Kategorie: / Prawo

AIF Kancelaria Prawna Opinie Klientów

średnia ocen: 4.25
opinie o AIF Kancelaria Prawna
5 / 5 2021-08-24

Polecam ze względu na ogromny profesjonalizm. Płaciłem tylko opłaty sądowe nic więcej. Na dodatek nastapiła szybka spłata.

2 / 5 2018-09-15

Firma miała zająć się sciągnięciem długu po podpisaniu umowy 1,5 miesiąca później do dłużnika wszedł układ sądowy, dostałem informację że AIF nie może już nic zrobić i sprawa się zamknęła. Z układu wyszło że dłużnik zapłaci mi 40% należności podstawowej i co się okazało po przyznaniu przez sąd tych 40% AIF chce ode mnie 10% prowizji z tym że nie wynika to z ich pracy czy przeprowadzonych czynności!!! Nie mniej trzeba czytać umowę jaką się podpisuje i od takiej sytuacji też biorą prowizję!!! CO CIEKAWE JEST ZAPIS W UMOWIE ŻE JEŻELI NIE ZAPŁACISZ PROWIZNI W CIĄGU 7 DNI TO PROWIZJA WZRASTA DO DWÓKROTNEJ KWOTY CZYLI 20% !!!! LICHWA TO ZBYT SKROMNE SŁOWO!!! NIE POLECAM!!!

2018-01-30

Chciałem skorzystać z usług tej kancelarii. Kilka tygodni temu napisałem maila, do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi.

5 / 5 2017-09-12

Kancelaria bardzo rzetelna. Wszystko zrobili jak obiecywali. Sprawa na 50 tys odzyskana przez komornika w ciągu miesiąca. Skierowali pozew do esądu więc opłaty dużo tańsze niż płaciłem wcześniej przez mecenasa. Dłużnik w kiepskim stanie więc się cieszę. Mały minus za ciągły kontakt z różnymi pracownikami, rozmawiałem z moim opiekunem ale potem był windykator, mecenas, prawnik od egzekucji. W sumie poznałem z 6 osób. Z info nie było problemu. Polecilem koledze, dam znać czy też było ok

2017-05-28

Moja windykacja była wykonana dobrze. Dłużnik nie płacił pół roku. Odzyskali dług w 2 tygodnie. Po przesłaniu dokumentów na email tego samego dnia zaczęły sie telefony do dlużnika i maile, ale równeiz sprawa była szykowana do sądu. Na szczęscie nie było potrzeby

5 / 5 2017-04-14

Zleciłam Kancelarii z Wrocławia windykację mojego dłużnika ponad miesiąc temu. Dziś wpłynęła cała kwota pomniejszona o prowizję. Dzwoniłam do Pań z działu obsługi klienta i uzyskałam informację, że dodatkowo należy mi się zwrot prowizji i obciążą tym dłużnika! No szok! Super. Podoba mi się to, niech dłużnik płaci i płacze. Dziękuję i POLECAM.

Rzetelne opinie o AIF Kancelaria Prawna

AIF Kancelaria Prawna

Siedziba
-

WWW
http://aif.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie