Kategorie: / Pozostałe

Alejapc.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o Alejapc.pl
2 / 5 2018-05-15

Po pięciu miesiącach użytkowania laptopa Lenovo, którym się nabyłem, zauważyłem, że ekran ciągle miga, co według producenta stanowi ich wadę. Dodatkowo, laptop bardzo się przegrzewał, co też nie zwiastowało dobrych wieści. Postanowiłem zareklamować sprzęt, co niestety trwało ponad dwa miesiące, a informacji o postępach brakowało. Gdy w końcu dostałem laptop z powrotem, na protokole pojawiło się oświadczenie, że usterka nie jest objęta standardowym wsparciem gwarancyjnym, a pracownicy nie wykryli problemu z migającym monitorem (co wzbudziło moje podejrzenia). Moim zdaniem, niegodne polecenia jest korzystanie z usług tego sklepu i ich serwisu, ponieważ pracownicy są nieodpowiedzialni i rzadko odpowiadają na e-maile. Po dodzwonieniu się, kobieta zadysponowała mnie bezskutecznie. W końcu okazało się, że są to niekompetentni ludzie i radzę omijać ich usługi.

0 / 5 2018-02-11

Jaki to sklep? Mają w ofercie procesory za 1 pln, ale kiedy ktoś chce zamówić, pojawia się informacja "wybierz formę przesyłki", chociaż nie ma dostępnych form przesyłki dla tego produktu. Od razu widać, że lepiej trzymać się z daleka.

0 / 5 2018-02-11

Jakie to miejsce? Do dyspozycji mają procesory w cenie 1 zł, ale gdy chcesz je zamówić, pojawia się komunikat "wybierz formę przesyłki", choć w przypadku tego produktu nie ma dostępnych opcji wysyłki. Od razu widać, że lepiej trzymać się z daleka.

0 / 5 2017-12-02

Czuję się zniechęcony, bo tracę swój cenny czas. Mimo to, mam nadzieję, że ktoś przeczyta ten tekst i uniknie podobnych problemów oraz marnowania pieniędzy. Spędziłem dwa dni na dokładnym ustalaniu szczegółów dotyczących zamówienia, między innymi planowałem zakup 8 GB pamięci RAM i innego napędu DVD zamiast dysku SDD. Wszystko wydawało mi się jasne i zrozumiałe, jednak ostatecznie dostałem standardowy zestaw bez żadnych zmian. Przedstawiciele sklepu zlekceważyli nasze ustalenia. Podczas rozmowy przez telefon słyszałem kogoś śpiewającego, a monitor w zestawie wydawał dziwne dźwięki. Kiedy wyłączam komputer z trybu uśpienia, muszę go ponownie uruchamiać, ponieważ wydaje nietypowe dźwięki. Na dodatek, podczas odczytu z dysku mogę słyszeć skrzypienie uszczelki, podobne do tego, które słyszało się na starych kasetach dla komputera C64. Ważne jest to, że dokonując płatności, robisz to na własne ryzyko, ponieważ pracownicy sklepu nie dbają o klientów. Reklamowanie produktu nie ma sensu, ponieważ jest to nieprzydatne. Jeśli masz zamiar robić zakupy w AluejaPC, przemyśl to dobrze. Nie wymieniłem wszystkich szczegółów, ponieważ nie chcę się denerwować ani przypominać sobie tych nieprzyjemnych momentów. Jednakże, jeśli zdecydujesz się na zakup, napisz do mnie później i przeproś za marnowanie mojego czasu, który poświęciłem dla Twojego dobra, a Ty i tak mnie nie posłuchałeś i masz teraz problemy. ;)

5 / 5 2017-07-01

opinie, co wskazuje na to, że wiele osób miało negatywne doświadczenia z tym sklepem. Zamawiający może spodziewać się problemów z realizacją zamówienia oraz nieodpowiedniej obsługi. Dodatkowo, istnieje ryzyko uszkodzenia zamówionego towaru podczas pakowania. Niezadowalające jest również ograniczanie publikacji negatywnych opinii na ceneo.

5 / 5 2017-04-19

Kontakt z firmą jest świetny i szybko odpowiadają, jednakże po dokonaniu płatności niezależnie od przesłanych wiadomości podejście firmy jest bardzo nieprofesjonalne. Obiecywany termin dostawy został opóźniony o prawie tydzień, a uzyskanie numeru trackingowego przewoźnika okazało się niemożliwe - mimo telefonicznych obietnic o natychmiastowym wysłaniu informacji. Dodatkowo, sprzęt został zmontowany nieporządnie i nie podłączono kabla zasilania od wiatraka procesora, co było nie do przyjęcia.

Rzetelne opinie o Alejapc.pl

Alejapc.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.alejapc.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie