Kategorie: / Pozostałe / Sport / Turystyka i wypoczynek

Sklep górski Alpintech Opinie Klientów

średnia ocen: 4.33
opinie o Sklep górski Alpintech
1 / 5 2022-12-21

W mojej ocenie sklep nie zasługuje na żadną gwiazdkę. To nierzetelny i nie szanujący klienta sprzedawca.

5 / 5 2022-07-12

Na tej stronie znajdują się oceny i opinie zarówno o najważniejszych firmach, jak i o małych przedsiębiorstwach z mojego miasta. Często odwiedzam tę stronę przed złożeniem zamówienia w nieznanych mi sklepach i do tej pory nie zostałam jeszcze zawiedziona. Bardzo się cieszę, że istnieją takie platformy.

5 / 5 2022-04-14

Według mnie, każdy powinien mieć prawo do wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług lub dostawców, z którymi miał faktyczny kontakt. Jednakże, wiem, że każdy ma inne zdanie, ale jeśli zauważam, że coś ma głównie negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ przypuszczam, że nie wszystkie są nieuzasadnione.

5 / 5 2022-02-22

Sprawdzam i publikuję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zatuszowane lub ukryte przez właściciela strony. Wszystkie moje oceny na tym portalu pojawiają się szybko, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, odnoszą się do lokalnych marek czy liderów rynkowych. Podziwiam waszą niezależność i szanuję to.

5 / 5 2022-02-08

Odkąd mogłem przeczytać opinie klientów na temat marek i ich oferty tylko na wizytówce Google i na Facebooku. Teraz jednak zawsze sprawdzam je również tutaj. Czasami komentarze są mało rzeczowe i bardziej oparte na emocjach, więc nie dają dużo informacji na temat samego produktu. jednak przynajmniej można zobaczyć, że moderatorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-06-23

Fajny sklep!

Rzetelne opinie o Sklep górski Alpintech

Sklep górski Alpintech

Siedziba
Kraków

WWW
https://alpintech.pl/

Email
[email protected]

Telefon
12 633 74 87

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie