Kategorie: / Handel / Przemysł i produkcja / Serwis / Usługi

Altus-Klima Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o Altus-Klima
5 / 5 2018-09-07

Nie jestem pewien, czy osoba, która wystawiła niżej opinię, jest całkowicie pewna, czy ten komentarz był przeznaczony dla tej konkretnej firmy. Osobiście korzystałem z usług tej firmy kilka razy i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam.

5 / 5 2018-09-07

Nie jestem pewien, czy osoba, która wystawiła negatywną opinię poniżej, naprawdę miała na myśli skomentowanie tej konkretnej firmy. Ja osobiście korzystałem z ich usług kilka razy i za każdym razem byłem z nich bardzo zadowolony. Gorąco polecam!

2 / 5 2018-04-04

Montaż klimatyzacji został wykonany w miarę sprawnie, lecz pracownicy pobrali opłatę bez najmniejszego problemu. Niestety, po około czterech tygodniach urządzenie przestało działać. Kiedy chcieliśmy skorzystać z gwarancji, okazało się to niemożliwe, ponieważ pracownicy nie pojawili się na umówione spotkania przez przeszło 6 tygodni. Dodatkowo, przestali odbierać telefony, a jedynie kontakty z nowych numerów skutkują ich reakcją. W rezultacie, nie polecamy tej firmy.

2018-03-07

Bardzo chętnie i z ogromną radością poleciła bym fitme Altus-klima każdemu kto chce mieć dobrze zamontowaną klime

2017-08-12

Pełna niekompetencja. Kilkukrotnoe ustalałem termin ze względu na niestawienie się serwisu, w pewnym momęcie przestano odbierać ode mnie telefony

0 / 5 2017-05-03

Jedyną rzeczą, którą mogę ocenić, jest jakość obsługi klienta, ponieważ usługa nie została zrealizowana. Właściciel firmy wydawał się miły i kompetentny, ale po ustaleniu terminu wykonania zlecenia przestał odpowiadać na moje telefony i nie dawał żadnych informacji. Czuję się zdezorientowany i nie wiem, co się stało. Wygląda na to, że właściciel wybiera klientów według własnego uznania, i niestety ja miałem pecha trafiając do grupy nieserwisowanych.

Rzetelne opinie o Altus-Klima

Altus-Klima

Siedziba
Katowice

WWW
http://altus-klima.pl

Email
[email protected]

Telefon
798811437

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie