Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia / Usługi

Allianz Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Allianz
5 / 5 2023-02-21

Firma godna polecenia

5 / 5 2022-06-13

Przed finalnym potwierdzeniem zakupu, sprawdzam opinie innych użytkowników na temat wybranej strony i produktów w moim koszyku. Tej praktyki stosuję od dłuższego czasu i nigdy nie napotkałem na żadne problemy. Polecam ją każdemu, kto nie chce tracić czasu i energii na późniejsze reklamacje lub nieprzyjemne dyskusje z sprzedającymi.

5 / 5 2022-04-15

Czytaję i udzielam swoich opinii tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one cenzurowane lub usunięte przez administratora strony. Na tej platformie, moje opinie są publikowane prawie od razu po ich napisaniu, niezależnie od tego, czy są one pozytywne, negatywne, dotyczą małych firm czy liderów rynku. Daje to wyraz Waszej odwadze, za co Was szanuję.

5 / 5 2022-01-03

Nie tylko publikuję tutaj recenzje produktów i usług, ale także często je dokładnie analizuję. Dzięki temu portalowi udało mi się już sześć razy uniknąć nawiązania współpracy z niegodnym polecenia dostawcą. Zamiast tego, wybrałem rzeczywiście uczciwą firmę, z którą jestem lojalnym klientem do dziś. Cieszę się, że istniejecie.

5 / 5 2021-05-03

Nie tylko wyrażam moje opinie o firmach na tej stronie, ale z pewnością częściej przeglądam opinie innych użytkowników. Dzięki temu portalowi aż cztery razy uniknąłem podpisania umowy z niegodziwym przedsiębiorcą. Zamiast tego natrafiłem na prawdziwie uczciwą markę, której jestem wiernym klientem do dzisiaj. Bardzo się cieszę, że istniejecie.

Rzetelne opinie o Allianz

Allianz

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.allianz.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie