Kategorie: / Usługi

AM Group Solar A. Serkowski M. Łanino Opinie Klientów

średnia ocen: 4.83
opinie o AM Group Solar A. Serkowski M. Łanino
5 / 5 2023-01-21

Przed zakupem, zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników na stronie dotyczące sprzedawcy i produktu, który zamierzam kupić. Praktykuję to od kilku tygodni i nigdy nie popełniłem błędu. Sugeruję skorzystanie z tej strony każdemu, kto nie chce tracić czasu na ewentualne reklamacje czy spory z sklepem po zakupie.

5 / 5 2022-03-18

Wpisuję swoje opinie i recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną zmienione lub usunięte przez właścicieli strony. Na tej platformie moje opinie stają się widoczne dla innych użytkowników natychmiast po ich napisaniu, bez względu na to, czy są one pozytywne czy negatywne, i dotyczą małych firm lub dużych korporacji. Podziwiam ich otwartość i szanuję za to.

5 / 5 2021-12-28

Moim zdaniem każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat produktów, usług lub sprzedawców, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiście, niemożliwym jest zadowolenie każdego klienta, ale gdy widzę, że ktoś ma głównie negatywne recenzje, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ na pewno istnieje jakiś problem.

5 / 5 2021-07-26

Profesjonaliści, znają się na temacie, montaż ogarnięty w 1 dzień, jestem bardzo zadowolony

5 / 5 2021-07-19

Według mnie, każdy powinien mieć możliwość wyrażenia konstruktywnej opinii na temat produktów, usług lub firm, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiście, nie zawsze będziemy się zgadzać, ale jeśli zauważam, że dany sklep posiada przeważająco negatywne opinie, to wolę zrezygnować, ponieważ trudno wierzyć, że wszyscy się mylą.

4 / 5 2021-05-31

Firma podchodzi z pełną odpowiedzialnością do powierzonych jej zadań. Jestem w pełni zadowolony ze współpracy z tą firmą.

Rzetelne opinie o AM Group Solar A. Serkowski M. Łanino

AM Group Solar A. Serkowski M. Łanino

Siedziba
Łochowo

WWW
www.amgroupsolar.com

Email
[email protected]

Telefon
+48 734 151 444

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie