Kategorie: / Pozostałe

Alergia-dom.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.80
opinie o Alergia-dom.pl
5 / 5 2019-02-27

Szczerze polecam ten sklep, fachowa i szybka obsługa.

2 / 5 2018-10-24

Dokonałam dwóch zakupów, zatem nie był to przypadek. W pierwszym zamówieniu, kołdra z pościelą pomimo zamknięcia w pokrowcu, miała już uszkodzoną powierzchnię, co spowodowało, że się sypie. Postanowiłam nakleić łatkę, aby to naprawić. W drugim zakupie, poszewki były uszyte nierzetelnie, co spowodowało, że na kołdrze powstała duża dziura. W związku z tym, nie polecam tego sklepu i to były moje ostatnie zakupy u nich.

2 / 5 2018-09-26

Nie warto składać zamówienia w tym sklepie! Czekałam na przesyłkę ponad tydzień i musiałam dzwonić codziennie, ale mimo wszystko nic nie zostało wysłane. Po jakimś czasie telefon przestał się dodzwaniać. Do tego rozmiary pościeli, które otrzymałam, zupełnie odbiegają od rzeczywistości i są zawyżone. Chciałam złożyć reklamację, ale sklep nie przysłał mi paragonu, więc nie mam podstaw. Zdecydowanie odradzam zakupy w tym miejscu!

5 / 5 2018-06-14

Fachowa obsługa Szybka dostawa Przystępna cena Polecam

0 / 5 2017-12-31

Znam najgorszy sklep internetowy! Musiałam czekać aż tydzień na dostarczenie zamówienia, mimo że wybrałam opcję kuriera. Kiedy zwróciłam produkt, czekałam ponad dwa tygodnie na zwrot pieniędzy. Właścicielka sklepu sugestia, że być może nie dostanę zwrotu i zaproponowała, abym podjęła kroki prawne, jeśli chcę. Co do poduszki, nie tylko była niewielkich rozmiarów, ale również kompletnie nie przypominała poduszki - była nieregularnego kształtu i zbyt miękka, a wnętrze było oczywiście oszczędzane przez producenta. To, co najgorsze, sklep nie odpowiadał na moje wiadomości e-mailowe.

0 / 5 2017-10-09

Jak można zauważyć, sklep funkcjonuje od niedawna, ale strona internetowa jest niezwykle czytelna i łatwa w nawigacji. Obsługa jest również profesjonalna i potrafi udzielić porad. Zakupiłam podkład pod materac i jako bonus otrzymałam poduszkę medyczną. Teraz zamierzam do niej dokupić pościel. Towar dotarł do mnie w zaledwie 3 dni, a dar od firmy, który otrzymałam, naprawdę mnie ucieszył.

5 / 5 2017-06-28

Jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości zakupionych produktów jak również z obsługi sklepu. Szczerze polecam

Rzetelne opinie o Alergia-dom.pl

Alergia-dom.pl

Siedziba
Czaplinek

WWW
http://www.alergia-dom.pl

Email
[email protected]

Telefon
505129219

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie