Kategorie: / Komputery i Internet

AKCES S.C. MESZYŃSKI MAREKMESZYŃSKI TOMASZ Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AKCES S.C. MESZYŃSKI MAREKMESZYŃSKI TOMASZ
5 / 5 2019-02-27

Dzięki udanemu współdziałaniu z firmą Akces s.c., która wdrożyła u nas system klasy ERP Navireo i przeszkoliła pracowników w obsłudze, jestem zadowolony z jakości dostarczonego systemu informatycznego i spełnienia wymagań naszej firmy. Firma ta zapewnia profesjonalną obsługę klienta dzięki dobrej kadrze kierowniczej i przygotowaniu pracowników. Z całkowitą pewnością polecam ich usługi jako partnera o wysokim standardzie i profesjonalizmie.

5 / 5 2019-02-09

Ze względu na nasze dotychczasowe doświadczenia i współpracę z firmą Akces s.c., która wdrożyła w naszej firmie system klasy ERP Navireo oraz umożliwiła szkolenia pracowników w zakresie obsługi systemu, jestem w stanie potwierdzić, że system ten spełnia wszelkie nasze potrzeby. Dodatkowe moduły zaprojektowane w celu integrowania zaawansowanych procesów logistycznych pomagają nam w codziennej pracy poprzez oszczędność czasu i usprawnienie powtarzalnych czynności. Firma Akces s.c. zapewnia pełną i fachową obsługę klienta dzięki doświadczonemu kierownictwu i dobrze przygotowanym pracownikom. Z pełną odpowiedzialnością i przekonaniem polecam usługi firmy Akces s.c. jako partnera gwarantującego wysoką jakość i profesjonalizm.

5 / 5 2019-01-19

Firma Akces s.c. stworzyła stronę internetową o nazwie www.dancepro.pl w kompleksowym procesie, od analizy funkcjonalności i estetyki po pozycjonowanie i integrację z Social Media. Wyniki spełniają wszystkie wymagania, a pracownicy firmy cechują się rzetelnością i profesjonalnym podejściem. Nowa strona internetowa poprawiła kontakt z klientami, wizerunek firmy, rozpoznawalność marki i pozycję w wyszukiwarkach. Współpraca z firmą Akces daje podstawy do pewności, że poradzą sobie z podobnymi zagadnieniami w przyszłości.

Rzetelne opinie o AKCES S.C. MESZYŃSKI MAREKMESZYŃSKI TOMASZ

AKCES S.C. MESZYŃSKI MAREKMESZYŃSKI TOMASZ

Siedziba
TORUŃ

WWW
http://www.akces.pro

Email
[email protected]

Telefon
+48566527065

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie