Kategorie: / Prawo

AIF Kancelaria Prawna Opinie Klientów

średnia ocen: 4.25
opinie o AIF Kancelaria Prawna
5 / 5 2021-08-24

Polecam ze względu na ogromny profesjonalizm. Płaciłem tylko opłaty sądowe nic więcej. Na dodatek nastapiła szybka spłata.

2 / 5 2018-09-15

Firma miała zadanie odzyskać dług, ale po podpisaniu umowy dłużnik wszedł w układ sądowy po 1,5 miesiąca. AIF otrzymał informację, że nie może nic więcej zrobić, ponieważ sprawa została zamknięta. W ramach układu, dłużnik zobowiązał się do zapłacenia 40% kwoty należności. Po tym, jak sąd przyznał mu tę kwotę, AIF zażądał ode mnie 10% prowizji, niezależnie od ich pracy lub działań. Jednakże, należy dokładnie czytać umowy przed ich podpisaniem, ponieważ w takich sytuacjach również pobiera się prowizję. Dodatkowo, jest zapis w umowie mówiący, że jeśli nie zapłacisz prowizji w ciągu 7 dni, kwota ta podwaja się, aż do 20% - to jest lichwą. Nie polecam tej firmy.

2018-01-30

Chciałem skorzystać z usług tej kancelarii. Kilka tygodni temu napisałem maila, do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi.

5 / 5 2017-09-12

Kancelaria ta działa bardzo sumiennie. Zrealizowali swoje obietnice, dzięki czemu udało się odzyskać sumę 50 tysięcy za pośrednictwem komornika w okresie jednego miesiąca. Zdecydowali się na wniesienie pozwu do sądu, co pozwoliło zaoszczędzić duże sumy na opłatach w stosunku do tego, ile zapłaciłbym poprzednio za usługi mojego prawnika. Choć dłużnik znajdował się w złej sytuacji, to cieszę się, że sprawa została rozwiązana. Jedyne, co nieco mnie zmartwiło, to ciągły kontakt z różnymi pracownikami kancelarii - poza moim opiekunem mieliśmy do czynienia z windykatorem, mecenasem, a także prawnikiem zajmującym się egzekucją, poznając w sumie sześć osób. Na szczęście, informacje, które otrzymywałem, były klarowne. Zachwalając kancelarię, poleciłem ją swojemu koledze i sprawdzę, czy jest zadowolony z usług, które otrzyma.

0 / 5 2017-05-28

My windykacja została zrealizowana z powodzeniem. Dłużnik nie regulował płatności przez pół roku. Udało nam się odzyskać dług w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Zaraz po przesłaniu dokumentów na adres e-mail dłużnika, rozpoczął się kontakt telefoniczny i korespondencja mailowa, ale równocześnie przygotowywaliśmy sprawę do sądu. Na szczęście nie musieliśmy z niego skorzystać.

5 / 5 2017-04-14

Zamówiłam biuro prawnicze z Wrocławia, aby odzyskać pieniądze od mojego dłużnika ponad miesiąc temu. Dziś otrzymałam całą kwotę pomniejszoną o opłatę za usługę. Skontaktowałam się z pracownikami obsługi klienta i dowiedziałam się, że dodatkowo jestem uprawniona do zwrotu opłaty, która będzie obciążona dłużnikiem! To szokujące! Perfekcyjnie. Bardzo mi się to podoba, niech dłużnik płaci i cierpi. Dziękuję i polecam.

Rzetelne opinie o AIF Kancelaria Prawna

AIF Kancelaria Prawna

Siedziba
-

WWW
http://aif.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie