Kategorie: / Transport i logistyka

AJtrans Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AJtrans
5 / 5 2022-12-01

Nie tylko zamieszczam opinie o sklepach i dostawcach usług na tym miejscu, ale również często je czytam. Dzięki temu portalowi udało mi się uniknąć kontaktu z nieuczciwymi przedsiębiorcami, którzy mają negatywne skłonności wobec klientów. Zamiast tego, znalazłem wartościową i godną zaufania firmę, której jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem bardzo zadowolony, że istniejecie.

5 / 5 2021-05-24

Do niedawna sprawdzałem opinie konsumentów o firmach i ich ofercie tylko na stronie Google oraz na mediach społecznościowych. Obecnie jednak odwiedzam także to miejsce z konieczności. Czasami opinie są mało merytoryczne, więc nie otrzymujemy zbyt wielu informacji o produkcie samym w sobie. Ale dzięki temu mam pewność, że administratorzy tego portalu nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2018-09-30

Transportowałem trzy paczki oraz mój rower z Paryża do Warszawy. Komunikacja z przewoźnikiem była bardzo dobra. Przewoźnik był osobą rzetelną. Paczki dotarły po trzech dniach, a dodatkowo były dodatkowo zabezpieczone. Przy zamawianiu usługi miałem pewne wątpliwości co do wiarygodności firmy, jednak wszystko przebiegło w najlepszym porządku. Gorąco polecam tę usługę (choć nie mam związku z tą firmą!).

2017-07-13

Paczka od drzwi do drzwi ,dobre sobie.Trzeba jechać na drugi koniec miasta. Brak kultury na każdym kroku.Dziękuję,więcej nie skorzystam.Nie polecam.

Rzetelne opinie o AJtrans

AJtrans

Siedziba
-

WWW
http://www.ajtrans.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie