Kategorie: / Handel

AKKOP Koperek Spółka Jawna Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AKKOP Koperek Spółka Jawna
5 / 5 2021-12-11

Przed dokonaniem zakupu, sprawdzam opinie innych użytkowników na temat sklepu internetowego oraz produktu, którym jestem zainteresowany. Praktykuję to od dłuższego czasu i nigdy nie spotkałem się z problemami. Gorąco polecam tę metodę każdemu, kto nie życzliwie spędza czasu na wymianę produktów, reklamacje czy nieprzyjemną interakcję z sprzedającym.

5 / 5 2021-07-07

Jestem zadowolony/a, że mam możliwość pomagania innym ludziom w decydowaniu o wyborze produktu, zamawianiu usługi dostosowanej do ich potrzeb i wyborze wiarygodnego dostawcy. Dużą zaletą tego miejsca, według mnie, jest brak ingerencji w treść komentarzy. Opinie są szybko publikowane na serwisie i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2018-11-01

Złożyłem zamówienie na produkt i poprosiłem o natychmiastowe wykonanie. Ta firma bardzo mi pomogła, unikając poważnych skutków finansowych związanych z konkurencją marki elektrodo.pl (nie zalecam). Obsługa była świetna, komunikacja natychmiastowa, a realizacja zamówienia oraz wysyłka błyskawiczne. Bardzo dziękuję za udaną transakcję.

Rzetelne opinie o AKKOP Koperek Spółka Jawna

AKKOP Koperek Spółka Jawna

Siedziba
Kraków

WWW
http://akkop.eu/esklep

Email
[email protected]

Telefon
+48126510063

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie