Kategorie: / Motoryzacja

Airstal.com Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Airstal.com
5 / 5 2023-01-04

Myślę, że każdy ma prawo wyrazić konstruktywną krytykę dotyczącą produktów, usług lub firm, które naprawdę doświadczył. Wiadomo, że różne osoby mają różne opinie, ale jeśli zauważam, że dany sklep ma praktycznie same negatywne opinie, to rezygnuję, bo z pewnością wszyscy nie mogli się mylić.

5 / 5 2021-05-17

Ja publikuję opinię dopiero po upewnieniu się, że nie zostanie ona usunięta lub poprawiona przez osobę odpowiedzialną za stronę internetową. Na tej platformie, bez względu na to, czy moja recenzja jest pozytywna, czy negatywna, dotyczy małej firmy lub dużej korporacji, staje się widoczna dla wszystkich od razu po napisaniu. Bardzo doceniam fakt, że nie dajecie sobie wciskać kitu i pozostajecie niezłomni w swoich przekonaniach.

0 / 5 2019-01-09

Uważajcie na kompresory odtworzone, które są objęte 24-miesięczną gwarancją !!!! Aby skorzystać z tej gwarancji, konieczne jest niemalże całkowite wymienienie wszystkich elementów klimatyzacji w samochodzie na nowe, takie jak osuszacz, parownik, zawór rozprężny, skraplacz, dysze, przepłukanie itp. Będzie to kosztowało was kilka tysięcy złotych. Jeśli tego nie zrobicie, wasza gwarancja okaże się jedynie fikcją !!

Rzetelne opinie o Airstal.com

Airstal.com

Siedziba
brzeziny

WWW
http://airstal.com

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie