Kategorie: / Pozostałe

Alfatronik.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Alfatronik.com.pl
5 / 5 2022-05-30

obsługa

Musiałem skorzystać z oferty tego sklepu, jednakże nie mam dużo doświadczenia w obsłudze takiego sprzętu. Kiedy zadzwoniłem do nich, aby się dowiedzieć, czy sobie poradzę, pan przez telefon przewodniczył mi niemal przez całą instrukcję obsługi. Dodatkowo, zapewnił mnie, że jeśli napotkam jakiekolwiek problemy, mogę śmiało się do nich ponownie zwrócić. Chciałbym złożyć życzenia wszystkim pracownikom z takim zaangażowaniem.

5 / 5 2019-03-08

Ten sklep jest naprawdę wspaniały. Zamówienie zostaje wysłane dzień po złożeniu. Przesyłka jest solidnie zapakowana. Komunikacja z sprzedawcą jest dobra. Jeśli ktoś preferuje szybkie i bezpośrednie zakupy, polecam ten sklep.

5 / 5 2019-03-08

Ten sklep jest naprawdę świetny. Zamówienie zostaje wysłane z dnia na dzień, a paczka jest solidnie zabezpieczona. Sprzedawca utrzymuje dobry kontakt z klientem. Jeśli ktoś preferuje szybkie i konkretne zakupy, z pełnym przekonaniem polecam ten sklep.

2019-03-04

Doskonały sklep - fachowe porady, wysokiej jakości sprzęt, wyśmienite podejście do klienta.

5 / 5 2019-01-15

Swoją decyzję o korzystaniu z usług tego sklepu opieram na tym, że jest to związane z moją pracą. Chciałbym polecić tę firmę nie tylko z powodu wysokiej jakości produktów, choć na rynku można znaleźć podobne, ale przede wszystkim ze względu na ich podejście do klienta, które nie zawsze jest spotykane na rynku.

5 / 5 2018-12-02

Sprzedawałem coś i wszystko poszło dobrze. Produkt był taki sam jak opisano, przesyłka była szybka, obsługa klienta była bez zarzutu. Dwukrotnie rozmawiałem z konsultantem, aby uruchomić sprzęt i otrzymałem pełne wsparcie techniczne. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko było w porządku. Gorąco polecam.

5 / 5 2018-12-02

Transakcja zakończyła się pomyślnie. Produkt jest zgodny z opisem, przesyłka została dostarczona szybko, obsługa klienta nie budzi żadnych zastrzeżeń. Przy konfiguracji sprzętu dwukrotnie skorzystałem z pomocy konsultanta, który udzielił mi kompleksowego wsparcia technicznego. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest w porządku. Gorąco polecam w 100%.

2018-11-04

nawet bardzo dobra obsługa klienta, zakup odbył się płynnie, nie mogę narzekac też na jakośc przesyłki i samego urządzenie

5 / 5 2018-09-16

To niesamowity sklep online, który oferuje wspaniałą opcję osobistego odbioru zamówionych produktów. Bez wahania skorzystałem z tej możliwości i przy odbiorze miałem okazję dokładnie obejrzeć i przetestować urządzenie. Sprzedawca bardzo chętnie udzielił mi wszelkich informacji dotyczących obsługi zakupionego sprzętu. W skrócie, taki sklep przynosi same korzyści. Gorąco polecam go wszystkim, którzy chcą uniknąć ryzyka i kupować świadomie.

5 / 5 2018-07-25

Jak zawsze wszystko jest w porządku, paczka została starannie zapakowana, zamówiony towar jest zgodny i w dobrym stanie. Mogę to świadomie napisać, ponieważ korzystam z sklepu Alfatronik już trzeci raz. Pozdrawiam tego młodego blond pana i gorąco polecam.

5 / 5 2018-07-25

Wszystko jest w porządku, paczka została starannie zapakowana, produkt jest zgodny z zamówieniem i w doskonałym stanie. Chciałbym podkreślić, że korzystam z Alfatronik po raz trzeci i piszę to z czystym sumieniem. Pozdrawiam tego młodego mężczyznę o blond włosach i gorąco go polecam. :)

5 / 5 2018-06-29

Witam, zakupy udane, jestem zadowolony z doradztwa i szybkiej wysyłki. Z czystym sumieniem polecam sklep Alfatronik

2018-02-17

kazdego kto jest niezadowolony z zakupow w alfatronik, prosze o kontakt. czeka nagroda.) w mailu prosze, piszcie co bylo nie tak.

0 / 5 2018-02-10

Zamówienie zostało wykonane bardzo szybko i sprawnie. Otrzymałam rejestrator A/V na drugi dzień i wszystkie akcesoria dokładnie takie, jak zamówiłam. Ogólnie rzecz biorąc, ten sklep zdecydowanie zasługuje na polecenie. Bardzo doceniam rzetelność. Jestem bardzo zadowolona jako klientka.

0 / 5 2018-02-10

Zamówienie zostało obsłużone bardzo szybko i bezproblemowo. Otrzymałam rejestrator A/V już następnego dnia, wraz z wszystkimi zamówionymi akcesoriami. Ogólnie rzecz biorąc, uważam ten sklep za godny polecenia. Bardzo doceniam ich rzetelność. Jako klientka, jestem zadowolona.

5 / 5 2018-01-13

Hej, to już trzeci raz, kiedy zamawiam w tej konkretnej hurtowni. Za każdym razem obsługa jest niezwykle miła, zawsze trafia na sprawy i w pełni rozumie, jakie produkty mnie interesują. Mam nadzieję, że standard jej usług będzie trwał. Dodatkowo, przesyłka przychodzi błyskawicznie i opakowanie jest zabezpieczone doskonale. Pozdrawiam i gorąco polecam ten sklep innym.

2017-10-03

Kolejny udany zakup. Wielki plus za doradzenie odpowiedniego urządzenia i cierpliwość :)

2017-09-24

Profesionalny sklep i meili wszytko czego potrzebowałem. Dziękuję też za porady, dzięki nim zwrócił mi się zakup w 100%!

5 / 5 2017-08-23

Jestem bardzo zadowolona. Co jakiś czas robię tam zakupy i za każdym razem dociera to, co zamawiałam. Opisy są dokładne, zdjęcia realne. Na plus.

5 / 5 2017-08-18

Fachowcy. Bardzo dobry kontakt, pełna gama produktów – w zależności od potrzeb indywidualnego klienta. Gorąco polecam zakupy w tym sklepie.

Rzetelne opinie o Alfatronik.com.pl

Alfatronik.com.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://alfatronik.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
(22) 867-07-31

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie