Kategorie: / Sport / Usługi

Aktywna Fabryka Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Aktywna Fabryka
5 / 5 2022-12-18

Oczywistym jest, że firmy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

5 / 5 2022-11-14

Znajdują się tu opinie zarówno o globalnych firmach, jak i o niewielkich sklepach z moich okolic. Niemal zawsze tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Fajnie, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2021-12-05

Zanim nacisnę ”potwierdzam i płacę”, najpierw wchodzę tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego sklepu online i interesującego mnie wyrobu. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam postępować podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-09-05

I to jest siłownia! Dużo sprzętu!

5 / 5 2021-05-21

Nie tylko piszę tu opinie o produktach, usługach i firmach. Zapewne częściej je sprawdzam. Dzięki temu miejscu już z 4 razy udało mi się uniknąć związania się kontraktem z antykonsumenckim dostawcą. Za to wybrałem naprawdę wiarygodną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Bardzo dobrze, że jesteście.

Rzetelne opinie o Aktywna Fabryka

Aktywna Fabryka

Siedziba
Słupsk

WWW
http://aktywnafabryka.eu/

Email
[email protected]

Telefon
722 120 899

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie