Kategorie: / Motoryzacja

Airstal.com Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Airstal.com
5 / 5 2023-01-04

Sądzę, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych produktów, dostarczonych usług czy firm, z którymi faktycznie miał do czynienia. Jasne, że ile ludzi, tyle zdań, ale jeżeli widzę, że jakiś sklep ma praktycznie same negatywne opinie, to daję sobie spokój, bo na bank wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2021-05-17

Weryfikuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ”wygładzone” czy nawet wykasowane przez właściciela portalu. Na tej platformie wszystkie moje oceny stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po napisaniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firemki, czy dużej spółki kapitałowej. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

2019-01-09

UWAGA na regenerowane kompresory z 24-miesięczną gwarancją !!!! aby z niej skorzystać należy w aucie wymienić praktycznie wszystkie elementy klimatyzacji na nowe, tj, osuszacz, parownik, rozprężny,skraplacz, dysze, płukanie etc .Parę ładnych tysiaków. Jak tego nie zrobicie to wasza gwarancja to fikcja !!

Rzetelne opinie o Airstal.com

Airstal.com

Siedziba
brzeziny

WWW
http://airstal.com

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie