Kategorie: / Dom

Aleplytki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Aleplytki.pl
5 / 5 2022-01-21

Rozumiemy, że marki często obiecują wiele, podobnie jak politycy. Niestety, często rzeczywistość różni się od kolorowych opisów w materiałach marketingowych. W związku z tym w Internecie istnieją miejsca, które są bardzo potrzebne. Dzięki nim uczciwe firmy, dbające o swoich klientów, mogą zareklamować swoje produkty i usługi oraz podnieść ich jakość, podczas gdy nieuczciwi sprzedawcy tracą swoją wiarygodność i klientów. Dlatego dziękujemy takim miejscom.

5 / 5 2021-05-31

Nie tylko zamieszczam tutaj swoje opinie o sprzedających i ich produktach. Bardziej skupiam się na ich weryfikacji. Dzięki tej stronie już kilka razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z nieprzyzwoitym sprzedawcą, który nie szanuje klienta. Zamiast tego, zdecydowałem się na zaufaną firmę, z którą jestem lojalnym klientem przez cały czas. Cieszę się, że jesteście tutaj.

0 / 5 2018-09-01

Sklep internetowy mnie oczarował. Szukałam okazji, aby odebrać zamówione płytki osobiście, i znalazłam sklep na Węgrzce w pobliżu Krakowa. Obsługa była bardzo miła i uprzejma - dostarczyli mi płytki bezpośrednio do Krakowa tego samego dnia! Co więcej, pomogli zanieść je aż na czwarte piętro! Jestem pod wrażeniem. Płytki były świetnie zapakowane i w idealnym stanie. Z pewnością jeszcze skorzystam z usług tego sklepu.

Rzetelne opinie o Aleplytki.pl

Aleplytki.pl

Siedziba
Węgrzce k. Krakowa

WWW
http://aleplytki.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie