Kategorie: / Pozostałe

Aleklima.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.33
opinie o Aleklima.pl
5 / 5 2021-05-06

Polecam Pana Krzysztofa! Korzystałem z jego usług dwukrotnie i usługa została wykonana prawidłowo w uzgodnionym terminie.

5 / 5 2021-02-14

Polecam tą firmę. Szybko, sprawnie i dobra cena. Prace wykonuja zachowujac porządek no i mili fachowcy, super!

5 / 5 2021-02-13

Wróciliśmy do firmy AleKlima ponownie po wykonanej profesjonalnie instalacji klimatyzatora w naszym pierwszym sklepie. Tym razem potrzebowaliśmy większej jednostki, konieczności przeciągnięcia instalacji w garażu oraz wywiercenia otworu w stropie. Otrzymaliśmy niezawodne porady, rzetelny montaż i przyjemny kontakt, którego po prostu nie da się przeskoczyć. W ramach propozycji zaproponowana została czarna jednostka Aux J-Smart, marki, która prezentuje się nadzwyczaj dobrze w sklepie Deco Inspiration na Mokotowie. Odnosząc się do tego, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu i oglądania! :-)

1 / 5 2021-01-11

Na dnie zaległo pół metra mułu, a firma wydawała się być w porządku. Jednak właściciel o imieniu Krzysztof był chamem i bucem, jakiego dawno nie widziano. Jego jedynym celem była kasa, a klient nie miał znaczenia po opłaceniu usługi. Ekipa pozostawiła swój telefon, ale gdy pytałem o to, dlaczego nowe urządzenie sprawia problemy, tylko się uśmiechnęli. Po kilku tygodniach prób umówienia wizyt kontrolnych w związku z zalewaniem ścian przez wodę, właściciel stwierdził, że usterki nie są jego odpowiedzialnością. To był jednak stracony czas.

5 / 5 2020-07-03

Firma została wybrana ze względu na dobre opinie oraz atrakcyjną cenę, lecz niestety ich obsługa okazała się negatywna. Technicy mieli przylecieć o 12, jednak dotarli dopiero o 16, a montaż zakończyli dopiero o 22. Po kilku dniach zauważyłem, że klimatyzator wycieka, co było spowodowane błędem przy instalacji. Zgłosiłem to do centrali firmy, ale mimo umówionej wizyty, serwis nie przyszedł. Przez trzy tygodnie nie otrzymałem żadnego kontaktu od firmy. Nie polecam tej firmy z uwagi na ich niski poziom profesjonalizmu w tak krytycznych czynnikach jak jakość, czas reakcji, punktualność itp.

5 / 5 2018-08-14

Fantastyczny sklep!!! Obsluga rewelacja! Cena uczciwa, a montaz wykonany perfekcyjnie. Goraco polecam najbardziej wymagajacym klientom!!!

2017-04-07

Wszystko w najlepszym porządku ! Błyskawiczna przesyłka, doskonały kontakt !

Rzetelne opinie o Aleklima.pl

Aleklima.pl

Siedziba
Zielonka

WWW
http://www.aleklima.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie