Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

ALDI Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ALDI
5 / 5 2022-10-22

Nie tylko zamieszczam tu recenzje dotyczące sprzedawców i ich produktów. Zdecydowanie częściej to, co się tu znajduje, sprawdzam. Dzięki tej stronie już wiele razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z dostawcą, który nie szanuje klienta. W zamian za to wybrałem naprawdę godną zaufania firmę, z którą jestem lojalnym klientem przez cały czas. Cieszę się, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-07-24

Sprawdzam i opiniuję tylko wtedy, gdy mam pewność, że moje oceny nie będą cenzurowane ani ukrywane przez administratorów portalu. Na tej stronie moje recenzje pojawiają się od razu, niezależnie od ich charakteru lub tematu, co pokazuje, że nie boicie się krytyki. To jest godne szacunku.

5 / 5 2021-12-23

Nie tylko zamieszczam recenzje o sprzedawcach i ich towarach na tej stronie. Bardziej prawdopodobne jest, że częściej je sprawdzam. Dzięki tej stronie udało mi się już wielokrotnie uniknąć zawarcia umowy z nieuczciwym sprzedawcą, który nie szanuje klienta. Zamiast tego zdecydowałem się na rzeczywiście solidną firmę, z którą jestem wiernym klientem od dłuższego czasu. To naprawdę dobrze, że istniejecie.

5 / 5 2021-12-13

Co by nie powiedzieć to najtańszy sklep, przynajmniej u mnie w mieście.

5 / 5 2021-10-12

W ostatnich latach regularnie sprawdzałem recenzje użytkowników na temat różnych przedsiębiorstw i ich portfeli głównie na wizytówce Google i na profilach na Facebooku. Obecnie zaczynam również korzystać z innych stron do tego celu. Czasami opinie są dość ogólne i nie zapewniają dużo informacji na temat samego produktu czy usługi. Jednak możemy być pewni, że właściciele tych stron nie ukrywają żadnej treści.

Rzetelne opinie o ALDI

ALDI

Siedziba
-

WWW
https://www.aldi.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 32 35 70 300

Komórka
-

Infolinia
800 118 118

Logowanie