Kategorie: / Edukacja i szkolnictwo

Akadero Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Akadero
5 / 5 2018-04-22

Polecam, bardzo dobre przedszkole, warunki nauki idealne dla dzieci, podoba nam się system 2 języczny oraz to że jedzenie jest smaczne.

5 / 5 2018-02-02

Bardzo dobre przedszkole, jak na warunki warszawskie i takie ceny to w 100% jestesmy zadowoleni, córka bardzo się rozwinęła intelektualnie i już nie boi się bawić z dziećmi. Polecam, zawsze uśmiechnięte Pani przedszkolanki.

5 / 5 2017-10-29

Bardzo dobre przedszkole, Panie Pracujące w Przedszkolu potrafią podejść do dziecka jakby było ich. Mój Kacper zadowolony i cieszy się że uczxy się też słówek angielskich i chwali się przy każdej okazji. Jedzenie też dobre skoro nie marudzi a on marudzi zawsze. Ogólnie jestem pod wrażeniemi i polecam.

5 / 5 2017-05-27

100 pozytywna opinia jak narazie dla akadero, co prawda córkę przenieśliśmy z innego przedszkola ( niestety przeprowadzka ) ale bardzo bardzo szybko się zaadoptowała w nowych warunkach. Najwiekszy plus należy się dla Pań Przedszkolanek oraz za warunki. Dobra cena jak na Warszawę też nie jest bez znaczenia. Pozdrawiam Cecylia [dane osobowe]

Rzetelne opinie o Akadero

Akadero

Siedziba
Warszawa

WWW
http://akadero.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie