Kategorie: / Biuro / Usługi

AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska
5 / 5 2023-01-30

Zawsze przeglądam komentarze innych klientów na temat sprzedawcy i przedmiotu, zanim kliknę "kupuję". Robię to rutynowo od kilku tygodni i nigdy nie miałem żadnych problemów. Bardzo polecam to miejsce każdemu, kto chce uniknąć późniejszych nieporozumień, zwrotów, reklamacji lub sporów z sklepem i nie ma czasu ani ochoty na tego typu sytuacje.

5 / 5 2023-01-18

Publikuję moje recenzje tylko wtedy, gdy jestem absolutnie pewien, że zostaną one utrzymane na stronie i nie będą usuwane przez właściciela strony. Wszystkie moje oceny są widoczne natychmiast po opublikowaniu, niezależnie od tego, czy dotyczą małego rodzinnego biznesu czy dużej korporacji oraz bez względu na ich pozytywną czy negatywną treść. Jest oczywiste, że nie dajecie się zastraszać i cenię Was za to.

5 / 5 2022-12-02

Uważam, że każdy człowiek powinien mieć możliwość wyrażania swojej opinii na temat towarów, usług lub firm, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiście, wszyscy mamy różne gusta, ale jeśli zauważam, że dany produkt jest oceniany głównie negatywnie, to nie decyduję się na jego zakup, ponieważ takie komentarze na pewno nie pochodzą z przypadku.

5 / 5 2022-11-04

Bardzo się raduję z możliwości pomagania innym w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu usługi dopasowanej do ich potrzeb oraz w znalezieniu rzetelnego sprzedawcy. Co najważniejsze, w tym miejscu opinie nie są kontrolowane. Są one natychmiastowo publikowane na serwisie i nie podlegają żadnym zmianom ze strony zarządzających.

5 / 5 2021-11-02

Najlepszą księgową, która kiedykolwiek miałam przyjemność spotkać i której powierzam prowadzenie księgowości mojej firmy, jest Pani Anna. Zdecydowanie polecam ją innym!

5 / 5 2021-11-01

Jestem bardzo zadowolona z usług tego biura rachunkowego. Pani Anna jest niezwykle rzetelną i skrupulatną księgową. Z czystym sumieniem polecam.

Rzetelne opinie o AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska

AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska

Siedziba
Poznań

WWW
https://www.biurorachunkowe-poznan.eu/

Email
[email protected]

Telefon
601 781 634

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie