Kategorie: / Usługi

AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.
5 / 5 2022-11-18

Zwyczajowo sprzedający dają wiele obietnic, podobnie jak nasz rząd. Niestety, rzeczywistość może być różna od optymistycznych materiałów reklamowych. Jest dobrze, że istnieją w sieci strony, na których mogą działać uczciwe marki, które dbają o swoich klientów i pracują nad poprawą swojego produktu. Dzięki temu niesolidni sprzedawcy tracą klientów. To wspaniale!

5 / 5 2022-09-16

Nie tylko piszę tutaj recenzje o produktach, usługach i firmach. O wiele częściej to ja czytam opinie innych. Dzięki tej stronie już trzy razy udało mi się uniknąć podpisywania umów z nieuczciwymi dostawcami. Zamiast tego, wybrałem firmę, która naprawdę się angażuje i do dziś jestem jej lojalnym klientem. Dziękuję, że jesteście dostępni.

5 / 5 2022-02-13

Cieszę się, że mogę pomagać innym ludziom w wybieraniu odpowiedniego produktu, zamawianiu spersonalizowanej usługi oraz wyborze rzetelnego i godnego zaufania przedsiębiorcy. Według mnie, jedną z największych zalet tego miejsca jest brak moderowania komentarzy. Opinie są publikowane na serwisie w krótkim czasie i nie są modyfikowane przez zarządzających.

5 / 5 2022-01-15

Świetna współpraca. Polecam każdemu

5 / 5 2021-10-27

Publikuję swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą usuwane przez właściciela strony. Tutaj, wszelkie moje komentarze są umieszczane prawie od razu po ich napisaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne lub negatywne i dotyczą małej firmy lub największego gracza w branży. Podziwiam was za to, że nie boicie się, tego szanuję.

Rzetelne opinie o AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.

AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.

Siedziba
Bydgoszcz

WWW
https://ajg.pl/

Email
[email protected]

Telefon
52 585 15 20

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie