Kategorie: / Handel

AKKOP Koperek Spółka Jawna Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AKKOP Koperek Spółka Jawna
5 / 5 2021-12-11

Zanim kliknę „kup teraz”, wcześniej zaglądam na tą stronę i analizuję recenzje innych internautów na temat wybranego sklepu internetowego i upatrzonego produktu. Robię tak w sumie już od kilku dobrych lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odsyłanie produktów, reklamacje albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedającym.

5 / 5 2021-07-07

Cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym ludziom w wyborze spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego dostawcy. Sporym atutem tego miejsca jest, według mnie, brak ingerowania w treść komentarzy. Opinia zostaje bardzo szybko zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2018-11-01

Zamówiłem towar, z prośbą o bardzo szybką realizację. Ta firma uratował mnie od poważnych konsekwencji finansowych, spowodowanych konkurencją elektrodo.pl (nie polecam). Super obsługa kontakt błyskawiczny realizacja zamówienia i wysyłka błyskawiczna. Dziękuję bardzo za udaną transakcję.

Rzetelne opinie o AKKOP Koperek Spółka Jawna

AKKOP Koperek Spółka Jawna

Siedziba
Kraków

WWW
http://akkop.eu/esklep

Email
[email protected]

Telefon
+48126510063

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie