Kategorie: / Przemysł i produkcja / Zdrowie i uroda

ALTA Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ALTA
5 / 5 2023-03-18

Na tej stronie są udostępniane opinie zarówno o sieciach działających na całym kraju, jak i o nowych lokalnych firmach z mojego sąsiedztwa. Przed dokonaniem zamówienia w nieznanym mi sklepie, zawsze zaglądam tutaj i do tej pory nie zostałam rozczarowana. Cieszę się, że istnieją takie strony.

5 / 5 2023-01-13

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym ludziom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu usługi dostosowanej do ich potrzeb lub w odnalezieniu prawdziwie wiarygodnego sprzedawcy. Jedną z największych zalet tego miejsca jest moim zdaniem fakt, że opinie nie są kontrolowane. Oznacza to, że opinia zostaje natychmiast opublikowana na stronie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-10-25

Dotychczas sprawdzałem opinie konsumentów na temat firm i ich oferty tylko za pomocą wyszukiwarki Google i na profilach firmowych na Facebooku. Teraz jednak również obowiązkowo sprawdzam je tutaj. Czasami zdarza się, że recenzje są bardzo emocjonalne, przez co trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat samego produktu lub usługi. Jednak za to mamy pewność, że administratorzy serwisu nie ukrywają żadnych treści.

5 / 5 2022-07-25

Sprawdzam i wyrażam swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmienione lub ukryte przez administratora strony internetowej. Tutaj wszystkie moje oceny są publikowane prawie natychmiast po wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą mniejszej marki czy dużego przedsiębiorstwa. Wygląda na to, że nie boicie się i to cenię.

2018-04-10

Firma o wieloletniej działalności na rynku.Produkty o skutecznym działaniu oparte na bazie surowców naturalnych.Firma rzetelna.

0 / 5 2017-09-04

To wspaniała firma o wieloletniej historii, która ma niesamowicie dobre produkty! Powinno się ich doceniać i polecać! Ich asortyment produktów przeciwko nadmiernemu poceniu się stóp jest bardzo skuteczny i dostępny w atrakcyjnej cenie. Zasypka, dezodorant i krem to produkty, które warto mieć w łazience, szczególnie że są odpowiednie zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dla osób uprawiających sport.

Rzetelne opinie o ALTA

ALTA

Siedziba
Bydgoszcz

WWW
http://www.laboratorium-alta.pl

Email
[email protected]

Telefon
52 341-44-29

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie