Kategorie: / Pozostałe

Albatros.gd.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Albatros.gd.pl
5 / 5 2022-10-29

Nie tylko piszę recenzje produktów i usług, ale także dokładnie je analizuję. Dzięki waszym opiniom już kilkakrotnie udało mi się uniknąć współpracy z niegodziwym sprzedawcą. Zamiast tego, wybrałem naprawdę wiarygodną firmę, której jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem bardzo wdzięczny, że tu jesteście.

5 / 5 2022-02-07

Chętnie oceniam i publikuję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one usuwane lub zmieniane przez właściciela platformy. Na tym portalu moje recenzje są publikowane praktycznie natychmiast po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne i dotyczą małych lub dużych firm. Pokazujecie, że się nie poddajecie i to bardzo cenię.

0 / 5 2018-06-14

Bez żadnych wyrzutów sumienia stwierdzam, że ocena jest bardzo dobra. Obsługa była kompetentna i fachowa, dostarczając rzetelnych informacji o sprzęcie, bez prób manipulacji. Sprzęt został szybko podłączony do odsłuchu - konkretne modele MAP 306 i MCD 204. Zamówiony tuner dotarł do mnie w ciągu 24 godzin od zamówienia z centrali. Ekipa sklepu wywiązała się z zadania na medal. Dziękuję i pozdrawiam.

Rzetelne opinie o Albatros.gd.pl

Albatros.gd.pl

Siedziba
Gdańsk

WWW
http://albatros.gd.pl

Email
[email protected]

Telefon
(058) 558-40-58

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie