Kategorie: / Usługi

Airport Hotel Okęcie Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Airport Hotel Okęcie
5 / 5 2022-11-29

Moje opinie wydaję tylko wtedy, gdy jestem absolutnie pewny, że nie zostaną one zmienione lub ukryte przez administratora strony. Tutaj moje komentarze są widoczne niemal natychmiast po publikacji, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małej firmy rodzinnej lub wielkiej korporacji. Jestem pod wrażeniem, że nie boicie się przedstawiać swojego zdania otwarcie i szanuję to miejsce za tę otwartość.

5 / 5 2022-08-05

Oceniam i piszę opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą one modyfikowane lub ukrywane przez administratora strony. Tutaj moje recenzje są publikowane natychmiastowo, niezależnie od tego czy są pozytywne czy negatywne, i dotyczą zarówno mniejszych jak i większych marek. Jestem pod wrażeniem Waszej nieugiętości i szanuję to.

5 / 5 2022-03-20

Nauczyłem się, że każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie na temat produktów, usług czy sklepów, z którymi miał styczność. Jednocześnie uważam, że niemożliwe jest zadowolenie każdego klienta, lecz jeśli widzę, że ktoś w większości ma negatywne recenzje, to szukam dalej, ponieważ jestem pewien, że coś nie jest w porządku.

5 / 5 2021-10-17

Uważam, że każda osoba powinna mieć prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki dotyczącej zakupionych produktów, otrzymanych usług czy też doświadczeń związanych z danymi markami. Chociaż oczywiście gusty są różne, to jeżeli zauważam, że dany sprzedawca otrzymuje głównie negatywne opinie, to wolę się wycofać, ponieważ trudno mi uwierzyć, że wszyscy mogli się pomylić.

5 / 5 2021-07-15

Świetna hotelowa obsługa.

Rzetelne opinie o Airport Hotel Okęcie

Airport Hotel Okęcie

Siedziba
Warszawa

WWW
https://airporthotel.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 456 80 00

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie