Kategorie: / Motoryzacja

Akusklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Akusklep.pl
5 / 5 2019-03-18

Nawet chociaż była już późna godzina wieczorna (około 21:30), udało mi się skontaktować z nimi. Byli bardzo przyjazni i zapewnili mi świetną cenę za akumulator. Co więcej, dostawa była niesamowicie szybka - tego samego dnia w ciągu około 30 minut miałem już nowy akumulator zamontowany w moim samochodzie :) Dodatkowo, obsługa była bardzo miła i montaż wykonany w profesjonalny sposób. Naprawdę polecam! :)

5 / 5 2018-12-22

Cała transakcja przebiegła bezproblemowo i błyskawicznie. Bardzo dobre ceny i profesjonalne podejscie, na pewno jeszcze nie raz zrobię zakupy w tym sklepie

5 / 5 2018-12-18

Nie mogłoby być lepiej - otrzymałem szybką reakcję (telefoniczną po kilku minutach po próbie kontaktu z mojej strony około 21:00!), szybką realizację, elastyczne godziny, bardzo przystępną cenę za akumulator z dostawą i usługą (wymianą, pomiarami). Przy tym wszystkim panowała bardzo sympatyczna atmosfera.

0 / 5 2018-11-29

Ten sklep jest świetny. Oprócz przyzwoitej ceny akumulatora, obsługa jest rewelacyjna. Na terenie Warszawy w cenie akumulatora zawarta jest usługa dowozu akumulatora oraz jego instalacji. Przyjeżdża sympatyczna para wraz z niezbędnymi narzędziami i miernikami. Akumulator jest instalowany w krótkim czasie. Na zakończenie otrzymujemy gwarancję oraz wydruk z testu akumulatora. Wszystko to wliczone jest w cenę akumulatora! Czego więcej można chcieć?

5 / 5 2018-08-28

Bardzo się cieszę, że mogę wystawić pozytywną opinię dla osób prowadzących akusklep.pl. Obsługa była profesjonalna, zamówienie zostało szybko zrealizowane. Dziś o godzinie 9 zamówiłem akumulator, a już o 9:40 był zamontowany. Dodatkowo, pracownicy sprawdzili mój stary akumulator oraz instalację elektryczną w samochodzie. Bardzo dziękuję i pozdrawiam. Janusz

0 / 5 2018-08-27

Dzisiaj rano musiałem wyjechać z Warszawy, ale niestety mój akumulator nie działał. Zadzwoniłem do sklepu AKUSKLEP.PL i załatwiłem wszystko w ciągu 40 minut. Powiem to krótko: to najlepszy sklep internetowy, w jakim kiedykolwiek kupowałem!

0 / 5 2018-08-27

Dzisiaj rankiem planowałem wyjazd z Warszawy, jednak niestety mój akumulator odmówił współpracy. Zadzwoniłem na numer telefonu AKUSKLEP.PL i udało mi się wszystko załatwić w ciągu 40 minut. Mogę śmiało powiedzieć, że to najlepszy sklep internetowy, w którym kiedykolwiek dokonywałem zakupów.

5 / 5 2018-07-11

Słyszałem od sąsiada, że to działa, więc postanowiłem to sprawdzić. Po upływie pół godziny od telefonu, miałem już nowy akumulator zamontowany w moim samochodzie. Co więcej, nie ubrudziłem nawet palca. Przyjechała bardzo miła pani, która podłączyła akumulator. To było niesamowite. Może bym zaoszczędził nawet 50 złotych, gdybym sam go kupił i zamontował, ale... nie żałuję. Praca wykonana była profesjonalnie i szybko.

0 / 5 2018-06-25

Akusklep to miejsce, które gorąco polecam! Dzisiaj miałam okazję skorzystać z ich niezastąpionej pomocy. Otrzymałam fachową i kompleksową usługę! Właścicielka, przesympatyczna osoba, zaangażowana w swoje działanie, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu skutecznie rozwiązała moje problemy z akumulatorem. Pomimo trudnych warunków, obsługa nie załamała się, nawet na chwilę. Serdecznie dziękuję za pomoc i polecam wszystkim!

5 / 5 2018-01-14

Jestem pod ogromnym wrażeniem. W piątek wieczorem mój akumulator padł, ale już o 21 miałem nowy zamontowany. Montaż był przeprowadzony profesjonalnie – od pomiarów początkowych aż do diagnostyki układów elektrycznych i informacji o kosztach ewentualnych napraw. Atmosfera w sklepie była fantastyczna, co sprawiło, że cały proces był bardzo przyjemny. Gorąco polecam usługi tego sklepu, ponieważ nie musiałem się martwić o transport nowego akumulatora do auta (sklep sam przyjechał do mnie), a całość została załatwiona w zaledwie jedną godzinę. Cena była również bardzo przystępna, biorąc pod uwagę wygodę oraz szybkość realizacji.

5 / 5 2018-01-12

Dzisiejszej nocy o godzinie 2:20 miała miejsce niesamowita sytuacja. Kontakt był świetny, obsługa super, a dostawa mega szybka. Produkt jest wysokiej jakości i całość wykazała pełen profesjonalizm. Z całego serca polecam.

5 / 5 2018-01-12

Wszystko działo się dzisiejszej nocy o godzinie 2:20. Komunikacja była doskonała, obsługa świetna, dostawa błyskawiczna, a towar wysokiej jakości. Całość była wykonana bardzo profesjonalnie. Szczerze polecam.

5 / 5 2017-12-31

Szanowni potrzebujący akumulatora w 30 minut akusklep.pl wam pomoże dostarczyli wymienili w 5 minut dojechali byli punktualni stanowczo pełen profesjonalizm

5 / 5 2017-12-30

Jestem niezwykle pod wrażeniem. W ciągu mniej niż godziny od zakończenia rozmowy telefonicznej, moje auto otrzymało nowy akumulator, przeprowadzono diagnostykę starego - który uległ awarii - oraz przetestowano nowy. Pani, która wykonała wymianę, okazała się bardzo dobrym kontaktem. Byłem zaskoczony szybkością realizacji oraz wyposażeniem w niezbędne narzędzia. Kolejne czynności wykonywane przez Panią w trakcie wymiany akumulatora tylko potęgowały moje emocje, ale w pozytywny sposób, bo świadczą o profesjonalnym podejściu. Tego samego dnia otrzymałem fakturę na e-maila. Zdecydowanie polecam tę usługę!

5 / 5 2017-07-28

Kupuje tylko w akusklep.pl. Zero problemów, wszystkie dodatkowe pytania nie pozostają bez odpowiedzi :) polecam!

5 / 5 2017-07-18

Nie ma nic do dodania ani do odejmowania - rozpoczynając od doskonale zbudowanej strony internetowej, na której wszystko jest wyjaśnione jasno. Jestem bardzo zadowolony z możliwości bezpośredniego kontaktu z obsługą. Dla mnie także istotna była szybkość, z jaką przeprowadzono operację.

5 / 5 2017-07-18

Nie ma nic do dodania ani do ujęcia - rozpoczynając od świetnie zbudowanej strony internetowej: wszystko jest wyjaśnione jasno, bardzo doceniam bezpośrednią komunikację z obsługą. Dla mnie także istotna była szybkość, z jaką przeprowadzono operację.

5 / 5 2017-05-16

Ja polecam ten sklepik, który świetnie potrafi obsłużyć klienta. Zanim zdecydowali się na wymianę akumulatora, najpierw sprawdzili stary, czy rzeczywiście wymaga on wymiany, a następnie zamontowali nowy. Poczekali, aż odpalę mój samochód, a dopiero potem odjechali. Przez całą tę operację dowiedziałem się wiele cennych rzeczy. Chciałbym podziękować i pozdrowić całą ekipę AKUSKLEP.PL.

Rzetelne opinie o Akusklep.pl

Akusklep.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.akusklep.pl

Email
[email protected]

Telefon
511658645

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie