Kategorie: / Edukacja i szkolnictwo

Akadero Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Akadero
5 / 5 2018-04-22

Polecam, bardzo dobre przedszkole, warunki nauki idealne dla dzieci, podoba nam się system 2 języczny oraz to że jedzenie jest smaczne.

5 / 5 2018-02-02

To przedszkole jest naprawdę świetne, zwłaszcza biorąc pod uwagę trudne warunki panujące w Warszawie i stosunkowo niskie ceny. Jesteśmy absolutnie zadowoleni w 100%, ponieważ nasza córka znacznie się intelektualnie rozwija i przestała bać się zabawy z innymi dziećmi. Bardzo polecamy to miejsce, przedszkolanki zawsze są uśmiechnięte.

5 / 5 2018-02-02

Nasz warszawski przedszkole jest naprawdę świetne, zwłaszcza biorąc pod uwagę warunki panujące w tej okolicy oraz rozsądne ceny. Jesteśmy w pełni zadowoleni, ponieważ nasza córka znacznie się rozwinęła intelektualnie i przestała się bać bawić z innymi dziećmi. Gorąco polecam ten placówkę, ponieważ przedszkolanki zawsze są uśmiechnięte i miłe.

5 / 5 2017-10-29

To jest naprawdę wspaniałe przedszkole. Panie, które tam pracują, mają niesamowity sposób podejścia do dzieci, jakby były ich własnymi. Mój syn Kacper jest bardzo zadowolony i cieszy się, że również uczęszcza na zajęcia z angielskiego. Wielokrotnie chwali się tym przy każdej okazji. Poza tym jedzenie w przedszkolu jest tak smaczne, że nawet Kacper, który zawsze marudzi na jedzenie, nie ma żadnych zastrzeżeń. Ogólnie jestem bardzo pod wrażeniem i z całego serca polecam to miejsce.

5 / 5 2017-05-27

Jestem bardzo zadowolona z Akadero i na razie mam 100 pozytywną opinię. Co prawda, musiałam przenieść moją córkę z innego przedszkola z powodu przeprowadzki, ale szybko zaadaptowała się w nowym środowisku. Największe wrażenie zrobiły na mnie Panie Przedszkolanki oraz warunki, jakie panują w Akadero. Dobrze również, że cena jest konkurencyjna jak na stołeczne standardy. Pozdrawiam, Cecylia [dane osobowe]

Rzetelne opinie o Akadero

Akadero

Siedziba
Warszawa

WWW
http://akadero.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie