Kategorie: / Pozostałe

Akumata Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Akumata
5 / 5 2023-04-04

Jestem przekonany, że każdy z nas powinien mieć możliwość wyrażenia swojego zdania na temat produktów, usług czy firm, z którymi miał realny kontakt. Oczywiście, gusty mogą się różnić, ale jeśli zauważam, że dany produkt jest praktycznie zawsze negatywnie oceniany, to zdecydowanie go nie kupuję, ponieważ te opinie nie pojawiły się bez powodu.

5 / 5 2023-02-11

Na tej stronie można znaleźć recenzje zarówno o popularnych sieciach, jak i o nowych miejscach działających w moim regionie. Zawsze sprawdzam tutaj opinie przed zakupem czegoś w nowym miejscu i do tej pory nie zostałem rozczarowany. Jestem bardzo zadowolony, że takie strony powstają.

5 / 5 2022-06-18

Przez ostatnie lata, zawsze sięgnąłem po opinie klientów o markach i ich portfolio tylko w wizytówce Google i na mediach społecznościowych. Teraz jednak zdecydowanie zaglądam także tutaj. Czasem te komentarze są dosyć powierzchowne, więc nie dowiaduję się zbyt wiele o samym produkcie. Jednak w zamian mam pewność, że zarządzający platformą nie usuwają recenzji.

5 / 5 2021-05-08

Ja publikuję recenzje tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one ukryte lub usunięte przez administratorów strony. Na tej platformie moje recenzje są widoczne dla innych użytkowników natychmiast po ich opublikowaniu, niezależnie od tego, czy dotyczą małych czy dużych firm, lub czy są pozytywne czy krytyczne. Cieszę się, że ta strona pozwala na swobodne wyrażanie opinii, bez obawy o reakcje właścicieli firm.

5 / 5 2021-02-15

W pełni zasłużona ocena

Rzetelne opinie o Akumata

Akumata

Siedziba
Kolbuszowa

WWW
https://akumata.pl/

Email
[email protected]

Telefon
570 135 112

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie