem bardzo zadowolony, że mogę korzystać z tego portalu.

5 / 5 2019-12-03

taki sklep to ja rozumiem

Rzetelne opinie o Agtom

Agtom

Siedziba
Krakow

WWW
https://agtom.eu/

Email
[email protected]

Telefon
12-356-56-78

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie