Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Alyki Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Alyki
5 / 5 2022-05-01

Znane jest, że handlarze, podobnie jak nasz rząd, często dają wiele obietnic. Lecz niestety, w rzeczywistości nie zawsze jest tak dobrze, jak w reklamach. Z tego powodu, moim zdaniem, dobrze, że powstają strony internetowe, które pomagają osobom uczciwym i skoncentrowanym na klientach firmom wypromować się oraz dowiedzieć się, co mogą poprawić, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą kolejnych klientów. To świetna inicjatywa!

5 / 5 2021-12-19

Zamówione danie spełniło moje oczekiwania, a to znaczy, że zostanę tutaj częstym gościem.

5 / 5 2021-12-15

Jestem zadowolony, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu produktu, usługi czy sprawdzonym sprzedawcy, którzy spełnią ich oczekiwania. Według mnie, największym plusem tego serwisu jest brak moderowania komentarzy. Opinie są publikowane natychmiastowo na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-12-05

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o dużych sieciach, jak i nowo otwartych firmach z mojego regionu. Zawsze sprawdzam tutaj przed zamówieniem czegoś w sklepie, o którym nie mam wcześniejszego doświadczenia i do tej pory nie zawiodłam się. Bardzo doceniam istnienie takich stron.

5 / 5 2021-10-10

Przed zakupem zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników na temat sprzedawcy i produktu na tej stronie internetowej. Robię to regularnie od kilku miesięcy i do tej pory nie zostałem oszukany ani razu. Polecam to miejsce każdemu, kto nie chce tracić czasu ani nerwów na problemy z wymianą, zwrotem, składaniem reklamacji czy rozmową ze sprzedającym.

Rzetelne opinie o Alyki

Alyki

Siedziba
Wrocław

WWW
http://www.alyki.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 607 458 558

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie