Kategorie: / Odzież i Obuwie / Dom

Alpineo.eu Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Alpineo.eu
5 / 5 2022-07-02

Poza wystawianiem opinii o sprzedawcach, spędzam dużo czasu na ich sprawdzaniu. Dzięki temu, wielokrotnie udało mi się uniknąć współpracy z niegodziwymi sprzedawcami. Zamiast tego, zdecydowałem się na zaufaną firmę, która zyskała moje lojalne klientem. Cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-09-03

Dotychczas oceny konsumentów dotyczące firm, ich produktów lub usług sprawdzałem tylko na stronie firmy w Google oraz na Facebooku. Obecnie jednak zaczynam również czytać je koniecznie tutaj. Często recenzje są oczywiście pisane w wyniku emocji, więc nie dowiadujemy się zbyt wiele o samym produkcie. Jednak przynajmniej mamy pewność, że administratorzy portalu nie cenzurują żadnych opinii.

2018-09-02

Niestety to ZŁODZIEJ - omijać szerokim łukiem.

2018-04-12

Oszuści, wystawiają towar którego nie mają, a następnie nie oddają pieniędzy. Kontakt tylko jednostronny, nikt nie pofatyguje się żeby zadzwonić.

0 / 5 2017-07-03

Jestem zawiedziony, że nie jestem w stanie ocenić produktu, który zakupiłem w tym konkretnym sklepie, ponieważ nie został mi on dostarczony. Od trzech miesięcy walczę o zwrot pieniędzy, lecz niestety nie wiem, kogo winić, ponieważ na stronie sklepu nie ma regulaminu ani informacji o właścicielu. Jedyna pewna informacja, jaką posiadam, to fakt, że sklep prowadzi osoba o imieniu Krzysztof z Lublina.

Rzetelne opinie o Alpineo.eu

Alpineo.eu

Siedziba
Lublin

WWW
http://www.alpineo.eu

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie