Kategorie: / Komputery i Internet

Airmax Internet Opinie Klientów

średnia ocen: 4.96
opinie o Airmax Internet
5 / 5 2023-02-15

Z czystym sumieniem mogę polecić internet Airmax. Wyniki testów szybkości łącza mówią same za siebie. Z mojego doświadczenia warto skorzystać z oferty darmowego przetestowania usługi Airmax internet za free. Można skontaktować się z konsultantem w celu uzyskania więcej informacji. Ja sam bez problemu korzystałem z darmowego testowania przez kilkanaście dni, zanim podpisałem umowę. Airmax internet sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w działalności gospodarczej.

5 / 5 2023-02-13

Przeszedłem przez doświadczenie korzystania z usługi Airmax internet bez umowy (PrePaid) w przeszłości i było to w porządku. Nie należy ufać temu, co anonimowi ludzie piszą w sieci. Sądzę, że przynajmniej połowa z tych informacji to opowieści wymyślone przez kogoś, kto prawdopodobnie nigdy nie korzystał z internetu Airmax. Jeśli chodzi o poszukiwanie informacji na temat internetu Airmax, szczególnie na forach dla niezalogowanych osób, nie jest to dobry pomysł.

5 / 5 2023-02-10

Polecam wszystkim korzystanie z zestawu AIRMAX, który składa się z routera internetowego WIFI 300Mb. Jestem przekonany, że nigdy nie miałem tak dobrego połączenia internetowego. Podczas korzystania z usług firmy AIRMAX można liczyć również na fantastyczną obsługę klienta. Wszyscy pracownicy filii w Opolu są ludźmi, a nie maszynami, więc w razie potrzeby można skontaktować się telefonicznie i uzyskać odpowiedź na każde pytanie. Osobiście preferuję tę opcję, ponieważ nie lubię automatycznych sekretarek. Jeśli natomiast wybierzemy kontakt online, mamy do dyspozycji Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Nazwa i numer logowania do usług AIRMAX łatwo znaleźć w umowie.

5 / 5 2023-02-08

Przez rok współpracuję z firmą Airmax Opole. Odwiedzałem forum internetowe, aby dowiedzieć się o zasięgu Airmax, ponieważ moje mieszkanie znajduje się w mało dostępnym obszarze. Nie znalazłem wartościowych opinii, więc postanowiłem spróbować. Zacząłem od oferty na kartę na 14 dni, aby przetestować Airmax internet. Zaletą było to, że mogłem najpierw skorzystać z bezpłatnego okresu testowego. Teraz posiadam Airmax internet w telefonie i światłowodowy w firmie. Ceny są atrakcyjne, a radzę zdecydować się na kompletny Airmax Internet Zestaw z routerem. Wybrałem zestaw na standard 802.11a - 5 GHz, stworzony dla klientów z Opola.

5 / 5 2023-02-06

Airmax Wrocław oferuje jakość usług na wysokim poziomie, co jest moją osobistą oceną sytuacji. Firma posiada korzystne warunki, ale opinie na forach dotyczące Airmax.pl są skrajne i trudno je zrozumieć. Na stronie operatora można znaleźć cennik usług, a także mapę z pokazaniem zasięgu Airmax Internet. Jest to kluczowy aspekt, który stale się rozwija. Ja zdecydowałem się na zestaw internet plus antena zewnętrzna, aby wzmocnić sygnał. Airmax internet speed test potwierdza wysoką prędkość łącza, co jest ważnym argumentem dla potencjalnych klientów.

5 / 5 2023-02-03

Przeszukując w Internecie recenzje Airmax z 2023 roku, zauważyłem, że ta firma jest uważana nadal za jednego z najlepszych dostawców internetu w Polsce. Natknąłem się jednak na kilka mniej pozytywnych opinii dotyczących airmax.pl, ale sądzę, że większość z nich została zamieszczona przez konkurencję. Sam już od dłuższego czasu korzystam z Airmax Internetu światłowodowego AirFiber w moim mieszkaniu i uważam, że jeśli miałbym polecić światłowód komukolwiek z Wrocławia lub okolic, Airmax byłby moim pierwszym wyborem. Prędkość przesyłu danych osiąga około 15 Gb/s, bez potrzeby prowadzenia kabli.

5 / 5 2023-02-01

Kilka tygodni temu nie miałem pojęcia, czym jest airmax i nie słyszałem o nim wcześniej. Postanowiłem więc poszukać opinii o tym dostawcy internetu w sieci, a teraz, jako jego użytkownik, mogę stwierdzić, że te pozytywne opinie nie były przesadzone. Dzięki airmaxowi mam pełny zasięg, co jest szczególnie ważne, ponieważ nie mieszkam w dużym mieście, a internet działa u mnie idealnie przez cały dzień. Testy prędkości również potwierdzają zadeklarowaną szybkość internetu. Do tego wdrożenie airmaxa jest bardzo szybkie. Zdecydowanie polecam Airmax internet Bolesławiec - wreszcie mam nieograniczony dostęp do sieci.

5 / 5 2023-02-01

Mój dom jest podłączony do światłowodu oferowanego przez Airmax. Korzystamy z niego wszyscy - sześcioro domowników. Przez weekendy praktycznie non stop korzystamy z internetu, oglądamy seriale na Netflixie i innych platformach VOD. Dlatego postawiliśmy sobie wysokie wymagania względem jakości połączenia. Airmax sprostał naszym wymaganiom, w tym nawet niestandardowym. Otrzymaliśmy ofertę, którą trudno skrytykować. Komunikacja z pracownikami Airmaxa jest wyjątkowo dobra, szczególnie z BOK-iem, zawsze jest tam ktoś miły i pomocny. Jeśli chodzi o koszty, cennik za airmax światłowód znajduje się na stronie internetowej firmy. Ceny są wyższe niż u innych dostawców internetu, ale ważne są dla nas oszczędności. Nie dostaliśmy w innych dużych firmach internetowych lepszej oferty na światłowód. Ogólna ocena naszego internetu Airmax to 5/5! Jesteśmy rodziną z Wrocławia.

5 / 5 2023-01-30

Opinie na temat Airmax w internecie są bardzo pozytywne, ale aby się przekonać o tym na własnej skórze, muszę jeszcze trochę poczekać, ponieważ aktualnie korzystam z darmowego okresu próbnego. Jak na razie jednak mogę go polecić. Finansowo również wypada przyzwoicie. Zastanawiam się teraz nad Airmax światłowód, ponieważ opinie na jego temat są obiecujące...

5 / 5 2023-01-30

Opinie o Airmax w internecie są pozytywne, ale nie mogę jeszcze sam tego ocenić, ponieważ korzystam obecnie z darmowego okresu próbnego. Jednak na razie mogę polecić tę usługę. Finansowo także wypada przyzwoicie. Zastanawiam się nad skorzystaniem z usługi Airmax światłowód, ponieważ opinie na ten temat są obiecujące.

5 / 5 2023-01-26

Mamy światłowód od firmy Airmax, który jest wykorzystywany przez naszą rodzinkę składającą się z czterech osób. Przeważnie spędzamy czas na korzystaniu z internetu w weekendy i wieczorami, a także oglądamy seriale na platformach takich jak Netflix czy Disney+. W związku z tym mieliśmy duże wymagania co do wyboru dostawcy internetu, a Airmax zaspokoił nawet nasze niestandardowe potrzeby. Otrzymaliśmy ofertę, która w pełni spełniła nasze oczekiwania i nie mamy powodu do narzekania na jakość usług. Warto również zauważyć, że komunikacja z pracownikami Airmax jest doskonała, a korzystanie z usług BOK-u jest bezproblemowe. Ceny za światłowód Airmax są wyższe niż u innych dostawców, ale dodatkowe oszczędności są ważne w obecnych warunkach gospodarczych, jednak w żadnej innej dużej firmie nie otrzymaliśmy lepszej oferty na światłowód. Ogólnie rzecz biorąc, dajemy firmie Airmax piątkę z plusem. Jest to zadowolona rodzina z Wrocławia.

5 / 5 2023-01-24

Posiadam internet światłowodowy Airmax, który działa doskonale, mimo że w moim mieszkaniu jest wiele urządzeń podłączonych do sieci. Jako specjalista IT polecam sprawdzenie informacji na stronie operatora, aby poznać jak działa internet Airmax oraz przeczytać opinie innych użytkowników. Przed zamówieniem warto zapytać o darmowe i niezobowiązujące testowanie usługi, tak jak ja testowałem przez 2 tygodnie. W porównaniu z innymi operatorami, parametry Airmax są bezkonkurencyjne.

5 / 5 2022-11-20

Nie ważne, co się mówi, wartość internetu w porównaniu do jego ceny jest bardzo korzystna. Chociaż za niewielkie miesięczne opłaty otrzymuję szybkie połączenie, które mogę używać bez ograniczeń.

5 / 5 2022-11-20

Nie ważne, co się mówi, ten internet zapewnia bardzo korzystne proporcje ceny do jakości. Za nieduże kwoty miesięczne otrzymuję szybkie połączenie internetowe, z którego mogę korzystać tak często, jak chcę.

5 / 5 2022-09-08

Pierwsza firma, która w mojej lokalizacji była w stanie zapewnić mi internet o rozsądnej prędkości nie pobierając za to monstrualnych opłat

5 / 5 2022-05-01

internecik

Nieustannie przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu, internet jest aktywny. Doceniam to, że podczas ważnych chwil mogę być pewny, że internet nie przestanie działać.

5 / 5 2022-05-01

internecik

Internet jest aktywny przez całą dobę, przez siedem dni tygodnia. Cieszę się, że mogę pracować, mając pewność, że w ważnym momencie nie zostanę bez dostępu do internetu.

5 / 5 2022-05-01

usługa

Nie wtopiłem pieniędzy w niepewną usługę, internet działa jak powinien!

5 / 5 2022-02-12

Airmax internet

Jakoś tak wyszło, że wziąłem od nich internet. Co prawda na próbę, na okres testowy, ale jest naprawdę dobrze. I airmax internet opinie OK!

5 / 5 2022-02-11

Postanowiłem zainstalować nowe połączenie internetowe w moim domu, ponieważ to, które wcześniej posiadałem, już mi nie wystarczało do niczego. Po prostu zadzwoniłem do firmy i wkrótce potem miałem internet u siebie, żeby go przetestować. Wszystko działa całkiem dobrze!

Rzetelne opinie o Airmax Internet

Airmax Internet

Siedziba
-

WWW
www.airmax.pl

Email
[email protected]

Telefon
71 717 05 30

Komórka
-

Infolinia
71 717 05 30

Przedsiębiorstwo AirMAX Internet powstało w odpowiedzi na rosnące wymagania klientów biznesowych wobec dostawcy firmowego Internetu – którym duzi, międzynarodowi operatorzy nie są w stanie sprostać.

Jesteśmy polskim operatorem, który usługi świadczy na najwyższym, europejskim poziomie. Dostarczamy Internet dla biznesu oraz wiele innych rozwiązań telekomunikacyjnych. Naszym flagowym produktem jest szybki i niezawodny światłowód we Wrocławiu.

Transfery na rekordowym poziomie 10 Gb (lub nawet większym), bezpłatne okresy testowe, elastyczne i partnerskie podejście do współpracy oraz atrakcyjne ceny pozwalają nam od lat – z powodzeniem - konkurować z największymi operatorami na krajowym rynku. Posiadamy bezpośrednie wpięcie w globalne magistrale światłowodowe oraz zapewniamy znikomy ping w Polsce i za granicą. Dla klienta Airmax Internet oznacza gwarancję ciągłości i płynności pracy.

Co oferujemy?

Oferujemy zaawansowane produkty i usługi, dopasowane do indywidualnych potrzeb komunikacyjnych odbiorców biznesowych i instytucjonalnych - niezależnie od ich formy prawnej, wielkości i profilu działalności. Klienci mogą liczyć na nasze pełne zaangażowanie i wsparcie w skonfigurowaniu optymalnej oferty.

Specjalizujemy się przede wszystkim w:

  • dostawie Internetu,
  • dzierżawie łączy,
  • usługach głosowych,
  • usługach hostingowych,
  • kolokacjach serwerów (zapewniamy profesjonalną opiekę nad serwerem lub grupą serwerów).

Jak dbamy o bezpieczeństwo w Airmax Internet?

W celu zapewnienia pełnej ochrony, stabilności i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej Airmax Internet:

  • wdrożyliśmy inteligentny system nadzoru, który błyskawicznie identyfikuje potencjalne zagrożenie, likwidując lub minimalizując jego negatywne skutki;
  • zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych inżynierów i doświadczonych techników;
  • bezustannie podejmujemy działania profilaktyczne, które pozwalają zapobiegać awariom;
  • opracowaliśmy procedury bezpieczeństwa, które określają sposób postępowania na wypadek wystąpienia nagłych i niespodziewanych zdarzeń;
  • uruchomiliśmy telefoniczną pomoc techniczną dla klientów.

Jak wspieramy klientów?

Stałego, kompetentnego wsparcia od pierwszego dnia współpracy udziela Dział Techniczny, który składa się z naszych najlepszych inżynierów. Nie praktykujemy automatycznych infolinii czy wirtualnych asystentów. Klient nie czeka bez końca na połączenie z wolnym konsultantem ani nie rozmawia z maszynami. Pracownicy DT szczegółowo odpowiadają na pytania i pomagają rozwiązywać problemy. Posługują się przyjaznym językiem, zrozumiałym także dla osób niezwiązanych z branżą IT. Każdy może liczyć na szybkie uzyskanie odpowiedzi. Zadzwoń i sprawdź sam/sama.

Jak przebiega współpraca?

Współpracę rozpoczyna 2-tygodniowy, całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowy. W przypadku pełnej satysfakcji z użytkowania łączy AirMAX internet w firmie, podpisujemy umowę i podłączamy Internet. Rezygnacja z usługi w okresie testowania nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami.

Jak wygląda zasięg w AirMAX Internet?

AirMAX Internet jest dostępny nawet w trudnych lokalizacjach, gdzie często występuje problem z zasięgiem. Zapewniamy stabilność i dostępność łączy w wielu polskich miastach – zwłaszcza na Dolnym Śląsku oraz błyskawiczne podłączenie do dowolnego lokalu. Podpisywana z klientem umowa SLA (Service Level Agreement) gwarantuje niezmiennie wysokie standardy świadczenia usług przez cały okres współpracy.

Zainteresowanych ofertą Airmax internet prosimy o kontakt. Porozmawiamy o potrzebach telekomunikacyjnych i stworzymy ofertę dopasowaną do indywidualnych wymagań.

Logowanie