Kategorie: / Pozostałe

Allstarshop.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.20
opinie o Allstarshop.pl
5 / 5 2019-02-03

Bardzo polecam! Zamówiłam buty Conversy i zostały dostarczone następnego dnia. Były dokładnie sprawdzone, z dużą uwagą na szczegóły, nie ma żadnych oznak, że mogłyby być podróbkami. Numer Sku się zgadza, a sklep znajduje się na liście oficjalnych dystrybutorów marki na stronie internetowej Converse. Zobaczymy, jak będą się nosić, ale na razie jestem bardzo zadowolona!

2 / 5 2018-11-26

Zakupiłem buty przez Internet, ponieważ ich cena była konkurencyjna. Niestety, po pół roku użytkowania buty Caterpillar pękły i podeszwa się odkleiła. Wcześniej miałem kilka par tej samej marki, które przetrwały wiele lat. Zgłosiłem reklamację, jednak okazało się, że jest to spowodowane nadmiernym zużyciem, a zatem moją winą. W związku z tym nie polecam tej marki.

0 / 5 2018-04-12

Ostrzegam przed sklepem Allstarshop.pl, gdzie sprzedają podróbki butów. Mam przykład - kupiłam tam Conversy przed ubiegłorocznymi świętami, ale zacząłam w nich chodzić dopiero latem. Po pół roku całkowicie się zniszczyły - guma się odkleiła, materiał był przedarty, a buty same się przebarwiły (mimo że ich nigdy nie prałam). Sklep nie uznaje reklamacji, więc po prostu marno wydałam 200 zł na buty, które po pół roku trafiły do kosza. Zdecydowanie odradzam kupowanie tam butów, ponieważ są to podróbki z Egiptu lub Chin.

2 / 5 2017-11-18

Cześć, chciałbym powiedzieć, że kupiłem w sklepie F.H.DONALD w Warszawie produkt CATERPILLAR RELAY 707310 połowę taniej. Niestety, po dwóch miesiącach użytkowania buty zaczęły się rozpadać - podeszwy się odkleiły, a cała reszta buta zaczęła się rozpadać. Kiedy złożyłem reklamację, powiedziano mi, że przyczyną problemów z butami było intensywne użytkowanie, mimo że nie używałem ich w wymagających warunkach. Uważam, że kupiłem buty robocze renomowanej marki, a nie jakieś tanie chińskie imitacje i sprzedawca powinien sprzedawać odpowiednie produkty, a nie wadliwe towary. Jestem zdecydowany skontaktować się z rzecznikiem praw konsumenta i wziąć pod uwagę możliwość pozwanie sprzedawcy. Jesteśmy oszukiwani i nie toleruję takiego zachowania. Pozdrawiam, Marcin Rankau.

2 / 5 2017-08-24

Kupiłem Conversy, ale otrzymałem je z wadami produkcyjnymi. Guma była obtarta, a w jednym miejscu wydawało się, że ktoś nałożył na nie białą i czarną farbę, choć nie wiem, dlaczego. To mnie niepokoi. Jeśli ktoś oczekuje, że kupowany produkt będzie w dobrym stanie, to nie polecam tego sklepu. Jeśli chodzi o szybkość dostawy, mogę polecić go jedynie w połowie, ponieważ paczka doszła kurierem po dwóch dniach.

5 / 5 2017-03-26

Produkt jest taki sam jak opisany. Realizacja zamówienia odbyła się bardzo szybko i sprawnie. Produkt został zamówiony późno wieczorem, wysłany następnego dnia i dotarł nienaruszony kolejnego dnia. Jedynym mankamentem było brak informacji o numerze listu przewozowego, firmie kurierskiej i spodziewanym terminie dostawy w mailu potwierdzającym zrealizowanie zamówienia.

Rzetelne opinie o Allstarshop.pl

Allstarshop.pl

Siedziba
WARSZAWA

WWW
http://www.allstarshop.pl

Email
[email protected]

Telefon
509 93 77 55

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie