Kategorie: / Motoryzacja / Przemysł i produkcja

aj-szyby.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o aj-szyby.pl
5 / 5 2021-12-15

To jest sklep, w którym warto polecić zakupy szyb. Mają duży wybór, a znalezione przez nich idealnie pasujące szyby przywróciły mojemu ciągnikowi sprawność i teraz pracuje on dalej bez problemów. Mamy teraz pewność, że w przyszłości będziemy wiedzieć, gdzie szukać, jeśli będziemy potrzebować szyby do naszego traktora.

5 / 5 2021-12-15

Ten sklep z szybami jest naprawdę godny polecenia. Mają szeroki wybór, a szyba, którą dobrali do mojego ciągnika, pasuje idealnie. Dzięki temu, mój traktor jest ponownie sprawny i może kontynuować pracę. Jeśli będę potrzebował szyby do traktora w przyszłości, teraz wiem, gdzie jej szukać. Ta znaleziona tam szyba była dokładnie tym, czego potrzebowałem!

5 / 5 2021-06-05

Nabyłem szkła do maszyny John Deere, przesyłka dotarła w ekspresowym tempie, a szkła były solidnie zapakowane. Sklep z szklami do ciągników, na który w pełni mogę polecić, chociaż mam nadzieję, że nie będę musiał tam wracać (śmiech), lecz w razie czego z pewnością skorzystam z oferty tego sklepu internetowego. Łatwo odnaleźć model i markę ciągnika oraz dobrać właściwe szkło do swojego sprzętu - sprawnie, szybko i z przyjemnością!

5 / 5 2021-02-02

Sklep oferujący szyby do ciągników rolniczych jest godny polecenia. Ostatnio zakupiłem szyby do mojego New Hollanda i wszystko doskonale pasuje, jak należy. Dostawa przebiegła zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i szyba dotarła w całości, bardzo dobrze zapakowana.

5 / 5 2021-02-02

Naprawdę polecam sklep, który sprzedaje szyby do ciągników rolniczych. Ostatnio kupiłem szyby do mojego ciągnika New Holland i wszystko idealnie pasuje, jak powinno. Dodatkowo, dostawa była zgodna z ustalonymi terminami, a szyba dotarła w całości i bardzo dobrze zapakowana!

5 / 5 2021-01-19

Postanowiłem skorzystać z usług konkretnego sklepu, aby dokonać zakupu szyby do mojego ciągnika. Jestem bardzo zadowolony z jakości otrzymanej szyby oraz z profesjonalizmu obsługi. Bez obaw mogę polecić ten sklep innym, a jeśli będę potrzebował kolejnej szyby do ciągnika, na pewno tu wrócę. Mają szeroki wybór szyb do różnych modeli ciągników rolniczych i w razie potrzeby są w stanie pomóc również w doborze szyby do traktora.

5 / 5 2021-01-14

Firma spoko! Szyba do ciągnika pasuje idealnie. Kupiłem i kak będzie trzeba wrócę! Sklep gdzie kupisz dobre szyby do ciągników, jak najbardziej polecam!

Rzetelne opinie o aj-szyby.pl

aj-szyby.pl

Siedziba
Gniewkowo

WWW
https://aj-szyby.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(+48) 531 338 338

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie