Kategorie: / Odzież i Obuwie

Akces Dance Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o  Akces Dance
5 / 5 2022-12-03

Moim zdaniem, każda osoba ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat produktów, usług i sklepów, z którymi miała rzeczywisty kontakt. Oczywiście, nie musimy się zgadzać, ale jeśli zauważam, że konkretny sklep ma głównie negatywne opinie, to poszukuję dalej, ponieważ na pewno jest tam jakiś problem.

5 / 5 2022-03-17

Dotychczas, do niedawna, jedynie na profilach firm w Google i na Facebooku czytałem opinie klientów na temat marek, ich produktów i usług. Jednak teraz, także obowiązkowo, sprawdzam je tutaj. Często komentarze są mało merytoryczne, dlatego niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie zmieniają wypowiedzi.

5 / 5 2021-11-28

Na tej stronie publikowane są opinie o znanych markach z całej Polski oraz o lokalnych przedsiębiorstwach z mojego regionu. Zazwyczaj tu zaglądam przed zakupem produktu w sklepie, którego wcześniej nie znałam, i do tej pory nie miałam żadnych rozczarowań. Bardzo cieszę się, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2021-07-05

Dotychczas, żeby sprawdzić opinie konsumentów na temat firm i ich produktów, skupiałem się głównie na sprawdzaniu wizytówki Google oraz serwisu Facebook. Jednak obecnie regularnie czytam również opinie tutaj. Bywa, że recenzje są wyraźnie pisane pod wpływem emocji, co ogranicza informacje dotyczące samego produktu. Mimo to, przynajmniej możemy mieć pewność, że administratorzy portalu nie cenzurują treści.

5 / 5 2020-10-26

Jestem po prostu zachwycona poziomem obslugi!

Rzetelne opinie o Akces Dance

Akces Dance

Siedziba
Kraków

WWW
https://akcesdance.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 12 654 91 68

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie