Kategorie: / Pozostałe

Aleklima.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.33
opinie o Aleklima.pl
5 / 5 2021-05-06

Polecam Pana Krzysztofa! Korzystałem z jego usług dwukrotnie i usługa została wykonana prawidłowo w uzgodnionym terminie.

5 / 5 2021-02-14

Polecam tą firmę. Szybko, sprawnie i dobra cena. Prace wykonuja zachowujac porządek no i mili fachowcy, super!

5 / 5 2021-02-13

Do firmy AleKlima wróciliśmy ponownie po profesjonalnie przeprowadzonej instalacji klimatyzatora w pierwszym sklepie. Tym razem potrzebowaliśmy większej jednostki, przeciągnięcia instalacji w garażu i dokonania przewiertu przez strop. Uzyskaliśmy jak zawsze fachowe doradztwo, rzetelny montaż i miły kontakt, chyba już w pakiecie ;-) Zaproponowana czarna jednostka marki Aux J- Smart prezentuje się bardzo ładnie w sklepie Deco Inspiration na Mokotowie. Zapraszamy do oglądania ;-)

1 / 5 2021-01-11

Dno i pół metra mułu. Firma może i ok. Ale właściciel o pseudonimie Krzysztof to buc i cham jakiego świat dawno nie widział. W jego biznesie chodzi tylko o to aby zgarnąć kasę. Klient się nie liczy. Kasę zapłacił to niech spada. Ekipa montująca ku mojemu zaskoczeniu pozostawiła do siebie telefon w razie komplikacji. Na moje pytanie dlaczego przecież to nowe urządzenie tylko się uśmiechnęli. No i się zaczęło. Po kilku tygodniach umawiania wizyt kontrolnych dotyczących zalewania ściany przez wodę. Cham stwierdził, że usterki nie naprawi bo to moja wina. STRATA CZASU.

5 / 5 2020-07-03

Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność Zdecydowałem się na wybór firmy ze względu na dobre opinie i korzystną cenę. Do momentu montażu oceniam obsługę pozytywnie, niestety brak profesjonalizmu i skrajne ignorowanie ze strony firmy na późniejszych etapach pozwala mi dać tylko 1 gwiazdkę. Krótka "historia choroby": -21.05- odbył się umówiony montaż klimatyzacji. Technicy mieli być u mnie ok. 12, więc przygotowałem pomieszczenie i czekałem cały dzień w domu. W międzyczasie otrzymałem informację o około 1-godzinnym opóźnieniu, ale ostatecznie Panowie dotarli po 16 i po wielu próbach zakończyli montaż po 22. Po kilku dniach od montażu zauważyłem, że z obudowy kapie woda. Odpływ skroplin został wykonany niepoprawnie, tj. odpływ ze zbiornika jednostki wewnętrznej znajduje się poniżej otworu w ścianie co skutkuje zatrzymywaniem się wody(odpływ grawitacyjny). -15.06 (poniedziałek)- po godzinie 8.30 zgłosiłem usterkę do centrali firmy, gdzie otrzymałem informację, że osoba odpowiedzialna za serwis/instalacje jest chora - OK, zdarza się, czekamy. -23.06 (wtorek)- kontakt ze strony osoby odpowiedzialnej za serwis i umówienie wizyty na 25.06 (czwartek). -25.06 (czwartek)- przez cały dzień oczekiwałem na wizytę serwisu, ostatecznie Panowie nie dotarli, o czym nie zostałem poinformowany. -26.06 (piątek)- ponowny kontakt ze strony serwisu z informacją, że " nie udało się dotrzeć wczoraj". Umówiliśmy serwis na 01.07 (środa) z prośbą, aby 29.06 (poniedziałek) firma potwierdziła moją obecność tego dnia w mieszkaniu. -29.06 (poniedziałek)- brak kontaktu. -01.07 (środa)- brak wizyty serwisowej, brak kontaktu. -3.07 (dzisiaj – piątek) – nadal nikt się ze mną nie skontaktował. Mija właśnie 3 tydzień od zgłoszenia usterki, która wyklucza normalne użytkowanie klimatyzatora, co przy obecnych temperaturach na zewnątrz jest bardzo uciążliwe. Absolutnie nie polecam tej firmy nikomu.

5 / 5 2018-08-14

Fantastyczny sklep!!! Obsluga rewelacja! Cena uczciwa, a montaz wykonany perfekcyjnie. Goraco polecam najbardziej wymagajacym klientom!!!

2017-04-07

Wszystko w najlepszym porządku ! Błyskawiczna przesyłka, doskonały kontakt !

Rzetelne opinie o Aleklima.pl

Aleklima.pl

Siedziba
Zielonka

WWW
http://www.aleklima.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie