Kategorie: / Komputery i Internet

AKCES S.C. MESZYŃSKI MAREKMESZYŃSKI TOMASZ Opinie Klientów

5.00/5.00 - ilość ocen: 3
opinie o AKCES S.C. MESZYŃSKI MAREKMESZYŃSKI TOMASZ
5 / 5 2019-02-27

Na podstawie dotychczasowej współpracy z firmą Akces s.c. która wdrożyła w naszym przedsiębiorstwie system klasy ERP Navireo, oraz rzetelnie przeszkoliła pracowników w zakresie podstawowej obsługi systemu, z satysfakcją mogę stwierdzić, iż dostarczony system informatyczny był bardzo dobrej jakości oraz spełniał wszystkie wymogi naszego przedsiębiorstwa. Firma ta gwarantuje w pełni profesjonalną obsługę klienta, poprzez wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowniczą oraz dobre przygotowanie zawodowe pozostałych pracowników. W związku z powyższym, z całą odpowiedzialnością mogę polecić usługi firmy Akces s.c. jako partnera gwarantującego wysoki standard i profesjonalizm.

5 / 5 2019-02-09

Na podstawie dotychczasowej współpracy z firmą Akces s.c. która wdrożyła w naszym przedsiębiorstwie system klasy ERP Navireo, oraz rzetelnie przeszkoliła pracowników w zakresie podstawowej obsługi systemu, z satysfakcją mogę stwierdzić, iż dostarczony system informatyczny spełnia wszystkie nasze potrzeby. Moduły dodatkowe, stworzone na potrzeby integracji wielu zaawansowanych procesów logistycznych w naszej firmie, bezustannie wspierają nas w codziennej pracy. Dzięki nim oszczędzamy znaczną część czasu wykonując czynności powtarzalne. Firma ta gwarantuje w pełni profesjonalną obsługę klienta, poprzez wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowniczą oraz dobre przygotowanie zawodowe pozostałych pracowników. W związku z powyższym, z całą odpowiedzialnością mogę polecić usługi firmy Akces s.c. jako partnera gwarantującego wysoki standard i profesjonalizm.

5 / 5 2019-01-19

Firma Akces s.c. przeprowadziła kompleksowy proces kreacji witryny internetowej znajdującej się pod adresem www.dancepro.pl, począwszy od analizy potrzeb względem funkcjonalności witryny, walorów estetycznych, prawidłowego naturalnego pozycjonowania witryny w przeglądarkach internetowych a skończywszy na prostej obsłudze i administracji oraz pełnej integracji z Social Mediami. Efekty pracy spełniają nasze wszystkie wymagania w opisanym wyżej zakresie. Rzetelność oraz profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet pracowników których zatrudnia firma. Dzięki nowej stronie internetowej poprawiliśmy kontakt z naszymi podopiecznymi, wizerunek firmy, rozpoznawalność naszej marki na rynku ogólnopolskim, oraz swoją pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Firma ta doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie.

Rzetelne opinie o AKCES S.C. MESZYŃSKI MAREKMESZYŃSKI TOMASZ

AKCES S.C. MESZYŃSKI MAREKMESZYŃSKI TOMASZ

Siedziba
TORUŃ

WWW
http://www.akces.pro

Email
[email protected]

Telefon
+48566527065

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie