Kategorie: / Komputery i Internet

Airmax Internet Opinie Klientów

średnia ocen: 4.96
opinie o Airmax Internet
5 / 5 2023-02-15

Z czystym sumieniem mogę polecić internet Airmax. Wyniki testów szybkości łącza mówią same za siebie. Z mojego doświadczenia warto skorzystać z oferty darmowego przetestowania usługi Airmax internet za free. Można skontaktować się z konsultantem w celu uzyskania więcej informacji. Ja sam bez problemu korzystałem z darmowego testowania przez kilkanaście dni, zanim podpisałem umowę. Airmax internet sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w działalności gospodarczej.

5 / 5 2023-02-13

Przeszedłem przez doświadczenie korzystania z usługi Airmax internet bez umowy (PrePaid) w przeszłości i było to w porządku. Nie należy ufać temu, co anonimowi ludzie piszą w sieci. Sądzę, że przynajmniej połowa z tych informacji to opowieści wymyślone przez kogoś, kto prawdopodobnie nigdy nie korzystał z internetu Airmax. Jeśli chodzi o poszukiwanie informacji na temat internetu Airmax, szczególnie na forach dla niezalogowanych osób, nie jest to dobry pomysł.

5 / 5 2023-02-10

Polecam wszystkim korzystanie z zestawu AIRMAX, który składa się z routera internetowego WIFI 300Mb. Jestem przekonany, że nigdy nie miałem tak dobrego połączenia internetowego. Podczas korzystania z usług firmy AIRMAX można liczyć również na fantastyczną obsługę klienta. Wszyscy pracownicy filii w Opolu są ludźmi, a nie maszynami, więc w razie potrzeby można skontaktować się telefonicznie i uzyskać odpowiedź na każde pytanie. Osobiście preferuję tę opcję, ponieważ nie lubię automatycznych sekretarek. Jeśli natomiast wybierzemy kontakt online, mamy do dyspozycji Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Nazwa i numer logowania do usług AIRMAX łatwo znaleźć w umowie.

5 / 5 2023-02-08

Przez rok współpracuję z firmą Airmax Opole. Odwiedzałem forum internetowe, aby dowiedzieć się o zasięgu Airmax, ponieważ moje mieszkanie znajduje się w mało dostępnym obszarze. Nie znalazłem wartościowych opinii, więc postanowiłem spróbować. Zacząłem od oferty na kartę na 14 dni, aby przetestować Airmax internet. Zaletą było to, że mogłem najpierw skorzystać z bezpłatnego okresu testowego. Teraz posiadam Airmax internet w telefonie i światłowodowy w firmie. Ceny są atrakcyjne, a radzę zdecydować się na kompletny Airmax Internet Zestaw z routerem. Wybrałem zestaw na standard 802.11a - 5 GHz, stworzony dla klientów z Opola.

5 / 5 2023-02-06

Airmax Wrocław oferuje jakość usług na wysokim poziomie, co jest moją osobistą oceną sytuacji. Firma posiada korzystne warunki, ale opinie na forach dotyczące Airmax.pl są skrajne i trudno je zrozumieć. Na stronie operatora można znaleźć cennik usług, a także mapę z pokazaniem zasięgu Airmax Internet. Jest to kluczowy aspekt, który stale się rozwija. Ja zdecydowałem się na zestaw internet plus antena zewnętrzna, aby wzmocnić sygnał. Airmax internet speed test potwierdza wysoką prędkość łącza, co jest ważnym argumentem dla potencjalnych klientów.

5 / 5 2023-02-03

Przeszukując w Internecie recenzje Airmax z 2023 roku, zauważyłem, że ta firma jest uważana nadal za jednego z najlepszych dostawców internetu w Polsce. Natknąłem się jednak na kilka mniej pozytywnych opinii dotyczących airmax.pl, ale sądzę, że większość z nich została zamieszczona przez konkurencję. Sam już od dłuższego czasu korzystam z Airmax Internetu światłowodowego AirFiber w moim mieszkaniu i uważam, że jeśli miałbym polecić światłowód komukolwiek z Wrocławia lub okolic, Airmax byłby moim pierwszym wyborem. Prędkość przesyłu danych osiąga około 15 Gb/s, bez potrzeby prowadzenia kabli.

5 / 5 2023-02-01

Kilka tygodni temu nie miałem pojęcia, czym jest airmax i nie słyszałem o nim wcześniej. Postanowiłem więc poszukać opinii o tym dostawcy internetu w sieci, a teraz, jako jego użytkownik, mogę stwierdzić, że te pozytywne opinie nie były przesadzone. Dzięki airmaxowi mam pełny zasięg, co jest szczególnie ważne, ponieważ nie mieszkam w dużym mieście, a internet działa u mnie idealnie przez cały dzień. Testy prędkości również potwierdzają zadeklarowaną szybkość internetu. Do tego wdrożenie airmaxa jest bardzo szybkie. Zdecydowanie polecam Airmax internet Bolesławiec - wreszcie mam nieograniczony dostęp do sieci.

5 / 5 2023-02-01

Mój dom jest podłączony do światłowodu oferowanego przez Airmax. Korzystamy z niego wszyscy - sześcioro domowników. Przez weekendy praktycznie non stop korzystamy z internetu, oglądamy seriale na Netflixie i innych platformach VOD. Dlatego postawiliśmy sobie wysokie wymagania względem jakości połączenia. Airmax sprostał naszym wymaganiom, w tym nawet niestandardowym. Otrzymaliśmy ofertę, którą trudno skrytykować. Komunikacja z pracownikami Airmaxa jest wyjątkowo dobra, szczególnie z BOK-iem, zawsze jest tam ktoś miły i pomocny. Jeśli chodzi o koszty, cennik za airmax światłowód znajduje się na stronie internetowej firmy. Ceny są wyższe niż u innych dostawców internetu, ale ważne są dla nas oszczędności. Nie dostaliśmy w innych dużych firmach internetowych lepszej oferty na światłowód. Ogólna ocena naszego internetu Airmax to 5/5! Jesteśmy rodziną z Wrocławia.

5 / 5 2023-01-30

Opinie na temat Airmax w internecie są bardzo pozytywne, ale aby się przekonać o tym na własnej skórze, muszę jeszcze trochę poczekać, ponieważ aktualnie korzystam z darmowego okresu próbnego. Jak na razie jednak mogę go polecić. Finansowo również wypada przyzwoicie. Zastanawiam się teraz nad Airmax światłowód, ponieważ opinie na jego temat są obiecujące...

5 / 5 2023-01-30

Opinie o Airmax w internecie są pozytywne, ale nie mogę jeszcze sam tego ocenić, ponieważ korzystam obecnie z darmowego okresu próbnego. Jednak na razie mogę polecić tę usługę. Finansowo także wypada przyzwoicie. Zastanawiam się nad skorzystaniem z usługi Airmax światłowód, ponieważ opinie na ten temat są obiecujące.

5 / 5 2023-01-26

Mamy światłowód od firmy Airmax, który jest wykorzystywany przez naszą rodzinkę składającą się z czterech osób. Przeważnie spędzamy czas na korzystaniu z internetu w weekendy i wieczorami, a także oglądamy seriale na platformach takich jak Netflix czy Disney+. W związku z tym mieliśmy duże wymagania co do wyboru dostawcy internetu, a Airmax zaspokoił nawet nasze niestandardowe potrzeby. Otrzymaliśmy ofertę, która w pełni spełniła nasze oczekiwania i nie mamy powodu do narzekania na jakość usług. Warto również zauważyć, że komunikacja z pracownikami Airmax jest doskonała, a korzystanie z usług BOK-u jest bezproblemowe. Ceny za światłowód Airmax są wyższe niż u innych dostawców, ale dodatkowe oszczędności są ważne w obecnych warunkach gospodarczych, jednak w żadnej innej dużej firmie nie otrzymaliśmy lepszej oferty na światłowód. Ogólnie rzecz biorąc, dajemy firmie Airmax piątkę z plusem. Jest to zadowolona rodzina z Wrocławia.

5 / 5 2023-01-24

Posiadam internet światłowodowy Airmax, który działa doskonale, mimo że w moim mieszkaniu jest wiele urządzeń podłączonych do sieci. Jako specjalista IT polecam sprawdzenie informacji na stronie operatora, aby poznać jak działa internet Airmax oraz przeczytać opinie innych użytkowników. Przed zamówieniem warto zapytać o darmowe i niezobowiązujące testowanie usługi, tak jak ja testowałem przez 2 tygodnie. W porównaniu z innymi operatorami, parametry Airmax są bezkonkurencyjne.

5 / 5 2022-11-20

Nie ważne, co się mówi, wartość internetu w porównaniu do jego ceny jest bardzo korzystna. Chociaż za niewielkie miesięczne opłaty otrzymuję szybkie połączenie, które mogę używać bez ograniczeń.

5 / 5 2022-11-20

Nie ważne, co się mówi, ten internet zapewnia bardzo korzystne proporcje ceny do jakości. Za nieduże kwoty miesięczne otrzymuję szybkie połączenie internetowe, z którego mogę korzystać tak często, jak chcę.

5 / 5 2022-09-08

Pierwsza firma, która w mojej lokalizacji była w stanie zapewnić mi internet o rozsądnej prędkości nie pobierając za to monstrualnych opłat

5 / 5 2022-05-01

internecik

Nieustannie przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu, internet jest aktywny. Doceniam to, że podczas ważnych chwil mogę być pewny, że internet nie przestanie działać.

5 / 5 2022-05-01

internecik

Internet jest aktywny przez całą dobę, przez siedem dni tygodnia. Cieszę się, że mogę pracować, mając pewność, że w ważnym momencie nie zostanę bez dostępu do internetu.

5 / 5 2022-05-01

usługa

Nie wtopiłem pieniędzy w niepewną usługę, internet działa jak powinien!

5 / 5 2022-02-12

Airmax internet

Jakoś tak wyszło, że wziąłem od nich internet. Co prawda na próbę, na okres testowy, ale jest naprawdę dobrze. I airmax internet opinie OK!

5 / 5 2022-02-11

Postanowiłem zainstalować nowe połączenie internetowe w moim domu, ponieważ to, które wcześniej posiadałem, już mi nie wystarczało do niczego. Po prostu zadzwoniłem do firmy i wkrótce potem miałem internet u siebie, żeby go przetestować. Wszystko działa całkiem dobrze!

5 / 5 2022-02-11

Postanowiłem zainstalować nowe połączenie internetowe w moim domu, ponieważ dotychczasowy nie był już wystarczający. Zadzwoniłem do firmy i wkrótce po tym otrzymałem internet do testów. Jak dotąd sprawdza się świetnie!

5 / 5 2022-02-10

Kilka miesięcy temu zaczęłem korzystać z tego internetu i nie zauważyłem żadnych niepokojących rzeczy. Przeważnie używam go wieczorem, gdy tysiące innych użytkowników również korzysta z niego, ale nie doświadczyłem żadnych spadków prędkości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług, które firma świadczy. Gorąco polecam!

5 / 5 2022-02-05

airmax internet

Sprawdzałem oferty internetowe różnych dostawców i tylko w tym miejscu było świetnie. Choć wiem, że na wsi może być wolniejszy, to co proponowały mi inne firmy było nie do pomyślenia. Zamiast użytecznego internetu, dostałem coś, co nawet nie pozwalało mi na przeglądanie stron, a tym bardziej na granie czy oglądanie filmów. Na szczęście, firma Airmax dostarczyła mi działający internet i jestem ich klientem od tamtej pory.

5 / 5 2022-02-03

Jakiś czas temu wróciłem z zagranicy i miałem do załatwienia kilka spraw. Pomijając sprawy związane z rodziną, chciałem jak najszybciej załatwić sobie dostęp do internetu w domu. Po krótkim poszukiwaniu, wybrałem Airmax. Byłem bardzo zadowolony z tej decyzji i mam nadzieję, że wszystkie firmy w kraju działają równie dobrze jak ta!

5 / 5 2022-01-29

airmax internet

Mnie jako klienta, a przynajmniej mnie osobiście nie interesuje nic innego, niż to czy internet nie przerywa. Mówiąc wprost interesuje mnie tylko czy działa. Warunek spełniony, internet działa, lepiej niż nawet wcześniej przypuszczałem, że będzie działać. Jak tak ta firma będzie utrzymywać jakość usług to będą mieli mnóstwo klientów, a ja zostaję na dłużej.

5 / 5 2022-01-27

Od długiego czasu korzystam z usług tego dostawcy internetu i do tej pory nie napotkałem żadnych trudności. Połączenie z internetem jest niemal zawsze stabilne i działa sprawnie, zgodnie z oczekiwaniami, czyli szybko. Nie mogę sobie przypomnieć żadnej sytuacji, w której miałbym problemy z korzystaniem z internetu. Pragnę każdemu życzyć takiego wyjątkowego dostępu do sieci.

5 / 5 2021-11-07

Żadnych problemów z internetem

5 / 5 2021-11-06

AirMAX INTERNET

Pierwsza firma, która dostarczyła mi działający internet!

5 / 5 2021-10-24

Najlepszy dostawca usług internetowych, po poprzednich przygodach z innymi firmami wiem, że z tym zostanę na dłużej!

5 / 5 2021-10-23

airmax Internet

Internet działa jak błyskawica

5 / 5 2021-09-25

Internet od tej firmy spełnił moje oczekiwania, działa szybko i nie muszę się martwić stabilnością. Działa nieprzerwanie!

5 / 5 2021-09-23

Internet hula, aż miło. Lagi w grze to dla mnie przeszłość!

5 / 5 2021-04-22

Serdecznie polecam i bardzo dziękuję za wsparcie od strony technicznej, dzięki firmie Airmax doskonale działają usługi z publicznym adresem ip, z systemami takimi jak Satel, Hikivision, Grenton, Loxone i innymi, jako elektryk i automatyk serdecznie polecam, dział techniczny posiada super fachową wiedzę a obsługa jest bardzo miła i pomocna, wszystkim będę polecał, łącze działa dobrze, ping 10ms, publiczne ip, czego więcej chcieć :) Cieszę się że są o airmax internet opinie inne także pozytywne.

5 / 5 2021-01-19

Firma regionalna zaskoczyła mnie tym, że dysponuje takim sprzętem jak symetryczny internet o prędkości 900/900 Mbps. Używam usługi Airmax od roku i postanowiłem napisać pochlebną opinię. Pracując zdalnie, często wysyłam duże pliki graficzne do mojej firmy i internet działa bez zarzutu. Jedyna awaria miała miejsce tylko raz, gdy przez 5 minut nie było połączenia w ciągu całego roku. Chcę również pochwalić monterów, którzy podczas instalacji usługi multiroom nie pozostawili kabli na ziemi, ale ładnie je ukryli po wcześniejszej próbie przeciągnięcia kabli przez peszel, który niestety był już załamany. Mam nadzieję, że będzie więcej polskich firm, które podejdą do biznesu z takim profesjonalizmem.

5 / 5 2021-01-12

Moja dwuletnia umowa na Internet+TV właśnie dobiega końca i po dokładnym zbadaniu ofert innych dostawców oraz ankiecie w rodzinie i wśród znajomych, zdecydowałem się pozostać przy Airmax. Przez cały ten czas nie doświadczyłem żadnych awarii, co moim zdaniem świadczy o niezawodności usługi. Ponadto, dostępne symetryczne łącze 900/900 w tej cenie jest niezwykle rzadkie na rynku. W dobie zdalnej nauki i pracy, Airmax okazał się godny zaufania, nie zawodząc nawet podczas jednoczesnego korzystania z kilku aplikacji, takich jak szkoła, Netflix czy gry online. Dlatego polecam Airmax każdemu, kto potrzebuje stabilnego i szybkiego połączenia internetowego, w szczególności studentom i graczom.

5 / 5 2020-09-11

Przez długi czas poszukiwaliśmy porządnego dostawcy internetu, ale w końcu okazało się, że lokalni dostawcy oferują naprawdę dobre usługi. Przychylamy się do Airmax, ponieważ są oni w stanie zapewnić nam bardzo szybki internet bez żadnych przerw czy utraty pakietów danych. Dzięki temu możemy wygodnie pracować zdalnie, monitorować nasze dzieci, grać w gry i oglądać filmy. Wszystko działa świetnie, więc zdecydowanie polecamy firmę Airmax.

5 / 5 2020-09-04

Otrzymaliśmy dużo pozytywnych opinii o firmie i dlatego zdecydowaliśmy się na jej podłączenie. Nawet pomimo niewielu innych opcji w naszej lokalizacji, nie musieliśmy długo czekać na podłączenie. Możemy potwierdzić, że wiele rzeczy działa tutaj świetnie, jak np. szybkie i stabilne połączenie internetowe, przystępna cena w porównaniu do konkurencji oraz dobry kontakt telefoniczny. Podsumowując, polecamy tę firmę!

5 / 5 2020-08-19

Łacze dostarcza do naszej firmy Airmax Opole internet od 2 miesięcy, wcześniej korzystaliśmy z wnetu,  jakośc ich najnowszego rozwiązania faktycznie spełnia nasze oczekiwania, VPN między oddziałami działa jak w sieci lokalnej, nie ma opóźnień. Łacze jest Stabilne, szybkości deklarowane w pełni osiągalne nawet ok 10% więcej. Operatr na 6+. Kontakt z BOK jest na bardzo wysokim poziomie, nie to co u poprzedniego peratora. Bez 2 zdań najlepsza mozliwa jakość z jaką mieliśmy do czynienia. Airmax internet opinie u nas ma rewelacyjną.

5 / 5 2020-02-21

Minęło już prawie jedenaście miesięcy i niezmiennie cieszymy się korzystając z doskonałej jakości internetu. Mamy pewność, że nic nie pozostaje do poprawienia w naszym doskonałym dostępie do sieci. Nasze połączenie jest niezawodne i bardzo szybkie, a przy tym zapewnione jest to wszystko w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy tak zadowoleni z usług, że polecamy je również naszym znajomym, którzy również nie mają żadnych zastrzeżeń. Serdecznie pozdrawiamy zespół Airmax.

4 / 5 2020-02-20

Operator godny polecenia, dobra prędkość za dobre pieniążki. Dobre ma airmax internet opinie. Polecam

4 / 5 2020-02-14

dobry stabilny net. dobre i przyjazne biuro obslugi klienta. cena mogla by byc nizsza. poza tym w porządku airmax internet opinie są i nie mam uwag.

5 / 5 2020-02-13

Chciałbym wyrazić moje uznanie za błyskawiczne podłączenie światłowodu. Nigdy wcześniej nie miałem możliwości przetestować prędkości 1Gb/s i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Chociaż nie jest łatwo wykorzystać tę prędkość w pełni, jestem zachwycony tak szybkim połączeniem. Szczerze polecam!

5 / 5 2020-02-13

Chciałbym wyrazić moją wdzięczność za szybkie podłączenie światłowodu. Nigdy wcześniej nie miałem możliwości testować prędkości 1Gb/s i choć czasem trudno jest to wykorzystać, jestem ogromnie pod wrażeniem tak szybkiego połączenia. Gorąco polecam!

5 / 5 2020-02-10

solidny dostawca, szybki internet, polecam

5 / 5 2020-02-10

Z usług firmy AirMAX Opole internet korzystam na codzień w firmie, jakość jest na bardziej niż zadowalającym poziomie, jako studio projektujące strony www wymagamy bardzo dobrego łącza, stabilnego z dużym uploadem, firma AirMAX spełnia nasze oczekiwania w 100% i airmax internet opinie też zasługuje na pozytywną,  jak najbardziej polecam!

Rzetelne opinie o Airmax Internet

Airmax Internet

Siedziba
-

WWW
www.airmax.pl

Email
[email protected]

Telefon
71 717 05 30

Komórka
-

Infolinia
71 717 05 30

Przedsiębiorstwo AirMAX Internet powstało w odpowiedzi na rosnące wymagania klientów biznesowych wobec dostawcy firmowego Internetu – którym duzi, międzynarodowi operatorzy nie są w stanie sprostać.

Jesteśmy polskim operatorem, który usługi świadczy na najwyższym, europejskim poziomie. Dostarczamy Internet dla biznesu oraz wiele innych rozwiązań telekomunikacyjnych. Naszym flagowym produktem jest szybki i niezawodny światłowód we Wrocławiu.

Transfery na rekordowym poziomie 10 Gb (lub nawet większym), bezpłatne okresy testowe, elastyczne i partnerskie podejście do współpracy oraz atrakcyjne ceny pozwalają nam od lat – z powodzeniem - konkurować z największymi operatorami na krajowym rynku. Posiadamy bezpośrednie wpięcie w globalne magistrale światłowodowe oraz zapewniamy znikomy ping w Polsce i za granicą. Dla klienta Airmax Internet oznacza gwarancję ciągłości i płynności pracy.

Co oferujemy?

Oferujemy zaawansowane produkty i usługi, dopasowane do indywidualnych potrzeb komunikacyjnych odbiorców biznesowych i instytucjonalnych - niezależnie od ich formy prawnej, wielkości i profilu działalności. Klienci mogą liczyć na nasze pełne zaangażowanie i wsparcie w skonfigurowaniu optymalnej oferty.

Specjalizujemy się przede wszystkim w:

  • dostawie Internetu,
  • dzierżawie łączy,
  • usługach głosowych,
  • usługach hostingowych,
  • kolokacjach serwerów (zapewniamy profesjonalną opiekę nad serwerem lub grupą serwerów).

Jak dbamy o bezpieczeństwo w Airmax Internet?

W celu zapewnienia pełnej ochrony, stabilności i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej Airmax Internet:

  • wdrożyliśmy inteligentny system nadzoru, który błyskawicznie identyfikuje potencjalne zagrożenie, likwidując lub minimalizując jego negatywne skutki;
  • zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych inżynierów i doświadczonych techników;
  • bezustannie podejmujemy działania profilaktyczne, które pozwalają zapobiegać awariom;
  • opracowaliśmy procedury bezpieczeństwa, które określają sposób postępowania na wypadek wystąpienia nagłych i niespodziewanych zdarzeń;
  • uruchomiliśmy telefoniczną pomoc techniczną dla klientów.

Jak wspieramy klientów?

Stałego, kompetentnego wsparcia od pierwszego dnia współpracy udziela Dział Techniczny, który składa się z naszych najlepszych inżynierów. Nie praktykujemy automatycznych infolinii czy wirtualnych asystentów. Klient nie czeka bez końca na połączenie z wolnym konsultantem ani nie rozmawia z maszynami. Pracownicy DT szczegółowo odpowiadają na pytania i pomagają rozwiązywać problemy. Posługują się przyjaznym językiem, zrozumiałym także dla osób niezwiązanych z branżą IT. Każdy może liczyć na szybkie uzyskanie odpowiedzi. Zadzwoń i sprawdź sam/sama.

Jak przebiega współpraca?

Współpracę rozpoczyna 2-tygodniowy, całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowy. W przypadku pełnej satysfakcji z użytkowania łączy AirMAX internet w firmie, podpisujemy umowę i podłączamy Internet. Rezygnacja z usługi w okresie testowania nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami.

Jak wygląda zasięg w AirMAX Internet?

AirMAX Internet jest dostępny nawet w trudnych lokalizacjach, gdzie często występuje problem z zasięgiem. Zapewniamy stabilność i dostępność łączy w wielu polskich miastach – zwłaszcza na Dolnym Śląsku oraz błyskawiczne podłączenie do dowolnego lokalu. Podpisywana z klientem umowa SLA (Service Level Agreement) gwarantuje niezmiennie wysokie standardy świadczenia usług przez cały okres współpracy.

Zainteresowanych ofertą Airmax internet prosimy o kontakt. Porozmawiamy o potrzebach telekomunikacyjnych i stworzymy ofertę dopasowaną do indywidualnych wymagań.

Logowanie