Kategorie: / Pozostałe

Alergia-dom.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.80
opinie o Alergia-dom.pl
5 / 5 2019-02-27

Szczerze polecam ten sklep, fachowa i szybka obsługa.

2 / 5 2018-10-24

Zakupy robiłam dwa razy, więc to nie był wypadek. Pierwsze zamówienie, pościel - kołdra pomimo zamknięcia w pokrowcu już była zaciągnięta. Tzn., że zrobiła się mała dziurka, a nitki były wyciągnięte. Dlatego z kołdry się sypie. Stwierdziłam, że to mogło się zdarzyć i zakleiłam łatką. Drugi zakup to były poszewki - szycie na kołdrze wygląda tak, jakby krawcowa nie widziała, ze materiał jest wystrzępiony w jednym miejscu i mamy sporą dziurę. Moje ostatnie zakupy w tym sklepie. Nie polecam.

2 / 5 2018-09-26

nie polecam!!! czekałam na swoje zamowienie ponad tydzień, musiałam codziennie dzwonić i codziennie mówiono mi, że paczka jest wysłana, a nie była!!! póxniej już nikt nie odbierał telefonu, na dodatek rozmiarówka poscieli kompletnie odbiega od rzeczywistości, jest zawyżona. Chciałam odesłać i złożyć reklamację, a nawet paragonu mi nie wysłali i nie mam podstaw do reklamacji. Stanowczo nie polecam!!!!

5 / 5 2018-06-14

Fachowa obsługa Szybka dostawa Przystępna cena Polecam

2017-12-31

Najgorszy sklep internetowy jaki znam!!! Zamówienie dochodzi po tygodniu (mimo zamówienia kuriera). Zwróciłam produkt - czekam ponad dwa tygodnie na zwrot pieniędzy. Właścicielka sklepu oświadczyła, że pewnie nie chcą mi zwrócić pieniędzy i że jak chce podejmować dalsze kroki (czytaj: prawne) - to proszę bardzo! poduszka - nie dość że niewymiarowa to jeszcze w niczym nie przypomina poduszki - nie ma żadnej formy, jest tak miękka, że producent ewidentnie chce zaoszczędzić na wkładzie poduszki i daje go zdecydowanie za mało. Sklep nie odpowiada na maile.

2017-10-09

Jak widać sklep działa od niedawna, ale strona jest bardzo przejrzysta, łatwo dokonać wyboru.Obsługa też fachowa, potrafią doradzić. Zakupiłam podkład pod materac i dostałam w prezencie poduchę medical. Tera dokupie do niej pościel. Towar otrzymałam w ciągu 3 dni a otrzymany prezent od firmy naprawdę cieszy.

5 / 5 2017-06-28

Jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości zakupionych produktów jak również z obsługi sklepu. Szczerze polecam

Rzetelne opinie o Alergia-dom.pl

Alergia-dom.pl

Siedziba
Czaplinek

WWW
http://www.alergia-dom.pl

Email
[email protected]

Telefon
505129219

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie